Dzień Mężczyzn: Podpowiadamy, co mu dzisiaj podarować, jeśli kompletnie zapomniałaś o prezencie

Kilka inspiracji, z których być może skorzystasz!
Dzień Mężczyzn: Podpowiadamy, co mu dzisiaj podarować, jeśli kompletnie zapomniałaś o prezencie
Fot. pexels (Anete Lusina)
10.03.2021

O ile wszyscy dobrze pamiętamy, kiedy wypada Dzień Kobiet, o tyle święto mężczyzn nie jest już tak hucznie obchodzone. Tymczasem to właśnie dzisiaj, drogie panie! 10 marca celebrujemy Międzynarodowy Dzień Mężczyzn.

Kompletnie zapomniałaś o prezencie dla swojego ukochanego z tej okazji? Spokojnie, nie panikuj. Przygotowałyśmy kilka propozycji na ostatnią chwilę, które być może cię zainspirują!

Polecamy także: „ZMUSIŁAM go do oświadczyn, a wtedy on…”

Pomysły na prezent z okazji Dnia Mężczyzny 2021

Pudełko ulubionych słodyczy

Weź ozdobne pudełko (lub zwykłą torebkę prezentową) i po brzegi wypełnij ją ulubionymi słodyczami twojego partnera. Batoniki, żelki, czekolada, wafelki – znajdziesz je przecież w każdym, nawet najmniejszym osiedlowym sklepie. Do pudełka dołącz karteczkę: „Dla najsłodszego faceta pod słońcem”.

Słoik z komplementami

Do słoika lub pudełeczka wrzuć karteczki, na których wcześniej wypisz, za co najbardziej cenisz swojego ukochanego. Komplementy mogą być zabawne, poważne lub kojarzyć się tylko z waszymi sprawami, np. „Uwielbiam twój mały pieprzyk pod okiem”, „Masz fajne tatuaże”, „Kocham, gdy setny raz śmiejesz się z tych samych odcinków „Przyjaciół”, „Doceniam, że nie chrapiesz”, etc.

Słoik z obietnicami

Powyższy pomysł możesz również nieco przekształcić i zamiast kartek z komplementami, wrzucić do słowika karteczki z różnymi obietnicami. Mniej lub bardziej grzecznymi – puść wodze fantazji!

Zabawny komiks o Was

Z pewnością masz w telefonie różne zdjęcia z waszych wyjazdów czy innych wspólnych chwil. W dowolnym programie graficznym możesz zrobić z nich kolaż, który będzie przedstawiał wymyśloną przez ciebie historię. Obok waszych twarzy możesz umieścić dymki, na które naniesiesz różne zdania lub wyrazy. Im zabawniej i mniej profesjonalnie to wyjdzie, tym lepiej. To przecież prezent prosto z serca – nie musi być doskonały.

Taki komiks możesz następnie wydrukować lub przesłać ukochanemu na maila.

Wskazówka: Jeśli posiadasz wywołane zdjęcia, komiks możesz zrobić ręcznie. Wytnij wasze postaci z fotografii, naklej je na kartkę papieru, dorysuj okienka i dymki, dopisz dialogi.

Bilet na wspólny wyjazd

Prezent możesz również kupić na szybko przez Internet. Co powiesz na bilet na pociąg do jakiegoś pięknego, polskiego miasta? Dla was może to być świetna wspólna przygoda!

Kąpiel przy świecach

Twój mężczyzna doceni również, jeśli przygotujesz dla niego relaksacyjną kąpiel. Świece, piana, spokojna muzyka w tle. I twój masaż w pakiecie!

Polecamy także: 14 cech kobiety, która kręci wszystkich facetów

Polecane wideo

Nie goli ani wąsika, ani zrośniętych brwi. To jej sposób na znalezienie wartościowego partnera
Nie goli ani wąsika, ani zrośniętych brwi. To jej sposób na znalezienie wartościowego partnera - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.03.2021 08:52
Przyznam, że wczoraj sobie dopiero przypomniałam o tym świecie. Odpaliłam kompa i przez interenet kupiłam voucher do leszczyńskiego aerotunelu do swojego faceta. Dostałam go na maila, wydrukowałam, włożyłam do koperty i gotowe. :) Dobrze, że są takie prezenty dla zapominalskich.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie