Opowiem Wam, co zrobiłem, aby odzyskać byłą dziewczynę...

10 szalonych historii. Niektóre bez happy endu.
Opowiem Wam, co zrobiłem, aby odzyskać byłą dziewczynę...
Fot. Unsplash (Jessica Rockowitz)
18.12.2020

Jeżeli mężczyźnie zależy na kobiecie, zrobi dla niej wszystko: wyprowadzi się od rodziców, zawalczy o lepszą pracę, zmieni styl ubierania się i przeleci setki tysięcy kilometrów, aby zobaczyć ukochaną. Dlatego nie łudź się, że coś dla niego znaczysz, kiedy zawsze to Ty musisz się do niego dostosowywać. Jak kocha, to poczeka. Jak kocha, to zawsze znajdzie czas, żeby zadzwonić i zobaczyć się z Tobą. Mężczyźni z miłości potrafią popełnić prawdziwe szaleństwa. Najlepszym tego przykładem są wyznania facetów, a także kobiet zamieszczone na portalu cosmopolitan.com. Przyznają się w nich, co zrobili, aby odzyskać byłą dziewczynę.

Przeczytaj ich wypowiedzi i odpowiedz sobie na pytanie, czy Twój mężczyzna zdobyłby się na podobny krok. Jeżeli nie, czy warto z nim dalej być? Prawdziwa miłość jest zdolna do największych poświęceń.

A Ty byłabyś w stanie zrobić coś podobnego?

Zobacz również: Ile właściwie powinien kosztować pierścionek zaręczynowy? Eksperci wreszcie rozwiewają wątpliwości

Jak odzyskać dziewczynę?

Jarret, 18 lat

- Złapałem autobus i pociąg, aby przebyć 60 mil i dotrzeć do jej miasta, a potem przeszedłem 5 mil pieszo podczas burzy śnieżnej. Wszystko po to, żeby kupić jej kwiaty. Na koniec okazało się, że moje działanie opłaciło się, poświęcenie zadziałało!

Jamie, 19 lat

- Przeszedłem 40 mil z gitarą, żeby dotrzeć do jej domu, a kiedy otworzyła mi drzwi, zaśpiewałem jej „If You Leave Me Now”. Było trochę niezręcznie, bo jej mama też tego słuchała, ale w porządku, ważne, że zadziałało.

Teran, 20 lat

- Przeleciałem pół kraju, żeby wpaść do kościoła, podczas gdy ona stała pod ołtarzem. Powiedziała narzeczonemu „Nie”.

Robert, 20 lat

- Odbyłem podróż w obie strony pomiędzy Anglią a Alabamą, bez pieniędzy i z biletem powrotnym wykupionym dopiero na następny miesiąc. Ryzykowałem zagłodzenie i ubóstwo w obcym kraju tylko po to, aby być z nią. Głupie, ale zadziałało.

Vincenzo, 21 lat

- Powiedziałem jej, że ją kocham.

Ashley, 21 lat

- Kupiłem pierścionek zaręczynowy.

Brian, 23 lata

- Odtworzyłem scenę z „Love Actually”, ale z kartką z notatkami, na której wszystko było opisane.

Joey, 23 lata

- Nie miałem samochodu. Przejechałem całą drogę do niej na rowerze. To zabrało mi dziewięć godzin. Kupiłem jej kwiaty i kartkę podczas jazdy. Widziałem ją przez 20 minut. Rozmawialiśmy i całowaliśmy się. Potem przez kolejne dziewięć godzin wracałem do domu. Nie zadziałało...

Hisham, 24 lata

- Kupiłem jej złoty naszyjnik od Tiffany'ego wart 700 dolarów. Taki sam zgubiła dwa dni wcześniej.

Greg, 28 lat

Zrozumiałem, jakim głupkiem byłem po tym, jak powiedziałem narzeczonej, że nie jestem pewien, czy jeszcze kiedyś będę chciał się ożenić. Pojechałem na najbliższe lotnisko, zostawiłem samochód i poleciałem do niej. Stanąłem w progu jej drzwi we łzach i poprosiłem ją o rękę.

Zobacz również: EXCLUSIVE: „Byłam narzeczoną tylko przez 48 godzin”

Polecane wideo

Znowu jest do wzięcia. Najbardziej rozchwytywany singiel wraca na Tindera
Znowu jest do wzięcia. Najbardziej rozchwytywany singiel wraca na Tindera - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 1) 22.12.2020 09:49
Chwd. Pj
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.12.2020 08:49
Chcę podziękować dr Agbazara z AGBAZARA TEMPLE za sprowadzenie mojego męża, który zostawił mnie i dzieci na prawie 2 lata. Nigdy nie nauczyłem, że go odzyskam, dopóki nie zobaczyłem w Internecie komentarza na temat dr. agbazary i skontaktowałem się z nim, po wykonaniu wszystkich instrukcji udzielonych mi przez dr Agbazara, mój mąż wrócił błagając o przebaczenie w ciągu 48 godzin. Dzięki doktorze, twoje zaklęcie jest naprawdę świetne. Dla tych z Was, którzy mają problem z małżeństwem / związkiem, powinni skontaktować się z nim za pośrednictwem ( [email protected] com ) LUB WhatsApp / zadzwoń ( + 234 810 410 2662 ). I przeżyj to sam.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.12.2020 21:48
Ano dzieci po 20, bo w tym wieku się najczęściej poznaje kogoś, z kim się chce założyć rodzinę. Nie zawsze się udaje, nie mówię też, że później się nie da kogoś poznać, ale jednak większość małżeństw zawiera się przed 30.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.12.2020 18:04
Same dzieciaczki, 20+...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.12.2020 15:02
Dzieci XD
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie