Jak całuje facet, który kocha?

Co oznaczają jego buziaki? Sprawdź w naszej ściądze z okazji Międzynarodowego Dnia Całowania!
Jak całuje facet, który kocha?
Fot. Unsplash
06.07.2021

Każdy pocałunek między kobietą a mężczyzną jest wyjątkowy. Pomijając całusy typowo uprzejmościowe, bo dotknięcie ustami policzka czy dłoni może być gestem bez większego znaczenia. Bardziej wyrazem szacunku i sympatii, niż pożądania czy miłości. W związku powinno wyglądać to zupełnie inaczej - przekonuje fakt.pl.

Zobacz również: 5 pytań, które pomogą Ci znaleźć idealnego partnera

Portal przeanalizował najpopularniejsze buziaki zakochanych, biorąc pod uwagę ich lokalizację. Miłość to nie tylko pocałunki z języczkiem prosto w usta. Miejsce i sposób okazywania uczuć sporo mówi o tym, jacy jesteśmy i czego oczekujemy od relacji.

Zastanów się, gdzie najczęściej całuje cię ukochana osoba. Sprawdź, co może to oznaczać.

Co oznaczają jego pocałunki?

Pocałunek w nos

Romantyczny, ale i bardzo zalotny gest. Wyraża czułość wobec partnera i to, że czujemy się dobrze w jego towarzystwie. Nie jest to jeszcze poważna relacja, ale jesteście na dobrej drodze.

Pocałunek na sucho

Jeśli dochodzi do niego w miejscu publicznym - partner dąży do kontaktu, ale chce zachować się kulturalnie. Kiedy identycznie wygląda to w domowym zaciszu - w tym związku brakuje iskry.

Pocałunek w szyję

Na pewno jesteście ze sobą bardzo blisko. Wiele wskazuje również na to, że partner ma ochotę na coś więcej. Gest ten można potraktować jako element gry wstępnej.

Zobacz również: 9 trików, które pomogą Ci zostać mistrzynią pocałunków

Pocałunek w rękę

Jeśli jest delikatny i na wyraźne życzenie kobiety - wyraża szacunek. Problem pojawia się wtedy, gdy mężczyzna szarpie dłonią i pozostawia na niej warstwę śliny. To sygnał ostrzegawczy, że nie do końca potrafi się zachować.

Pocałunek w usta z języczkiem

To nie tylko związek z rozsądku, ale autentyczne pożądanie. Buziak „na mokro” nie jest czymś, na co decydują się osoby niepewne swoich uczuć. Jednoznacznie świadczy o tym, że partner ma cię za ideał.

Pocałunek w czoło

Partnera interesuje nie tylko twoja cielesność. Jest ci autentycznie oddany i będzie się o ciebie troszczył.

Pocałunek w ucho

Rzadko spotykany, ale także bardzo znaczący. Może to być element zabawy oraz gry wstępnej. Ludzkie uszy są bardzo wrażliwe na dotyk. Buziak ten wywołuje dreszcze na całym ciele i może zakończyć się w łóżku.

Pocałunek z przygryzieniem wargi

Osoba przygryzająca wargę partnera ma silną osobowość i potrzebę dominacji. W ten sposób zaznacza swój teren, dając do zrozumienia drugiej osobie, kto tu rządzi.

Pocałunek w policzek

Stosowany najczęściej na powitanie bliskiej osoby. W związku może być jednak sygnałem, że jest między wami dystans. Jeśli go nie przełamiecie - raczej nic z tego nie będzie. Dziewczyny czy chłopaka nie całuje się jak każdego innego znajomego.

Myślicie, że coś w tym jest?

Zobacz również: Dokładnie tylu facetów pocałujesz, zanim znajdziesz tego jedynego

Polecane wideo

Wielki horoskop miłosny na LIPIEC
Wielki horoskop miłosny na LIPIEC - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 4.69 / 5
gość (Ocena: 5) 01.08.2021 05:56
Aqurius zmiany zmiany .czyli jedyne wyjscie usuniesz ten zab bo przelamany zab to za mocny bol .tak samo co ten stylu zab tez cie czasem po bolewa po co cierpiec usunac do konca i tyle nie masz wyjscia to bedzie mocno troche bolalo nie wiem czy jestem gotowa na wyrwanie zeba do konca musisz go wyrwac
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.08.2021 05:53
To tez bol jak tamten bol byl
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.08.2021 05:53
Wtedy to rwal bol zeba mocno teraz tez jest nie zaciekawje nie masz wyjscia przelanany zab tez jest mocny bol musisz go usunac
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.08.2021 05:52
Noce nie wyspane bo jak mocny bol zeba wtedy mialam jak zaczol rwac to bol zeba rwal mocno przez 3 godz i z now brac znieczulenie gdy troche przestwalo potem po zniecxuleniu zaczol bolec i rano chodzilam jak bym byla pijana od niewyspania bolu zeba wtedy to tez bylo nie ciekawje
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.08.2021 05:49
Aqurius jestes twarda wtedy tez ci wyrywali ale przy wyrywaniu troche mocno za bolalo .ale jak trzrba to trzrba to jest za silny bol jak zab sie przelamnie aqurius duzo przeszlas projektow jeszcze troche cierpienia musisz przejsc chocby z zebami jak co dasz go calkowicie usunac teraz miejsze strzykawki sa wytrzymasz ten bol u dentysty jestes silna babka wtedy jak zebisko cie bolalo pol dnia i wytrxymywalas z tym poteznym bolem zeba wtedy tez bardzo mocno bolalo bralam amol i tabletke znieczulajaca .ale wtedy to byl mocnirjszy jeszcze bol. I chodzilam pol przytomna gdy w dzien bolal popoludniu przestawal bolec .
odpowiedz

Polecane dla Ciebie