8 jednoznacznych sygnałów, że on kocha Cię do szaleństwa

Po czym poznać, że jesteś dla niego tą jedyną?
8 jednoznacznych sygnałów, że on kocha Cię do szaleństwa
Fot. Unsplash (Logan Weaver)
15.11.2021

Prawdziwa miłość to nie gwałtowne emocje, nie piękne słowa i nie motylki w brzuchu. Jeżeli ktoś kocha naprawdę, jego uczucie podobne jest do skały, której nic nie zachwieje ani nie wzruszy. Ponad swoje dobro i wygodę przedkłada dobro i wygodę ukochanej osoby. Jest dla niej zdolny do poświęceń oraz upokorzeń. Tylko takie uczucie jest w stanie przetrwać całe życie.

Każda zakochana kobieta zastanawia się, czy partner ją kocha. Na podstawie jego zachowania, drobnych gestów oraz słów próbuje przekonać samą siebie, że facet jest w niej szaleńczo zakochany. Problem w tym, że człowiek, który nie widzi świata poza drugą osobą, jest w stanie bardzo dużo sobie wmówić. Przynoszenie kwiatów, pamiętanie o ważnych rocznicach, namiętne pocałunki, romantyczne kolacje i piękne słowa to niewątpliwe przejawy jakiegoś uczucia. Rodzi się jednak pytanie, czy to prawdziwa miłość?

Po czym poznać, że mężczyzna kocha Cię do szaleństwa? Te sygnały są jednoznaczne.

Zobacz również: Ile właściwie powinien kosztować pierścionek zaręczynowy? Eksperci wreszcie rozwiewają wątpliwości

Jak zachowuje się zakochany chłopak?

Kupuje tampony/podpaski

Stanie oko w oko z kasjerką i podanie jej paczki tamponów lub podpasek to nie lada wyzwanie.

Broni Cię

Jeżeli jesteś dla niego najważniejsza, będzie bronił Cię przy każdej okazji, gdy zostaniesz postawiona w niezręcznej sytuacji lub będziesz wymagać bardziej stanowczej obrony.

Troszczy o Ciebie, gdy jesteś chora

Faceci przeważnie nie lubią typowo domowych zajęć. Po czym poznać, że on za Tobą szaleje? Kiedy jesteś chora, wyciska Ci świeży sok z pomarańczy, gotuje rosół, a nawet podsuwa miskę pod twarz i zbiera włosy z czoła, gdy wymiotujesz…

Stoi za Tobą murem w trudnych chwilach

Prawdziwa miłość objawia się nie wtedy, gdy życie przebiega łatwo i przyjemnie, ale gdy pojawiają się nad nim ciemne chmury. To prawdziwa próba od losu. Jeżeli on jest z Tobą bez względu na wszystko i stoi za Tobą murem, to oznaka głębokiej miłości.

Ogląda komedie romantyczne

Faceci nie znoszą ckliwych, romantycznych filmów, ale zakochany mężczyzna zrobi dla swojej dziewczyny wszystko. Jeżeli chcesz się przekonać o jego uczuciu, zaproponuj wspólne oglądanie ulubionego filmu.

Dba o siebie

Jesteś fanką sportu, podczas gdy on nie znosi wysiłku fizycznego? Dla Ciebie będzie starał się być fit.

Twoje szczęście jest jego szczęściem

Jeżeli on naprawdę Cie kocha, pozwoli wygrywać Ci na każdym polu. Może to być słowna potyczka, jak i pojedynek w piłkarzyki. Twoje szczęście jest jego szczęściem.

Będzie chciał Ci się podobać

Wiedząc, że nie lubisz go ubranego w jasne rzeczy, przestanie je nosić i pozwoli Ci dokonywać wyboru w trakcie zakupów. Bez wahania zje także tuńczyka, którego przygotowałaś na obiad, chociaż nie znosi ryb.

Zobacz również: EXCLUSIVE: „Byłam narzeczoną tylko przez 48 godzin”

Polecane wideo

15-latka urodziła dziecko. Teraz ujawnia, jak potoczyło się jej życie
15-latka urodziła dziecko. Teraz ujawnia, jak potoczyło się jej życie - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 2.75 / 5
gość (Ocena: 3) 25.02.2022 14:22
Chciałbym zwrócić uwagę na pewne ważne rzeczy, które są w ogóle pomijane w takich artykułach. Często w takich poradach i "źródłach wiedzy" brakuje stwierdzenia, że związek to partnerstwo na równych zasadach, a nie dostosowywanie się jednej osoby do drugiej. Także powyższe punkty z artykułu jak i innych powinny też być jednocześnie wskazówką co samemu można robić (dbać o siebie żeby nie wyglądać jak lump, szczerze interesować się drugą osobą etc.).
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 08.01.2022 16:18
Przepis na pantoflarza?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.11.2021 08:30
Wychodzi na to ze moj kumpel z pracy mnie kocha...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie