7 subtelnych oznak, że facet jest w tobie zakochany

Czasami chodzi o drobne gesty.
7 subtelnych oznak, że facet jest w tobie zakochany
Fot. pexels (Pavel Danilyuk)
09.10.2021

Czytanie w myślach – i choć większości z nas przydałaby się taka super moc, niestety w rzeczywistości niewielu potrafi to robić. Więc o ile ktoś nie powie ci wprost co uważa lub planuje, trudno domyślać się, co komu chodzi po głowie. W końcu nie jesteś wróżką, prawda? Czasami oczywiście możemy olać temat i poczekać, aż dana osoba wreszcie wyjawi nam swoje myśli, ale niekiedy uwiera nas ta pewna dawka niewiedzy. A szczególnie, gdy mowa o związku. No bo przyznaj sama, ile razy patrzyłaś na swojego chłopaka i zastanawiałaś się, czy cię kocha? Mamy na myśli oczywiście sytuacje, gdy jeszcze ci tego nie wyjawił… co więc zrobić w takim momencie? Najgorsze są domysły. Pytania wprost? Też odradzamy. Zdradzimy ci jednak kilka gestów, które mogą świadczyć o tym, że trafiłaś prosto w jego serce. Jeśli zauważysz w jego zachowaniu większość z nich, nie miej wątpliwości, że on cię kocha!

Przeczytaj też: Męskim okiem: Dopiero po tylu randkach jesteście parą. Wtedy facet zaczyna naprawdę się angażować

Po czy poznać, że facet jest zakochany?

 1. Jego prezenty są zawsze trafione
  Nie chodzi tutaj wcale o wartość prezentu. Mamy raczej na myśli historie, kiedy ostatecznie dostajesz to, o czym wcześniej już wspomniałaś. „Oh, ale chciałabym przeczytać tę książkę”. Niespodzianka – lektura jest już w twojej biblioteczce.
 2. Wyręcza cię w czynnościach, których nie lubisz robić
  Nie mówimy tutaj oczywiście o pójściu za ciebie do pracy czy nauce na egzamin. Mamy raczej na myśli drobnostki dnia codziennego, które los stworzył, by nam uprzykrzyć życie. Mycie naczyń, wyrzucanie śmieci, ścielenie łóżka…
 3. Wśród ludzi opowiada o was
  Nie chodzi oczywiście o to, by ktoś mówił wyłącznie o romantycznej historii waszego poznania. Ale jeśli co jakiś czas podczas rozmowy ze znajomymi rzuci, że „wy” robiliście to samo lub „wy” macie to w planach… girl, potraktuj to jak dobry znak!
 4. Chce poznać twoich bliskich
  Jeśli twój luby sam z siebie mówi, że chce poznać twoje przyjaciółki lub rodziców, właściwie już możesz uznać, że wyznał ci miłość…
 5. Nie odczuwa fomo, gdy jest z tobą i potrafi zostawić ważne dla niego sprawy, jeśli ty naprawdę go potrzebujesz
  Jeśli chłopak, z którym się spotykasz, podczas randek nie sprawia wrażenia, jakby właśnie chciał pić piwo z kolegami, a jednocześnie potrafi zrezygnować z tej rozrywki, gdy ty właśnie jesteś w patowej sytuacji, wiedz, że przed wami długa i szczęśliwa droga.
 6. Wspiera cię i liczy na wsparcie z twojej strony
  Umówmy się – liczymy się ze zdaniem tylko tych, na których naprawdę nam zależy. Jeśli więc on próbuje cię pocieszyć i tego samego oczekuje od ciebie, gdy będzie miał gorszy dzień, nie miej pewności, że… love is in the air.
 7. Daje ci znać, że o tobie myśli i uśmiecha się do siebie, gdy cię widzi
  Po czym poznać zakochanie? Jak już wspomniałyśmy, po prostych gestach. Jeśli więc twój chłopak wysyła ci w ciągu dnia słodkie wiadomości, a jednocześnie, gdy się w końcu spotkacie, uśmiech się od ucha do ucha, możesz założyć, że lad moment usłyszysz upragnione „kocham cię”.

Przeczytaj też: Ile czasu potrzeba, żeby się zakochać? Odpowiedź może Cię zaskoczyć!

Polecane wideo

Kobieta plus size poślubiła przystojnego kulturystę. Internauci w kółko pytają: „Nie boisz się, że będzie cię zdradzał?”
Kobieta plus size poślubiła przystojnego kulturystę. Internauci w kółko pytają: „Nie boisz się, że będzie cię zdradzał?” - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.10.2021 09:21
Ja wiedziałam, że mój facet jest we mnie zakochany, jak kupił mi irobota. A wiedział, że nie lubię sprzątać :D Oczywiście w inny sposób też mi okazywał uczucia.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie