5 sygnałów, że jesteś kobietą jego życia

Jeżeli zakochał się w Tobie po uszy, będzie się zachowywał właśnie w ten sposób...
5 sygnałów, że jesteś kobietą jego życia
Fot. pexels (Andrew Neel)
10.07.2021

Mężczyźni i kobiety mają zupełnie różne sposoby wyrażania uczuć. Jeżeli facet jest tobą szczególnie zainteresowany, ze wszystkich sił zrobi wszystko, żeby ci to pokazać. Znalezienie partnera, który potrafi otwarcie mówić o uczuciach wcale nie jest takie proste, dlatego jeśli już spotkasz takiego na swojej drodze – gratulacje.

Następnym razem, kiedy będziesz spędzać czas ze swoim wybrankiem, zwróć uwagę na rzeczy, które robi w twoim towarzystwie i słowa, które wypowiada. Wówczas zorientujesz się, kim tak naprawdę dla niego jesteś.

Oto kilka oznak, po których poznasz, że mu na tobie zależy i... że wreszcie spotkał kobietę swojego życia!

Zobacz także: Dlaczego wolimy wieść radosne życie singla, niż decydować się na związek?

Oznaki, że mężczyzna się zakochał

Słucha cię

Facet, który dba o ciebie, zawsze znajdzie czas, żeby cię wysłuchać. Jednocześnie będzie twoją ostoją i pozwoli wypłakać się na swoim ramieniu, kiedy będzie to konieczne.

Uwaga: nie myl słuchania ze spełnianiem twoich rozkazów i zachcianek. To dwie zupełnie różne sprawy!

Ufa ci

Zaufanie do drugiej osoby jest niezwykle trudnym zadaniem, a jednocześnie podstawą każdego zdrowego związku. Kiedy ktoś doznał rozczarowania, w późniejszych relacjach międzyludzkich trudno mu w pełni się otworzyć.

Jeżeli twój facet należy do tego grona, a mimo to ma do ciebie zaufanie, bądź pewna, że jesteś dla niego kimś wyjątkowym.

Ma do ciebie szacunek

Okazywanie szacunku względem ciebie jest najważniejszą oznaką, że mężczyźnie na tobie bardzo zależy. Co przez to rozumieć? Szacunek do twoich wartości, twojego światopoglądu, twojego podejścia do rodziny i przyjaciół.

Jeżeli facet traktuje cię na poważnie, nigdy nie będzie kpił z tego, co jest dla ciebie ważne.

Daje ci przestrzeń

Żeby zbudować zdrową damsko-męską relację, od obu stron wymaga się wyrozumiałości i wzajemnego zaufania. Kiedy więc facetowi naprawdę zależy na kobiecie, nie chce trzymać jej pod kluczem. Rozumie, że od czasu do czasu powinna spotkać się z przyjaciółmi. Zaufanie z jego strony to silny dowód na to, że zakochał się po uszy.

Oczywiście niezwykle romantyczne jest wspólne spędzanie czasu i dzielenie pasji, ale czasami trzeba od siebie odpocząć.

Wspiera cię

Wzajemne wsparcie jest kluczowe w każdej relacji. Aby wasz związek dobrze funkcjonował, facet powinien zatem wspierać cię we wszystkich decyzjach.

Zakochany mężczyzna będzie zachęcał cię do spełniania marzeń oraz inspirował przez cały czas. Partner, który mobilizuje dziewczynę do robienia rzeczy niemożliwych, pozwala jej realizować swoje pasje oraz inspiruje ją do zmian na lepsze, to prawdziwy skarb!

Zobacz także: Sprawdź, czy Ty też boisz się powiedzieć te zdania na głos. Sprawiają nam niewyobrażalną trudność

Polecane wideo

Wielki horoskop miłosny na LIPIEC
Wielki horoskop miłosny na LIPIEC - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Monika (Ocena: 5) 10.07.2021 23:19
Cześć mam na imię Monika , jestem bardzo nieśmiała i trochę mi głupio ,że piszę takie ogłoszenie ale postanowiłam ,że może w taki sposób znajdę Pana który mnie zaspokoi .Jestem totalną amatorką ale chciałabym sie z kimś zabawiać ,chciałabym wziąć facetowi do ust.. zobaczyć jak to jest.. chciałabym żeby facet mnie ostro pieścił. . Jeżeli jesteś zainteresowany – proszę, odwiedź mój profil a napewno się dogadamy. Numer telefonu i moje prywatne zdjęcia wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika69
odpowiedz
Udostępnij! (Ocena: 5) 10.07.2021 00:21
WPŁAT MOŻNA DOKONYWAĆ OD KWOTY 1zł! KAŻDA ZŁOTÓWKA POMOGA ! Indywidualny numer konta bankowego zrzutki do wpłat przez internet, banku i poczcie: 25 1750 1312 6880 4169 4634 0079 odbiorca przelewu: zrzutka.pl tytuł przelewu: Adam i Ela wpłaty zagraniczne PL 25 1750 1312 6880 4169 4634 0079 Prócz pomocy finansowej rodzina potrzebuje środków czystości oraz innych rzeczy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie