O czym faceci chcą rozmawiać na pierwszej randce? 5 tematów, które podbijają męskie serca!

Już nie musisz zastanawiać się, o czym z nim rozmawiać.
O czym faceci chcą rozmawiać na pierwszej randce? 5 tematów, które podbijają męskie serca!
Fot. Unsplash (Radu Florin)
14.11.2020
Wiktoria Sobocińska

Na pierwszej randce zawsze chcemy zrobić jak najlepsze wrażenie. To taki mały casting, ponieważ w trakcie jednego spotkania trzeba poruszyć takie tematy, w których pokażemy się od jak najlepszej strony, a jednocześnie zachowamy naturalność. Ta presja balansu sprawia, że wszystkie historie momentalnie wypadają nam z głowy. Zwłaszcza, gdy siadamy przy jednym stoliku i zaczynamy nerwowo się śmiać...

Zobacz również: Jak pisać z chłopakiem, aby nie wyjść na... desperatkę?

Autor bloga Barking Up the Wrong Tree na łamach portalu yourtango.com opublikował kilka tematów, którymi od razu podbijesz męskie serca. Warto mieć je na uwadze, ale zachować też przestrzeń na własne pomysły. Wówczas szanse na następne spotkanie wzrastają.

O czym rozmawiać na randce?

#1 Podróże, nie filmy

Historie z podróży po świecie dają szerokie pole manewru w rozmowie. Możecie poruszyć temat innych kultur, upodobań kulinarnych czy szalonych przygód, które miały miejsce. Pary, które rozmawiają tylko o filmach i serialach na Netflixie, rzadko decydują się na kolejne spotkanie.

#2 Trzymaj balans

Pamiętaj, że oprócz tego, że chcesz dobrze w oczach rozmówcy i opowiedzieć jak najwięcej, obok siedzi też druga osoba, która chciałaby być wysłuchana. Dobre wrażenie to też umiejętność słuchania, zadawania pytań i okazywania zainteresowania. Zadbaj o tę równowagę. 

#3 Mów o osobistych doświadczeniach i emocjach

Kiedy otwieramy się przed drugą osobą, dzielimy sekretami, tworzy się między nami pewnego rodzaju więź. Druga osoba staje się powiernikiem Twoich tajemnic i czuje się wyjątkowo.

#4 Nie unikaj kontrowersji

Aby przypodobać się naszej sympatii na samym początku unikamy kontrowersyjnych tematów i bazujemy na neutralnym gruncie. To jednak duży błąd, ponieważ rozmawiając o pogodzie nie tworzycie miejsca na emocjonalną wymianę zdań, która również zbliża. Poza tym od razu zweryfikujesz, czy patrzycie w tę samą stronę w kwestii podejścia do życia, religii lub polityki.

#5 Spytaj o ulubiony trunek

To może zabrzmieć dziwnie, ale jak pokazują badania, miłośnicy piwa w 60% częściej idą do łóżka z kimś, kogo właśnie poznali. Zadaj więc pytanie o smak ulubionego piwa i wszystko stanie się jasne.

Zobacz również: 25 pomysłów na to, aby przeżyć z partnerem romantyczną przygodę

Polecane wideo

Vintage porady randkowe z 1938 roku
Vintage porady randkowe z 1938 roku - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 15.11.2020 08:10
#6. Ruchasz się czy trzeba z tobą chodzić?
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 14.11.2020 14:10
Powierzanie sekretów i tajemnic całkowicie nieznanej osobie?! Rozmowa o polityce, dzieciach i światopoglądzie?! Nie, nie i jeszcze raz nie!
odpowiedz
TWÓJ STARY (Ocena: 1) 14.11.2020 12:36
BEZ KITU NIE WIEM KTO WYMYŚLIŁ TEN PAPILOT ON ZKURWIAŁY JEST DO SZPIKU KOŚĆI HA TFU
zobacz odpowiedzi (1)
dfgdfg (Ocena: 1) 14.11.2020 12:35
fdgfdgdfgdfgdfgbdfgdfgdfgfdgdf
odpowiedz

Polecane dla Ciebie