5 oznak udanej randki według faceta. Wtedy na pewno zaprosi Cię na kolejną!

Oto elementy, na które warto zwrócić uwagę.
5 oznak udanej randki według faceta. Wtedy na pewno zaprosi Cię na kolejną!
fot. Unsplash (Hannah Busing)
23.07.2021
Wiktoria Sobocińska

Pierwsza randka to dla każdego stresujące wydarzenie. W końcu chcemy wypaść na niej jak najlepiej, więc długo analizujemy, w co się ubrać i o czym rozmawiać, przed pojawieniem się na wyczekanym spotkaniu.

Zanim padła ta propozycja, zapewne przeszliśmy już wstępny "test" i teraz wystarczy być po prostu sobą, a wszystko jakoś się ułoży... To jednak nie takie proste!

Zobacz również: Wyraźnie sygnały, które zdradzają, że ON pragnie czegoś więcej...

Jak poznać, że wasza randka była udana (i on prawdopodobnie jak najszybciej sięgnie po telefon, żeby zaprosić Cię na kolejną)? Portal allwomenstalk.com podaje elementy, na które warto zwrócić uwagę.

Jak powinna wyglądać udana randka?

#1 Trwa dłużej niż godzinę

Jeśli jesteście na spotkaniu dłużej niż godzinę i wcale nie chcecie go kończyć, to dobry znak. Świadczy o tym, że już na początkowym etapie trudno Wam się ze sobą rozstać. To urocze!

#2 Subtelny dotyk

Nie musicie od razu całować się albo przytulać, ale czujesz, że jesteście ze sobą blisko. On subtelnie dotyka Twoich włosów albo "przypadkiem" muska Cię po ramieniu...

#3 Prowadzicie płynną rozmowę

Nie brakuje Wam tematów do rozmów, śmiejecie się i wygląda na to, że "nadajecie na tych samych falach". To właśnie magiczne flow decyduje o tym, czy jest między Wami chemia.

#4 Tworzycie wspólne plany

Wspomniałaś o ulubionym zespole, a on proponuje, żebyście poszli wspólnie na koncert? Jeśli tworzycie wspólne plany już teraz, to wszystko jest na dobrej drodze. No i przynajmniej macie pretekst do następnego spotkania.

#5 Utrzymujecie kontakt wzrokowy

Nic tak nie podgrzewa atmosfery na randce, jak patrzenie sobie w oczy. Jeśli robicie to często, to znaczy, że czujecie się ze sobą swobodnie

Zwróć uwagę na to, czy jesteś spięta, czy zrelaksowana. Mowa ciała mówi bardzo wiele o tym, czy randkę można zaliczyć do udanych. No i oczywiście czy zdecydujesz się na kolejne wyjście...

Zobacz również: 5 pytań, które pomogą Ci znaleźć idealnego partnera

Polecane wideo

O jego serce powalczy 13 kandydatów. Oto pierwszy polski „Prince Charming”
O jego serce powalczy 13 kandydatów. Oto pierwszy polski „Prince Charming” - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie