Teoria 7 związków w astrologii: Czy ta relacja to Twoje przeznaczenie?

Istnieje prosty sposób, aby to obliczyć.
Teoria 7 związków w astrologii: Czy ta relacja to Twoje przeznaczenie?
Fot. pexels (Edward Eyer)
10.05.2021
Wiktoria Sobocińska

Nie tylko horoskopy partnerskie są wyznacznikiem naszego dopasowania miłosnego. W astrologii jest również specjalna metoda, która pozwala wyliczyć to... na podstawie rozmieszczenia znaków zodiaku na ich kole. Znajduje się na nim 12 symboli w odpowiedniej kolejności. 

Zobacz również: Znaki zodiaku, które panicznie boją się bliskich relacji. Po prostu znikają bez śladu

W zależności od rozmieszczenia na zodiakalnym kole, do niektórych osób będzie nam dalej, a do innych bliżej. Co więcej, ten sposób pozwala scharakteryzować typ relacji, która was łączy.

Znaki zodiaku w miłości: teoria 7 związków

Jeśli pragniesz odnaleźć w gwiazdach wyjaśnienie, czy dana relacja jest dla Ciebie stworzona, z pomocą przychodzi ten prosty sposób. Dzięki ściśle określonej kolejności na kole horoskopu, z łatwością będziesz mogła odnieść się do tzw. teorii 7 związków. Na czym ona polega?

Kluczem do zbadania kosmicznego połączenia pomiędzy partnerami, jest ustalenie ich odległości względem siebie. Dla przypomnienia, wymienimy listę wszystkich znaków zodiaku po kolei. 

 1. Baran
 2. Byk
 3. Bliźnięta
 4. Rak
 5. Lew
 6. Panna
 7. Waga
 8. Skorpion
 9. Strzelec
 10. Koziorożec
 11. Wodnik
 12. Ryby

Na czym polega astrologiczna teoria 7 związków?

Teoria 7 związków jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnego horoskopu. Na podstawie odległości symboli od siebie, pozwala ustalić, jak dobrze jesteście dobrani. Macie szansę na namiętny romans, a może to jedynie materiał na przyjaźń? Sprawdź, czy ta relacja to Twoje prawdziwe przeznaczenie.

Jeżeli trudno jest Ci wyobrazić sobie kolejność, zamieszczamy grafikę, którą możesz się posłużyć.

W takim okrągłym rozłożeniu nie ma znaczenia, w którą stronę, ani od którego znaku zodiaku rozpoczniesz swoje obliczenia. Po wyliczeniu dokładnej odległości odkryjesz, jaki typ relacji jest wam pisany.

W astrologii wyróżnia się aż siedem rodzajów miłosnych dopasowań, stąd teoria właśnie 7 związków. To nic innego jak charakter relacji, jaka was naprawdę łączy.

Spójrz na koło i policz, ile znaków dokładnie was dzieli (np. Ryby są oddalone o trzy znaki zodiaku od Strzelca (wstecz) oraz Bliźniąt, zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara). W ten sposób możesz przeanalizować swój obecny związek, a także przyszłość relacji z innymi zodiakami. 

Uwaga! Dla par spod tego samego znaku również znajduje się rozwiązanie. Gotowa?

Różnica sześciu znaków (po przeciwnej stronie)

O znakach zodiaku leżących po przeciwnej stronie koła astrologicznego, mówi się inaczej bliźniacze płomienie. Wszystko dlatego, że według gwiazd, ich przeciwieństwa mocno się przyciągają

Jesteście jak ogień i woda, które wzajemnie się uzupełniają. W takim związku jest mnóstwo namiętności oraz bliskości. Charakteryzuje was silna więź i wspólna misja. Takie połączenie trudno niszczyć. Relacja daje wam niesamowitą satysfakcję i sens życia.

Różnica pięciu znaków

Wszyscy dookoła dziwią się, dlaczego ta dwójka w ogóle wpadła na pomysł bycia ze sobą. Według otoczenia wcale do siebie nie pasują, ale ich dziwnym trafem coś przyciąga do siebie i wciąż przecinają się ich drogi. Może to jakieś karmiczne zobowiązanie z poprzedniego wcielenia

Gwiazdy mówią, że jesteście tutaj, aby przepracować jakiś ważny problem z przeszłości. Po realizacji zadania możliwe, że uczucie się ulotni, ale cenna lekcja pozostanie z wami na zawsze. 

Różnica czterech znaków

Takim kochankom można tylko pozazdrościć. Świetnie się rozumieją, komunikują ze sobą i doskonale rozpoznają swoje potrzeby. Jest tylko jedno ale. Gdy w końcu przestaną się zaskakiwać, szybko popadają w rutynę, która stanowi prawdziwy sprawdzian dla ich związku. 

Doceniajcie poczucie bezpieczeństwa, zaufanie i umiejętność kompromisu, którą do tej pory wypracowaliście, a przezwyciężycie każde trudności. Ta szczególna więź ma szansę na przyszłość.

Różnica trzech znaków

Masz wrażenie, że pomimo zapewnień o wielkim uczuciu, w tym związku wciąż jest coś nie tak. Nic dziwnego, bo takie ułożenie znaków oznacza, że od miłości do nienawiści dzieli was cienka granica. 

Ta para ciągle rozdrapuje dawne rany, zamiast ruszyć na przód i zostawić przeszłość w tyle. Przy dużym zaangażowaniu i przepracowaniu problemów istnieje możliwość happy endu, ale będzie to bardzo wyczerpujące. Schowajcie dumę do kieszeni i zapanujcie nad zazdrością i kontrolą.

Różnica dwóch znaków

Taki związek tworzy raczej para przyjaciół, niż namiętnych kochanków. Zauroczenie będzie trwało krótko, ponieważ wkrótce zrozumiecie, że nie patrzycie na siebie w TEN sposób. 

W taką parę łączą się osoby o głębokim zrozumieniu i zaufaniu dla siebie. Razem czujecie się jak w domu, ale brakuje między wami tej szczególnej iskierki. Możecie darzyć siebie ogromnym szacunkiem, ale nic z tego nie będzie, jeśli cały czas będzie wam czegoś brakowało. 

Różnica jednego znaku

Wydaje Ci się, że tak bliska odległość oznacza silne uczucie? Ta relacja ma raczej charakter nauczyciela oraz ucznia, i zgodnie z przeznaczeniem ma umożliwić rozwój obydwu osób.

Czasami wasze różnice są tak ogromne, że ciężko pogodzić je ze sobą i wasz związek robi się skomplikowany. Czekają was namiętne przygody i sporo nauki. Tylko od was zależy, czy spełnicie się w takiej odpowiedzialnej roli. Najważniejsze, aby "mistrz" nie zaczął patrzeć na partnera z góry.

Ten sam znak zodiaku

Co jednak z osobami, które nie mają dokąd wędrować po kole, ponieważ urodziły się na przełomie tych samych miesięcy? Taki związek może stanowić dla was prawdziwą sielankę, pod warunkiem, że zrozumiecie intencje partnera i to, że jest dla was swoistym lustrem. Obserwując jego działania oraz wady, możesz nauczyć się wiele na swój temat. 

Czujecie się ze sobą bardzo komfortowo, ale to nie powód, aby przestać się starać. Chyba nie chcecie zamiast kochanków widzieć w sobie wyłącznie kumpli? Pielęgnujcie swoje uczucie przez cały czas i doceniajcie, że macie niemal identyczne spojrzenie na otaczający was świat

Zobacz również: Znaki zodiaku, które najbardziej do siebie pasują❣

Polecane wideo

Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek?
Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.05.2021 10:20
Było. Pamiętam że jak czytałam to wtedy, byłam w szoku jak bardzo to wszystko się zgadza. :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie