Zbyt idealny, aby był prawdziwy: Oznaki, że on NA PEWNO coś przed Tobą ukrywa

5 sygnałów, których nie wolno bagatelizować.
Zbyt idealny, aby był prawdziwy: Oznaki, że on NA PEWNO coś przed Tobą ukrywa
Fot. pexels ( Diego Rezende)
04.11.2021

Czy twój facet jest tak dobry, że wydaje się to aż podejrzane? Umówimy się, każdy z nas ma wady. Niemniej jeśli wszystko wydaje ci się być zbyt perfekcyjne, prawdopodobnie twój wybranek może mieć coś za uszami. Po czym poznać, że mężczyzna ukrywa pewne tajemnice? Oto 5 sygnałów, które powinny… zapalić ci czerwoną lampkę!

Przeczytaj też: 7 cech, które powinien posiadać Twój przyszły mąż

5 znaków, które mogą świadczyć o tym, że facet coś przed tobą ukrywa

Jego przeszłość nie jest jasna
Okej, nie każdy lubi opowiadać historie o swoich dziadkach czy dzieciństwie. Niemniej jednak, jeśli nie znasz imion jego sióstr czy nie wiesz, jaką konkretnie szkołę ukończył, przed tobą właśnie powinna wyrosnąć czerwona flaga. Tajemniczość jest sexy, ale niewiedza w tym zakresie budzi poważne podejrzenia…

Wszystkie jego „ex” są szalone
I to nie w tym pozytywnym sensie. Jeśli więc rozpad każdego związku tłumaczy historią o „szurniętej” dziewczynie i jej koleżankach wariatkach, wiedz, że sam nie jest święty.

Jego wina? Nigdy!
Szef wyrzucił go z pracy, bo miał zły humor? A może jego była dziewczyna zrobiła mu z życia piekło? Jeśli twój wybranek każdą złą sytuację potrafi wytłumaczyć tak, że zawsze wychodzi na ofiarę, polecamy wycofać się z tej relacji z prędkością światła. W końcu nie chcesz chyba być z człowiekiem, który nie potrafi wziąć odpowiedzialności za swoje błędy?

Nie przedstawia ci przyjaciół
Jeśli słyszałaś, że nie ma przyjaciół lub też że tylko ty możesz być jego najlepszą koleżanką, weź pod uwagę, że coś jest nie tak. I tak- samotnicy istnieją. Niemniej trudno sobie wyobrazić  człowieka, który nie ma ani jednej bliskiej osoby, prawda? W takiej sytuacji albo nie chce przedstawić cię kumplom albo… odstraszył ich wszystkich od siebie.

Nie umie opowiadać o przyszłości
Okej, rozumiemy, że nie każdy wie, gdzie chciałby być za 5 lat. Jeśli jednak twój facet nie ma nawet w ogólnych rasach zaplanowanych najbliższych lat, prawdopodobnie coś przed tobą ukrywa.

Brzmi znajomo?

Polecane wideo

„Od zawsze marzyłam o licznej rodzinie”. Poznajcie 24-letnią mamę, która ma… 21 dzieci!
„Od zawsze marzyłam o licznej rodzinie”. Poznajcie 24-letnią mamę, która ma… 21 dzieci! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie