9 znaków, które podpowiedzą ci, że Twój facet to TEN JEDYNY

Jeśli zauważasz je w swoim życiu, zacznij rozglądać się za suknią ślubną...
9 znaków, które podpowiedzą ci, że Twój facet to TEN JEDYNY
Zdjęcie autorstwa Dimitri Kuliuk z Pexels
22.11.2021

Jesteś w związku i zastanawiasz się, czy twój facet to ten jedyny? Jeśli tak, mamy dla ciebie kiepską informację. Nikt nie udzieli tej odpowiedzi za ciebie. Nie istnieje też żadne równanie, które pomogłoby ci określić tę sytuację. Jeśli jednak serce od razu jasno i wyraźnie nie podpowiada ci, czy twój mężczyzna mógłby być w przyszłości mężem, podrzucamy kilka znaków, które mogą świadczyć o tym, że to dobry materiał na życiowego partnera.

Przeczytaj też: 6 czynów, za pomocą których on mówi „kocham Cię”

Po czym poznać, że to „ten jedyny”?

WYZNAJECIE PODOBNE WARTOŚCI

Jeśli i ty i twój facet wyznajecie podobne wartości, to naprawdę dobry znak. Wyobraź sobie bowiem, ile kłótni mogą generować sporne kwestie. Zresztą jeśli przykładowo dla ciebie będzie ważne spędzanie w niedziele rodzinnych chwil, a twój partner będzie wolał ten dzień poświęcać na całkowity i samotny relaks z kanapy… trudno będzie tutaj o kompromis.

CZUJESZ, ŻE JESTEŚ JEGO PRIORYTETEM

Jeśli twój mężczyzna w każdej sytuacji traktuje cię jak priorytet, oznacza to że jesteś dla niego naprawdę ważna i patrzy on na ciebie przyszłościowo. Oczywiście nie nadużywaj tego…

OBDAROWUJECIE SIĘ SZACUNKIEM I ZAUFANIEM

Szacunek i zaufanie to podstawa każdego związku. Jeśli ich nie ma… relacja nie ma żadnej przyszłości. Bo nawet jeśli trwa, to pierwszy lepszy wiatr ją zburzy.

SZANUJECIE SWOJE GRANICE

I to w każdej kwestii. Oczywiście możecie czasami próbować przekonywać drugą stronę do jakiegoś pomysłu, ale nigdy nie na siłę i nigdy nie szantażem. Jeśli będziesz napierać na faceta w pewnych tematach, możesz tylko go od siebie odsunąć.

POTRAFICIE BYĆ NIEZALEŻNI

Chodzi tu zarówno o niezależność finansową, jak i życiową. Jeśli oboje macie świadomość, że poradzicie sobie w życiu samodzielnie, stworzycie naprawdę silną relację.

NIEUSTANNIE PODSYCACIE OGIEŃ

Komplementy, małe niespodzianki, czułe gesty… jeśli twój facet robi to nieustannie – nawet po latach związku – wiedz, że jego miłość jest naprawdę duża.

FACET CHWALI SIĘ TOBĄ I POTRAFI OKAZYWAĆ UCZUCIE PRZY INNYCH

Jeśli twój facet nie ma problemu, by przytulić cię przy rodzinie czy pocałować w kinie, a jednocześnie gdy jesteście wśród grupy znajomych opowiadać z dumą o twoich osiągnieciach, wiedz, że masz w domu skarb.

NIE WSTYDZISZ SIĘ GO

Nie chodzi oczywiście o to, by zaprezentować mu się nago czy wyjść z nim między ludzi – to kwestie oczywiście. Mamy jednak na myśli to, że nie boisz się być przy nim słaba – tj. płakać, stresować się czy bać.

ON NIE CHCE CIEBIE ZMIENIAĆ

Jeśli facet chce cię zmienić (lub ty jego) to trudno nam wierzyć, że taka relacja przetrwa. Jeśli kochasz, to akceptujesz kogoś takim, jaki jest. Jeśli któraś ze stron pragnie zmian, to najlepiej by poszukała innego partnera…

Polecane wideo

Te znaki zodiaku w 2022 roku staną na ślubnym kobiercu. Kto może już zacząć planować wesele?
Te znaki zodiaku w 2022 roku staną na ślubnym kobiercu. Kto może już zacząć planować wesele? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.02.2022 22:02
Jgvggjhhnnnhbbnbbvcderg
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.11.2021 15:37
Polecam
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie