Jak całuje facet, który kocha?

Co oznaczają jego buziaki? Sprawdź w naszej ściądze z okazji Międzynarodowego Dnia Całowania!
Jak całuje facet, który kocha?
Fot. Unsplash
06.07.2021

Każdy pocałunek między kobietą a mężczyzną jest wyjątkowy. Pomijając całusy typowo uprzejmościowe, bo dotknięcie ustami policzka czy dłoni może być gestem bez większego znaczenia. Bardziej wyrazem szacunku i sympatii, niż pożądania czy miłości. W związku powinno wyglądać to zupełnie inaczej - przekonuje fakt.pl.

Zobacz również: 5 pytań, które pomogą Ci znaleźć idealnego partnera

Portal przeanalizował najpopularniejsze buziaki zakochanych, biorąc pod uwagę ich lokalizację. Miłość to nie tylko pocałunki z języczkiem prosto w usta. Miejsce i sposób okazywania uczuć sporo mówi o tym, jacy jesteśmy i czego oczekujemy od relacji.

Zastanów się, gdzie najczęściej całuje cię ukochana osoba. Sprawdź, co może to oznaczać.

Co oznaczają jego pocałunki?

Pocałunek w nos

Romantyczny, ale i bardzo zalotny gest. Wyraża czułość wobec partnera i to, że czujemy się dobrze w jego towarzystwie. Nie jest to jeszcze poważna relacja, ale jesteście na dobrej drodze.

Pocałunek na sucho

Jeśli dochodzi do niego w miejscu publicznym - partner dąży do kontaktu, ale chce zachować się kulturalnie. Kiedy identycznie wygląda to w domowym zaciszu - w tym związku brakuje iskry.

Pocałunek w szyję

Na pewno jesteście ze sobą bardzo blisko. Wiele wskazuje również na to, że partner ma ochotę na coś więcej. Gest ten można potraktować jako element gry wstępnej.

Zobacz również: 9 trików, które pomogą Ci zostać mistrzynią pocałunków

Pocałunek w rękę

Jeśli jest delikatny i na wyraźne życzenie kobiety - wyraża szacunek. Problem pojawia się wtedy, gdy mężczyzna szarpie dłonią i pozostawia na niej warstwę śliny. To sygnał ostrzegawczy, że nie do końca potrafi się zachować.

Pocałunek w usta z języczkiem

To nie tylko związek z rozsądku, ale autentyczne pożądanie. Buziak „na mokro” nie jest czymś, na co decydują się osoby niepewne swoich uczuć. Jednoznacznie świadczy o tym, że partner ma cię za ideał.

Pocałunek w czoło

Partnera interesuje nie tylko twoja cielesność. Jest ci autentycznie oddany i będzie się o ciebie troszczył.

Pocałunek w ucho

Rzadko spotykany, ale także bardzo znaczący. Może to być element zabawy oraz gry wstępnej. Ludzkie uszy są bardzo wrażliwe na dotyk. Buziak ten wywołuje dreszcze na całym ciele i może zakończyć się w łóżku.

Pocałunek z przygryzieniem wargi

Osoba przygryzająca wargę partnera ma silną osobowość i potrzebę dominacji. W ten sposób zaznacza swój teren, dając do zrozumienia drugiej osobie, kto tu rządzi.

Pocałunek w policzek

Stosowany najczęściej na powitanie bliskiej osoby. W związku może być jednak sygnałem, że jest między wami dystans. Jeśli go nie przełamiecie - raczej nic z tego nie będzie. Dziewczyny czy chłopaka nie całuje się jak każdego innego znajomego.

Myślicie, że coś w tym jest?

Zobacz również: Dokładnie tylu facetów pocałujesz, zanim znajdziesz tego jedynego

Polecane wideo

Wielki horoskop miłosny na LIPIEC
Wielki horoskop miłosny na LIPIEC - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 06.07.2021 06:45
Jak robi gałe baba, która kocha?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie