Te sygnały świadczą o tym, że jesteście sobie przeznaczeni. Mogłaś ich nie dostrzegać

Jeśli czujesz się z nim w ten sposób, jesteś prawdziwą szczęściarą.
Te sygnały świadczą o tym, że jesteście sobie przeznaczeni. Mogłaś ich nie dostrzegać
fot. Unsplash (Crystal Shaw, Allef Vinicius)
17.03.2021
Wiktoria Sobocińska

Nie wszystkim parom jest dane być ze sobą dłużej niż kilka miesięcy. Jeśli udało Wam się przejść początkowy etap, a Ty zastanawiasz się, czy to miłość na całe życie, zwróć uwagę na swoje uczucia.

Zobacz również: Najlepszy test na to, czy naprawdę go kochasz. Odpowiedz szczerze na 8 ważnych pytań

Twoje zachowanie, kiedy on jest obok, zdradza wszystko. Tylko w ten sposób dowiesz się, na czym stoisz. Jeśli odpowiesz twierdząco na większość z tych podpunktów, no cóż... tylko pozazdrościć. 

Jak rozpoznać, że to prawdziwa miłość?

#1 On szanuje Twoją przestrzeń

Kiedy po ciężkim dniu zamykasz się sama w pokoju, on to rozumie. Mimo całej bliskości, niezwykle ważne jest respektowanie wzajemnych potrzeb i przestrzeni osobistej. I to wcale nie świadczy o tym, że mamy już kogoś dość. Po prostu musimy naładować baterie w samotności. 

#2 Naturalnie wyczuwa, kiedy go potrzebujesz

Zanim sama wpadniesz na to, że nienawidzisz całego świata, bo właśnie masz okres, pokłóciłaś się z przyjaciółką, albo w pracy coś nie poszło po Twojej myśli, on już zjawia się z kwiatkiem lub czymś słodkim, żeby tylko znów zobaczyć na Twojej buzi uśmiech.

Telepatycznie wyczuwacie wzajemnie, kiedy siebie potrzebujecie. To wspaniałe! Takie zachowanie świadczy o głębokim zrozumieniu i uważności na drugiego człowieka. Tylko pozazdrościć. 

#3 Nie masz problemu, kiedy wychodzi z kolegami

Macie do siebie tak duże zaufanie, że już prawie zapomniałaś, co to znaczy być zazdrosną. Spokojnie pozwalasz mu na wyjścia z kolegami, nawet te do późna. Wiesz, że o wszystkim sam Ci opowie i cieszysz się, że ma fajnych znajomych. Zresztą, sama ich znasz i czujecie się jak jedna rodzina.

#4 Nadal ze sobą flirtujecie

Pomimo stażu związku namiętność w was nie wygasa. Słowa nadal mają wielką moc, jakbyście dopiero co się poznali. Nigdy nie macie siebie dość. Ciągle chcecie siebie zaskakiwać.

#5 Kiedy go nie ma, odczuwasz brak

Choć jesteście ze sobą na łączach, odczuwasz spory brak, kiedy nie ma go obok. Nie oznacza to, że jesteś od niego uzależniona i nie potrafisz zająć się sobą, ale wiesz, że to ulubiony i nieodłączny element Twojej rzeczywistości. Nie wyobrażasz sobie życia bez niego!

#6 Wyobrażasz sobie, że jesteście rodziną

Coraz częściej przyłapujesz się na myśleniu, jak wyglądałoby życie pod jednym dachem z gromadką dzieci. Czasami poruszasz ten temat niby w żartach, ale tak naprawdę czujesz w sercu, że łączy was coś tak silnego, jak z najbliższymi osobami. Moglibyście kiedyś zostać rodziną!

#7 Zaczynasz czuć, że małżeństwo może być ok

Do tej pory zapierałaś się, że to tylko niepotrzebna instytucja. Mówiłaś koleżankom, że nigdy nie wyjdziesz za mąż. On jednak sprawił, że zaczynasz się do tego przekonywać. Po cichu nawet marzysz o tym wyjątkowym pytaniu... Spędzenie życia razem traktujesz jako coś romantycznego.

#8 Myśli o końcu relacji nie przychodzą Wam do głowy

Nie widzicie żadnego sensu w dochodzeniu do określonego celu i zakończeniu tej relacji. Macie wrażenie, że jesteście razem od zawsze. Wiecie już na swój temat wszystko, a nadal chcecie wspólnie się rozwijać i dowiadywać się coraz więcej. Ten związek jest tak naturalny jak powietrze dookoła.

Jesteś tą szczęściarą?

Zobacz również: Po czym poznać, że znalazłaś bratnią duszę na całe życie? To połączenie silne jak żadne inne

Polecane wideo

Oto najpiękniejsza kobieta na świecie! „Mój Boże, kim ona jest?!” - dopytują faceci
Oto najpiękniejsza kobieta na świecie! „Mój Boże, kim ona jest?!” - dopytują faceci - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.03.2021 23:28
Jestem 😉
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.03.2021 18:17
Może i większość punktów się zgadza. Ale co jak np. nie wyczuwa kiedy go potrzebuje, albo po 12 latach związku raczej ze mną nie flirtuje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.03.2021 14:34
Od samego początku wiedziałam, że to jest ten mężczyzna, z którym chce spędzić życie. Brakowało mi go, gdy nie było go obok. Często o nim myślałam i snułam plany o przyszłości. W zeszły weekend oświadczył mi się jak byliśmy w leszczyńskim aerotunelu. I teraz planujemy wspólną przyszłość i założenie rodziny.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie