Miłosne zaklęcia, którymi rozkochasz... wymarzonego faceta. Cztery sprawdzone rytuały

Rzuć na niego miłosny urok.
Miłosne zaklęcia, którymi rozkochasz... wymarzonego faceta. Cztery sprawdzone rytuały
Fot. Unsplash (Edward Howell)
28.11.2020

Nieodwzajemnione uczucie jest źródłem ogromnego bólu. Odbiera poczucie sprawiedliwości, pewność siebie i radość z życia. Czasami dwoimy się i troimy, aby obiekt westchnień spojrzał na nas łaskawszym okiem, ale na niewiele to się zdaje. Czy to oznacza, że na pewno nas nie kocha?

Zobacz również: Naukowcy już wiedzą, czy będziecie razem na zawsze. Można to łatwo sprawdzić

Szczęściu trzeba pomóc - przekonuje yourtango.com i zachęca, aby wziąć sprawy w swoje ręce. Nawet jeśli wyjątkowo twardo stąpasz po ziemi i nie za bardzo wierzysz w magię, te metody na pewno nie zaszkodzą. A mogą bardzo pomóc, bo miłość nie zawsze ma wiele wspólnego ze zdrowym rozsądkiem.

Poznaj 4 zaklęcia, które podobno zbliżą cię do ukochanego.

list miłosny

Jak rozkochać w sobie chłopaka?

#1 But

Zacznij od napisania na kartce imienia mężczyzny, na którym ci zależy. Koniecznie długopisem lub piórem z czerwonym atramentem. Złóż papier kilka razy, a zawiniątko umieść w swoim lewym bucie.

Wtedy wyszeptaj wszystko, czego od niego oczekujesz i dlaczego chcesz być akurat z nim. Aby wzmocnić przekaz energetyczny - nie wyciągaj karteczki przez kilka dni. Los wreszcie powinien cię wysłuchać.

#2 Świeca

Najlepiej, gdy jest różowa lub czerwona i wykonana z wosku, w którym możesz wyryć inicjały ukochanego. Pod spodem umieść wielką literę M, która znana jest także jako runa Ehwaz - symbol wierności i małżeństwa.

Po zapaleniu świecy wypowiadaj swoje intencje aż do jej zgaśnięcia. Wtedy zaklęcie zacznie działać, a wybranek okaże zainteresowanie.

Zobacz również: Zaskakujący powód, dlaczego do końca lutego raczej nie stworzysz stałego związku

miłość

#3 Litania

Czerwonym atramentem zapisz na kartce swój cel, np. „być razem”, a pod tym wasze imiona. I tak 33 razy pod rząd. Medytuj nad swoim pragnieniem przez przynajmniej 5 minut. Po wszystkim zakreśl na całej stronie okrąg, a w nim wpisz dodatkowe zaklęcie, np. „niech tak będzie”.

Zapisaną stronę złóż na pół, później znowu i tak do momentu, kiedy nie będziesz mogła jej ponownie zgiąć. Życzenie zostało wysłuchane.

#4 Pudełko

Może być po butach albo nieco mniejsze - prezentowe. Na wieczku napisz jego imię lub przyklej zdjęcie wybranka oraz dopisz swoje życzenie, np. „wielka miłość”. W środku napisz swoje imię lub włóż zdjęcie, a na ściankach powtórz swoje pragnienia.

Włóż także gadżety nawiązujące do miłości - płatki róż, wisiorek z serduszkiem lub cokolwiek, co kojarzy ci się z romantycznym uczuciem. Zamknij wieczko i czekaj na spełnienie życzenia.

Nie gwarantujemy, że to zadziała, ale chętnych naprawdę nie brakuje.

Zobacz również: 10 psychosztuczek, które powinnaś wypróbować, jeśli chcesz go w sobie rozkochać

Polecane wideo

Ta singielka jest tak piękna, że Tinder skasował jej konto. Czy kiedyś znajdzie miłość?
Ta singielka jest tak piękna, że Tinder skasował jej konto. Czy kiedyś znajdzie miłość? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.01.2022 17:15
O MÓJ BOŻE!!! Jestem taka dumna i… O mój Boże!!! Jestem tak dumna i szczęśliwa, że mogę tu dzielić się twoją pracą dr. Osunbor Po prostu nie mogę w to uwierzyć, teraz mój były mąż naprawdę wrócił do mnie na kolanach, prezentując rubinową różę, aby błagać mnie, bym go wzięła z powrotem, a on żałował i żałował, że mnie opuścił i sprawił mi ból po rozwodzie, który miało miejsce w zeszłym roku. I cały ten cud wydarzył się w ciągu 48 godzin od skontaktowania się z Wielką Miłością Psychic dr Osunborem. Jestem dziś najszczęśliwszą kobietą na całym świecie. Doktorze Osunbor, naprawdę to zrobiłeś..Tak..To cud i wieczna przyjemność i radość dla mnie i mojej rodziny dzisiaj..Teraz jestem taka szczęśliwa i nie wiem jak bardzo mam wyrazić wdzięczność i uznanie dla Pana. Obiecałem ludziom o tobie. To ja to robię. I do całego świata, skontaktuj się z nim, jeśli potrzebujesz pilnej pomocy teraz, ponieważ jest gwarantowane, że on ci pomoże. skontaktuj się z nim za pośrednictwem poczty lub SMS-a, zadzwoń lub bezpośrednio na Whatsapp +393663677754
odpowiedz
m (Ocena: 5) 28.11.2020 22:17
Nie pod rząd, ale Z RZĘDU!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie