Długo czekała na pierścionek zaręczynowy. Nie wiedziała, że nosi go już od dwóch lat!

Przez cały czas był tuż przy jej sercu.
Długo czekała na pierścionek zaręczynowy. Nie wiedziała, że nosi go już od dwóch lat!
Fot. YouTube.com/Smudha
12.02.2021

Pary, które chcą spędzić ze sobą resztę życia często decydują się na to, aby zalegalizować swój związek i wziąć ślub. Jednak zanim tak się stanie powinny odbyć się zaręczyny. To z kolei oznacza konieczność znalezienia idealnego pierścionka zaręczynowego i zaaranżowanie całego wydarzenia. 

Zobacz również: Ile właściwie powinien kosztować pierścionek zaręczynowy? Eksperci wreszcie rozwiewają wątpliwości

Niektórzy decydują się na prywatne oświadczyny, inni organizują zaręczyny w obecności rodziny i przyjaciół albo klękają na jedno kolano przed tłumem nieznajomych. Zdarza się też, że pierścionek zostaje ukryty po to, aby sięgnąć po niego w odpowiednim czasie. Co więcej, niektórzy ukrywają błyskotkę niemalże “na widoku”, a przyszła narzeczona w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tego, że obcuje z nią na co dzień. 

Pierścionek zaręczynowy ukryty w naszyjniku 

Tak właśnie stało się w przypadku Terry’ego i Anny z Australii. Z okazji pierwszej rocznicy związku Terry podarował ukochanej ręcznie wykonany, drewniany naszyjnik. Dziewczyna nie miała pojęcia, że biżuteria skrywa w sobie jeszcze jedną ozdobę. 

Anna nosiła swój naszyjnik każdego dnia przez prawie rok. Przez ten czas zupełnie nie domyśliła się, że oryginalna biżuteria skrywa zapowiedź oświadczyn. Co więcej, mało brakowało, a naszyjnik (a wraz z nim pierścionek) przepadłby bezpowrotnie. 

W pewnym momencie myślałem, że wymieni go na targu rękodzieła z jednym artystą. Jemu bardzo spodobał się naszyjnik, a jej przypadły do gustu jego prace. Ostatecznie się na to nie zdecydowała 

- tłumaczył Terry w rozmowie z mediami.  

Innym razem mężczyzna przeżył bardzo stresujące chwile na lotnisku. Przechodząc przez kontrolę bezpieczeństwa Terry zmartwił się, że niespodzianka zostanie odkryta. 

Nie pomyślałem, że personel może poprosić ją o to, aby zdjęła naszyjnik, aby go prześwietlić. To mogłoby bardzo szybko zmienić się w oświadczyny na lotnisku! 

Mijały miesiące, a Anna wciąż nie odkryła jaką tajemnicę skrywa jej wyjątkowa biżuteria. Bojąc się, że pierścionek może się zgubić, Terry w końcu zaplanował oświadczyny i wyjawienie prawdy o naszyjniku. Półtorej roku po obdarowaniu Anny tym ręcznie wykonanym prezentem para udała się do Szkocji, aby zobaczyć jaskinię Smoo, o czym zawsze marzyli.  

Chcieliśmy zrobić sobie zdjęcie w jaskini, więc ustawiłem aparat na stojaku i nastawiłem samowyzwalacz. Wcześniej spytałem Annę czy mogę na chwilę pożyczyć jej naszyjnik żeby zrobić mu ładne zdjęcie w pobliżu jaskini. Wyjąłem go z kieszeni, ukląkłem, otworzyłem go i pokazałem jej, co było ukryte w środku przez cały czas. 

Anna w końcu opanowała emocje i powiedziała: “Czekaj... Pierścionek był tutaj przez cały czas? Idioto, mogłam go zgubić!”. Była na wpół szczęśliwa, a na wpół zdenerwowana 

- wspominał Terry w rozmowie z mediami. 

Ale to nie wszystko. Nazwa jaskini, w której doszło do tych wyjątkowych zaręczyn w języku staronordyjskim oznacza “kryjówkę”. Sprytne, prawda? 

Terry zamieścił filmik ilustrujący losy naszyjnika od momentu jego wykonania aż do oświadczyn na YouTubie - możecie go obejrzeć poniżej.  

Co sądzicie o takich oświadczynach? 

Zobacz również: Zrobił ukochanej 22 zdjęcia z pierścionkiem, zanim poprosił ją o rękę (a ona nie miała o niczym pojęcia!)

Polecane wideo

Nieoczywiste, ale zachwycające trendy w pierścionkach zaręczynowych. Od razu powiesz „tak”!
Nieoczywiste, ale zachwycające trendy w pierścionkach zaręczynowych. Od razu powiesz „tak”! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 13.02.2021 16:36
Półtorej roku... od kiedy rok jest rodzaju żeńskiego?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie