6 czynów, za pomocą których on mówi „kocham Cię”

Faceci nie zawsze potrafią mówić wprost o swoich uczuciach.
6 czynów, za pomocą których on mówi „kocham Cię”
Zdjęcie autorstwa Pavel Danilyuk z Pexels
13.11.2021

Nikt z nas nie odkryje Ameryki, kiedy powiemy, że faceci mają poważne problemy z wyrażaniem swoich uczuć. Jeśli więc do tej pory nie usłyszałaś jeszcze od swojego chłopaka słów „kocham cię” lub też wydaje ci się, że wypowiada on je zdecydowanie za rzadko, wiedz, że być może zamiast wyrażeń stosuje on po prostu czyny. Po jakich ruchach można poznać, że mężczyzna jest w tobie zakochany? Przedstawiamy kilka najistotniejszych. Jeśli na tej liście znajdziesz czynności, które wykonuje twój wybranek, możesz mieć pewność, że… love is in the air.

Przeczytaj też: Zbyt idealny, aby był prawdziwy: Oznaki, że on NA PEWNO coś przed Tobą ukrywa

Po czym poznać, że mężczyzna jest zakochany?

ROBI NIESPODZIANKI

Jeśli facetowi na tobie bardzo zależy, będzie on chciał zrobić wszystko, by wywołać uśmiech na twoje twarzy. Czasami będzie to droższy prezent, a czasami drobny gest, świadczący o tym, że wciąż o tobie myśli. Doceniaj każdy i zapomnij o wątpliwościach.

CHĘTNIE CIĘ SŁUCHA

Kolejną oznaką uczucia jest słuchanie. Zakochany mężczyzna będzie chciał dowiedzieć się wszystkiego na twój temat i będzie też ciekaw, jak spędziłaś dzień, dlaczego pokłóciłaś się z koleżanką czy co myślisz o sytuacji na świecie.

OKAZUJE TOBIE CZUŁOŚĆ

Człowiek, który kocha nie obawia się swoich emocji. Nie ma też problemu, by je okazywać. Jeśli więc poza domem twój facet chętnie cię przytula, chwyta za rękę i wykonuje gesty w stylu gentelmena, nie masz powodu do paniki. Z pewnością niedługo doczekasz się i usłyszysz „kocham cię”.

LUBI SPĘDZAĆ Z TOBĄ CZAS

Jeśli ktoś cię bardzo lubi – nie mówiąc już kocha – będzie chciał spędzić z tobą jak najwięcej czasu. To proste. A zatem, kiedy widzisz, że niemal każdą wolną chwilę facet planuje właśnie z tobą… możesz spać spokojnie – jest już na pewno twój.

PAMIĘTA, CO LUBISZ

Jeśli zastanawiasz się, czy dany mężczyzna cię kocha, możesz zrobić mu mały test. Jaki? Wyślij faceta do sklepu i poproś o zrobienie zakupów na parę dni. Jeśli po przyjściu do domu zobaczysz, że w lodówce czy w kuchennych szafkach zostały uzupełnione zapasy twoich ulubionych produktów, w myślach już możesz posłuchać „kocham cię…”.

WYRĘCZA CIĘ W NIEKTÓRYCH RZECZACH

Twój mężczyzna doskonale zdaje sobie sprawę, że umiesz sama wyrzucić śmieci, dobrze odkurzasz i zmiana żarówki też nie sprawia ci problemu. Jeśli jednak robi to, to tylko dlatego, żeby jego ukochana miała dla siebie więcej czasu.. doceń!

Polecane wideo

Ta komedia romantyczna to hit Netflixa! Internautki zachwycają się jednym z głównych aktorów
Ta komedia romantyczna to hit Netflixa! Internautki zachwycają się jednym z głównych aktorów - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 3 / 5
Men (Ocena: 3) 13.01.2022 01:06
Nie wiem co jest takiego trudnego w wypowiedzeniu do swojej dziewczyny "kocham cię" przecież to normalne i nie wiem czego tu się wstydzić.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie