5 typów mężczyzn, którzy niszczą kobietom życie

Te zachowania brzmią znajomo? Uciekaj!
5 typów mężczyzn, którzy niszczą kobietom życie
Fot. pexels (Wendy Wei)
19.12.2021

W każdej z nas jest tęsknota za miłością. Ufamy, że człowiek, którego obdarzymy uczuciem, odwzajemni je i nie będzie chciał nas skrzywdzić. Rzeczywistość to jednak nie bajka, a w prawdziwym życiu możesz natknąć się na typy mężczyzn, którzy celowo cię unieszczęśliwią.

Zadbaj o siebie i jeśli któreś z poniższych zachowań wyda ci się znajome, po prostu odejdź. Zasługujesz na to, by być z kimś, kto będzie dla ciebie dobry.

Polecamy także: Zbyt idealny, aby był prawdziwy: Oznaki, że on NA PEWNO coś przed Tobą ukrywa

Mężczyźni, którzy krzywdzą partnerki

Mistrz manipulacji

Jeden z najbardziej niebezpiecznych typów. Początkowo robi wszystko, żeby wasz związek przypominał bajkę. Zachowuje się wobec ciebie szarmancko, prawi ci komplementy, gotuje dla ciebie posiłki, obdarowuje prezentami, przygotowuje kąpiel, roztacza wizję wspólnego życia pełnego beztroski i przygód. Tylko wiesz, co? Bajki nie istnieją. Kiedy mistrz manipulacji już uzależni cię od siebie, nie będzie miał problemu z tym, żeby cię okłamywać, wykorzystywać, krzywdzić z premedytacją. Ty będziesz zakochana i zaślepiona, a on coraz bardziej zimny i niedostępny. W końcu zostawi cię dla innej, bo tobą poczuje się znudzony.

Piotruś Pan

Mężczyzna, który nigdy nie dorośnie. Nawet w wieku 40 lat nadal będzie czuł się zbyt młody, by założyć z tobą rodzinę. Przecież na takie rzeczy przyjdzie jeszcze czas! Teraz liczy się dobra zabawa, życie na koszt rodziców i twój. Zapomnij o wspólnym zamieszkaniu, robieniu poważnych planów na przyszłość, czy inwestycjach. Ten człowiek nie potrafi podejmować decyzji. To nieodpowiedzialny gość, który ponad wszystko ceni swoją wolność i swobodę. Jest skupiony na sobie, twoje potrzeby go nie obchodzą.

kobieta z kwiatamiFot. pexels.com

Narcyz

Narcyz, podobnie jak Mistrz Manipulacji, najpierw stworzy przed tobą ułudę idealnego związku. Z czasem twoja osoba przestanie jednak go obchodzić, bo najważniejsze będą jego potrzeby. Będziesz musiała go komplementować, wielbić, przyznawać mu rację, utwierdzać w przekonaniu, że jest najlepszy, najmądrzejszy, najbardziej przystojny. Nie pozwoli ci mieć własnego zdania, bo przecież liczy się tylko to, co on myśli i co ma do powiedzenia. Taki ktoś potrafi kochać tylko siebie.

Łobuz

Większość kobiet wierzy, że potrafi zmienić łobuza w dobrego, wrażliwego faceta. Prawda jest jednak taka, że bad boy nie zmieni się, jeśli sam tego nie będzie chciał. Możesz kochać go najmocniej na świecie i uchylać mu nieba na każdym kroku, ale on i tak będzie nadużywał alkoholu, narkotyków i agresji, jeżeli najdzie go ochota.

Synek Mamusi

„Moja mama gotuje w czwartki pomidorową”, „Ona robi to lepiej”, „Zadzwonię do niej, bo nie rozmawialiśmy od godziny”. Synek Mamusi już ma kobietę, którą wielbi najmocniej: swoją mamę. Ty nigdy nie będziesz wystarczająco dobra, zdolna, opiekuńcza. Zastanów się, czy chcesz rywalizować z teściową. W takim związku bardziej będziesz czuła się jak mama, a nie jak partnerka.

Polecamy także: „I żyli długo i szczęśliwie”. Małżeństwa z dużą różnicą wieku pokazują romantyczne zdjęcia

Polecane wideo

Trafna analiza osobowości. Co widzisz na obrazku?
Trafna analiza osobowości. Co widzisz na obrazku? - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 2.4 / 5
gość (Ocena: 4) 25.02.2022 14:16
Często bywa chyba tak, że z obu stron ludzie trafiają na takie łajzy przez co potem mają problemy w związkach przez takie doświadczenia i traumy o ile jeszcze są w stanie związać się z kimś bez obaw, że druga osoba nie okaże się znów jakimś toksycznym człowiekiem.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.02.2022 09:15
bad boy a ćpun / alkoholik czy damski bokser to zupełnie co innego.
odpowiedz
olineczka (Ocena: 5) 25.12.2021 20:05
A i tak tacy mają największe wzięcie, a potem życie pisze historie jak z książki Piotra C. Solista, on, ona i jego żona. Typ czarujący, który sam się nie opiera a i jemu nie można się oprzeć.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 20.12.2021 07:47
Dno i metr mułu
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie