Uważaj na „Randkową Niedzielę”. 3 stycznia to bardzo ryzykowna data dla singli

Wielu już się sparzyło.
Uważaj na „Randkową Niedzielę”. 3 stycznia to bardzo ryzykowna data dla singli
fot. Unsplash
03.01.2021

Mówi się, że przełom starego i nowego roku to czas miłości. Świąteczna atmosfera sprzyja okazywaniu uczuć i zacieśnianiu więzi międzyludzkich. Jednak nie wszyscy mają tyle szczęścia, by spędzić Boże Narodzenie i sylwestra u boku drugiej połowy.

Zobacz również: Zaskakujący powód, dlaczego do końca lutego raczej nie stworzysz stałego związku

Niektórzy usilnie próbują połączyć się w pary, a zjawisko to określa się mianem „cuffing season”. Chodzi o sytuację, gdy szukamy partnera tylko na chwilę. Żeby tylko mieć się do kogo przytulić w zimowe wieczory i później o nim zapomnieć.

W styczniu sytuacja się powtarza, jednak cel jest zupełnie inny. Chodzi o tzw. Randkową Niedzielę (Dating Sunday).

tinder

Dating Sunday 2021

W 2021 roku Randkowa Niedziela przypada 3 stycznia, czyli właśnie dzisiaj. Tego dnia portale i aplikacje randkowe przeżywają prawdziwe oblężenie, bo single wychodzą na łowy - tłumaczy metro.co.uk. Termin nie jest przypadkowy.

Wzmożona aktywność wynika ze zbliżających się wielkimi krokami walentynek. Samotni dochodzą do wniosku, że nie chcą spędzić święta zakochanych w pojedynkę. Na miesiąc przed zaczynają poszukiwania, aby 14 lutego móc zjeść romantyczną kolację i wręczyć okolicznościowy upominek. Chyba nikt nie chce być wtedy sam.

Jednak coś za coś, bo pośpiech okazuje się często złym doradcą.

Zobacz również: 5 oznak, że jesteś lithoromantyczna. Prawdziwy związek raczej nie jest Ci pisany

walentynki

Kiedy szukać miłości?

Narastająca presja sprawia, że odkładamy na bok oczekiwania i jesteśmy gotowi zadowolić się jakąkolwiek relacją. Spoglądamy przychylnym okiem na kandydatów, którzy nie są spełnieniem naszych marzeń. Zarówno wizualnie, jak i charakterologicznie. Byle tylko 14 lutego nie obudzić się w pustym łóżku.

Jak uniknąć rozczarowania? Cytowani przez portal eksperci ds. związków sugerują, aby dać sobie na wstrzymanie. Każdy termin jest dobry na szukanie miłości, jednak nie za wszelką cenę. Warto trzymać się pewnych standardów, bo szkoda życia na toksyczne relacje bez żadnych perspektyw.

Desperacja jest najgorszym doradcą, dlatego jeśli nie wiesz kogo i dlaczego szukasz - lepiej wyloguj się z aplikacji randkowej. Nic dobrego dzisiaj Cię tam nie spotka.

Zobacz również: W tych województwach najtrudniej znaleźć chłopaka. Konkurencja jest ogromna

Polecane wideo

Znowu jest do wzięcia. Najbardziej rozchwytywany singiel wraca na Tindera
Znowu jest do wzięcia. Najbardziej rozchwytywany singiel wraca na Tindera - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
MayaBaker (Ocena: 5) 03.01.2021 14:55
Google płaci teraz od 15470 USD do 22470 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co r0bię........ 𝘸𝘰𝘳𝘬𝘳𝘦𝘷𝘪𝘦𝘸𝘴10.𝘤𝘰𝘮
odpowiedz

Polecane dla Ciebie