Jak zachowuje się facet, kiedy naprawdę mu się podobasz?

Te sygnały mówią same za siebie.
Jak zachowuje się facet, kiedy naprawdę mu się podobasz?
Fot. pexels (Joey Pistachio)
15.04.2021
Wiktoria Sobocińska

Zaczęłaś spotykać się z chłopakiem, ale nie jesteś pewna jego uczuć? Zapewne nie chcesz po raz kolejny rozczarować się i narażać na odrzucenie. Po czym poznać, że faktycznie mu na Tobie zależy?

Czasami mowa ciała i subtelne zachowania mogą nam powiedzieć o wiele więcej, niż tysiąc słów i romantycznych gestów. Wystarczy mieć ich świadomość i uważnie się przyglądać. 

Zobacz również: Te sygnały świadczą o tym, że jesteście sobie przeznaczeni. Mogłaś ich nie dostrzegać

Następnym razem zaobserwuj, czy zdarza mu się zachowywać w ten sposób. To pomoże rozgryźć jego intencje. A potem wystarczy poczekać i zobaczyć, jak rozwinie się sytuacja...

Nie skupiaj się jednak wyłącznie na nich, ale zachowuj się naturalnie i po prostu ciesz spotkaniem. Kiedy poczujesz się przy nim swobodnie, będziesz wiedziała, że to TEN

Sygnały, które zdradzają, że mu się podobasz

Dyskretna mowa ciała

Gdy w pobliżu pojawia się TA osoba, która szczególnie nam się podoba, zaczyna szybciej bić nam serce i może pojawić się stres. To właśnie dlatego on jest taki poddenerwowany, ale to nie znaczy, że będzie unikał kontaktu z Tobą. Wręcz przeciwnie. 

Jego sylwetka będzie zwrócona w Twoją stronę, jakby pragnął stworzyć między wami intymną atmosferę. Z kolei jego wzrok będzie wędrował po Twojej twarzy. Gdy lekko pochyli głowę, będziesz wiedziała, że uważnie wsłuchuje się w to, co do niego mówisz i jest to dla niego ważne. 

Zauważ też, czy zdarza mu się poprawić Twoje włosy albo ubranie. Takie szukanie okazji do interakcji to wyraźny sygnał, że chciałby być blisko Ciebie i nie może się doczekać, kiedy to się wydarzy.

Subtelne zachowania

Zwróć uwagę, jak często niby "przypadkiem" Cię dotyka i czy za wszelką cenę stara się zachowywać przy Tobie szarmancko. Czujesz się kobieco, kiedy otwiera Ci drzwi, zakłada płaszcz, albo nalewa wina do kieliszka? Pragnie zrobić jak najlepsze wrażenie i zyskać Twoją sympatię. Dopóki nie jest to zbyt nachalne, to bardzo dobry znak, że się stara. 

Nie krytykuj też, kiedy będzie chciał się przed Tobą trochę popisać, czyli np. opowiadać bohaterskie historie ze swoim udziałem, albo prezentować swoje wyjątkowe umiejętności. On też chciałby zostać doceniony i dostrzeżony w Twoich oczach. 

Kolejne zachowanie uaktywnia się już podświadomie, więc jeżeli dostrzegasz, że on podejrzanie często "naśladuje" Twoje ruchy, gesty, mimikę albo ton głosu, to znaczy, że bardzo Cię lubi i próbuje się do Ciebie upodobnić. W końcu budzimy sympatię u ludzi podobnych do siebie.

Jeśli wasi wspólni znajomi zauważą, że on szczególnie często wypytuje o Ciebie i stara się dowiedzieć czegoś więcej na Twój temat, to możesz być pewna, że wpadłaś mu w oko, a on myśli o Tobie, tęskni i tylko czeka na odpowiedni moment, aby wykorzystać zdobytą wiedzę. 

Zobacz również: Najlepszy test na to, czy naprawdę go kochasz. Odpowiedz szczerze na 8 ważnych pytań

Polecane wideo

Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek?
Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.04.2021 20:18
Wali konia z trzy razy dziennie prawie jak ginekolog to standard
odpowiedz

Polecane dla Ciebie