Wyraźnie sygnały, które zdradzają, że ON pragnie czegoś więcej...

Jeśli nie jesteś pewna jego uczuć, musisz to przeczytać.
Wyraźnie sygnały, które zdradzają, że ON pragnie czegoś więcej...
fot. Unsplash (@charlyyyy)
14.07.2021
Wiktoria Sobocińska

Jesteście już po kilkunastu spotkaniach, a Ty nadal nie wiesz, czy facet chce zaangażować się w stałą relację? Nic dziwnego, że zaczynasz analizować sytuację, jeśli zależy Ci na nim i chcesz wiedzieć, na czym stoisz. W końcu nie tak często zdarza się ktoś, z kim jednocześnie nadajemy na tych samych falach, a przy okazji podoba nam się jego wygląd, charakter i zainteresowania. 

Zobacz również: Jak całuje facet, który kocha?

Na szczęście istnieją subtelne sposoby na to, aby to sprawdzić. Portal allwomenstalk.com podzielił się listą sygnałów, które zdecydowanie świadczą o tym, że mężczyzna pragnie czegoś więcej.

Po czym poznać, że on chce czegoś więcej?

#1 Błyskawicznie Ci odpisuje

Nigdy nie każe Ci czekać długo na wiadomość zwrotną. Zależy mu na Tobie, dlatego nie bawi się w żadne gierki i jest w stanie zrobić to nawet w trakcie swojej pracy albo wypadu z kolegami.

#2 Ma dla Ciebie przestrzeń

Tak często go odwiedzasz, że masz już własne miejsce na szczoteczkę do zębów i inne kosmetyki. Nie przeszkadzają mu Twoje ubrania, a nawet podarował Ci zapasowy klucz do mieszkania.

#3 Pamięta każdą błahostkę

Często wspomina o najdrobniejszych detalach z waszych rozmów i pamięta wszystko, co robiliście wspólnie od momentu pierwszego spotkania. To dla niego mega ważne!

#4 Chce poznać Twoich bliskich

Nie może się doczekać, aż pozna te osoby, o których tak często opowiadasz. Nie wykręca się z rodzinnych spotkań, a Twoi znajomi wiedzą, kim on jest i lubią go. 

#5 Spełnia się w swojej roli

Chętnie pojawia się jako Twoja osoba towarzysząca na weselu albo urodzinach i nie protestuje, gdy ktoś nazywa was parą. Wręcz uśmiecha się na tą myśl. 

#6 Powiedział o tym

Może po prostu słuchaj go uważnie, zamiast popadać w paranoję? Facet najzwyczajniej w świecie może być z Tobą szczery i bezpośredni

Zobacz również: Jak zachowuje się facet, kiedy naprawdę mu się podobasz?

Polecane wideo

O jego serce powalczy 13 kandydatów. Oto pierwszy polski „Prince Charming”
O jego serce powalczy 13 kandydatów. Oto pierwszy polski „Prince Charming” - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie