Magiczne sposoby, aby zatrzymać faceta przy sobie. Wcale nie musisz się wysilać

W stałym związku możesz być atrakcyjna przez cały czas.
Magiczne sposoby, aby zatrzymać faceta przy sobie. Wcale nie musisz się wysilać
fot. iStock (Primorac91)
21.01.2021
Wiktoria Sobocińska

Możesz być nawet najpiękniejszą kobietą świata, ale żeby zatrzymać przy sobie faceta na stałe, sama uroda nie wystarczy. Wszyscy chcemy czuć się w związku dobrze i istnieją na to sprawdzone sposoby.

Zobacz również: Prosty sposób, żeby sprawdzić, czy on będzie dobry w łóżku

Jeśli zależy Ci na mężczyźnie i jesteś pewna, że to TEN, to naturalne, że marzysz o tym, aby etap zaskakiwania w relacji trwał przez cały czas, a wy nigdy się sobą nie znudzili. To niełatwe zadanie, ale poniższe rady opublikowane na łamach allwomenstalk.com mogą ułatwić Ci to ułatwić.

Jak stworzyć trwały związek?

#1 Nie oceniaj go

Osoby, które często krytykują innych, same mają problem z poczuciem wartości. Jednym z najlepszych sposobów, aby zaimponować facetowi, jest odpuszczenie i nie komentowanie wszelkich wyborów życiowych, których dokonuje. Zamiast "matkować" zajmij się swoim hobby, a on szybko zatęskni.

#2 Spraw, aby nie brał Cię za pewnik

Nigdy nie pozwól, aby facet myślał, że ma Cię już na zawsze i na własność. Jeśli jest zarozumiały i ignoruje Twoje potrzeby, odwróć się na pięcie i wybierz na spotkanie ze znajomymi. O, już dzwoni!

#3 Debatuj z głową

Nie ma nic gorszego, niż partnerka, która zgadza się dosłownie na wszystko i brakuje jej własnego zdania. Skuś się czasem na konfrontacje i zaprezentuj odmienne argumenty. Debatujcie mądrze, aby nie doprowadzić do zbędnej kłótni. 

#4 Zabójcze perfumy

Poza zmysłowym zachowaniem, nic tak nie działa na mężczyzn, jak kobiece zapachy. Użyj ulubionych perfum na przeguby rąk oraz włosy, ponieważ tam najdłużej się utrzymają. Miej swój jeden zapach, który kojarzy się mu tylko i wyłącznie z Tobą. To powinna być Twoja wizytówka!

Gdy nie będzie Cię w pobliżu i znajdzie koszule, która pachnie Tobą... cudownie się rozmarzy.

#5 Nie wykorzystuj go

Zakochani faceci potrafią zrobić dla dziewczyny wszystko, a one często to wykorzystują. Nawet, jeśli on nie protestuje, to na pewno to czuje. To jest zwyczajnie nie fair, zresztą jak możesz tworzyć relację z kimś, kogo tak traktujesz? Ty również nie bierz go za pewnik i udowodnij, że jest dla Ciebie najważniejszy. Wbrew pozorom, oni kochają być doceniani i komplementowani.

Zobacz również: Jeśli robisz te 7 rzeczy, to znaczy, że chyba nie jesteś dobra w randkowaniu...

Polecane wideo

Ta kobieta ma najpiękniejsze ciało na świecie. Jej kształty są wręcz nierealne
Ta kobieta ma najpiękniejsze ciało na świecie. Jej kształty są wręcz nierealne - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 19.02.2021 13:13
"Magiczne sposoby, aby zatrzymać faceta przy sobie." - jeśli potrzeba magicznych sposobów do zatrzymania faceta przy sobie to chyba źle wróży ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.01.2021 15:31
Trzeba mu codziennie rano robić lodzika a wieczorem dać du py
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 21.01.2021 12:51
Ja jestem taka na co dzień normalnie, i mój facet już przywykł, więc no mi te rady kompletnie nie pomogą.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie