Czy on chce odejść? Sygnały, że w Twoim związku dzieje się coś niedobrego

Jeśli coś Ci to przypomina, to początek końca Waszej znajomości.
Czy on chce odejść? Sygnały, że w Twoim związku dzieje się coś niedobrego
Fot. Unsplash (Elia Pellegrini)
28.08.2021

Dlaczego ludzie się rozstają? Ile związków, tyle powodów. Czasami to efekt zdrady, awantury, różnych oczekiwań, braku akceptacji ze strony rodziny, niedopasowania i można tak wyliczać w nieskończoność. Wszystkie te sytuacje coś jednak łączy – zazwyczaj sygnały o tym, że dzieje się coś niedobrego, można dostrzec znacznie wcześniej. Nie bez powodu byli partnerzy twierdzą często, że rozstanie wisiało w powietrzu od dłuższego czasu.

Dzięki szczerym użytkownikom aplikacji Whisper, która pozwala na anonimowe dzielenie się sekretami, wiemy już, co może zwiastować kłopoty. Osoby zaraz po rozstaniu zdradziły, jakie sygnały świadczyły o tym, że wkrótce ich drogi się rozejdą. Niektóre bardzo wymowne, inne wydają się niepozorne.

Sprawdź, czy coś podobnego nie dzieje się w Twoim związku. Może nie jest za późno, by uniknąć najgorszego...

Zobacz również: „Psychologiczne oko”. Ta sztuczka z TikToka sprawi, że każdy facet się w Tobie zakocha

Jak zachowuje się partner, który chce odejść?

„Nie potrafiliśmy już ze sobą rozmawiać. Kiedy przebywaliśmy w jednym pomieszczeniu, w powietrzu aż było czuć napięcie, które za chwilę wybuchnie”.

„Zaczął widywać się ze swoją byłą, oczywiście po przyjacielsku. Wreszcie to ona powiedziała mi, że są razem”.

„Przestał interesować się tym, co dla mnie ważne. Kiedy mówiłam o swoich sukcesach albo zmartwieniach, on natychmiast zmieniał temat. Już nie chciał uczestniczyć w moim życiu”.

„Coraz częściej słyszałam od niego, że musi się rozerwać. Wychodził do znajomych. Najwyraźniej ze mną czuł się źle. To ode mnie odpoczywał z innymi ludźmi”.

„Zaczął odpisywać bardzo krótkimi wiadomościami, był ciągle zajęty, nie miał czasu rozmawiać. Teraz wiem, że po prostu nie chciał”.

„Przestał mówić mi, że mnie kocha, a kiedyś robił to codziennie. Najpierw coraz rzadziej, a później w ogóle. Rozstaliśmy się, bo stwierdził, że już nie kocha”.

„Kłóciliśmy się dosłownie o wszystko i raczej z jego powodu. Przy każdej okazji wmawiał mi, że to ja popełniłam błąd i na niczym się nie znam. To zaczęło mnie dobijać”.

„Kiedyś był wyrozumiały i kontaktowy, ale od pewnego momentu zaczął oczekiwać, że będę czytała mu w myślach. Jeśli się nie domyślałam, on wpadał we wściekłość”.

„Zaczął mi wmawiać, że nieodpowiednio patrzę na innych mężczyzn i sugerować, że mogłabym go zdradzić. O ile jeszcze tego nie zrobiłam. W ten sposób próbował się usprawiedliwić, bo dziś wiem, że zdradzał mnie od kilku miesięcy”.

Zobacz również: Te znaki zodiaku to mistrzowie manipulacji. Wystrzegaj się ich

„Przestał do mnie pisać co rano. Myślałam, że znudził się tym rytuałem, ale widocznie nie widział już takiej potrzeby. Po kilku tygodniach napisał... że to koniec”.

„Kiedyś byliśmy nierozłączni, chodziliśmy za ręce, całowaliśmy się w miejscach publicznych. Nagle zaczęło mu to przeszkadzać. Zupełnie tak, jakby się mnie wstydził”.

„Zaczął wypytać moją siostrę, jak przeżyłam ostatnie rozstanie i czy nie miałam kiedyś myśli samobójczych. Chciał się rozstać, ale bał się, jak to przeżyję”.

„Zaczął być bardzo krytyczny wobec siebie. Często powtarzał, że jest głupi i taka cudowna dziewczyna nie zasługuje na takiego łajdaka. Miał rację, ale to on mnie zostawił”.

„Kupił dodatkowy komplet pościeli, żebyśmy nie musieli spać pod jedną kołdrą. Mało brakowało, a wstawiłby do sypialni dodatkowe łóżko”.

Polecane wideo

Te gwiazdy rozstały się, ale dały sobie drugą szansę. Dziś są szczęśliwymi małżeństwami
Te gwiazdy rozstały się, ale dały sobie drugą szansę. Dziś są szczęśliwymi małżeństwami - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
HWDP i legia Warszawa (Ocena: 5) 31.10.2021 17:05
Skończyły mi się pieniądze na koncie i to spowodowało koniec związku
odpowiedz
Vero (Ocena: 5) 29.08.2021 00:26
100% prawda potwierdzam
odpowiedz

Polecane dla Ciebie