5 rzeczy, które atrakcyjne kobiety zawsze robią na randce

Faceci zwracają na to ogromną uwagę.
5 rzeczy, które atrakcyjne kobiety zawsze robią na randce
Fot. pexels
08.11.2020

Randkowanie to trudna sztuka, o czym przekonujemy się po każdym nie do końca udanym spotkaniu. Czasami po prostu do siebie nie pasujemy, ale równie często popełniamy niewybaczalne dla drugiej strony błędy. Jak tego uniknąć i zrobić na facecie dobre wrażenie?

Zobacz również: 10 słodkich zdań, którymi skradniesz jego serce

Warto posłuchać najbardziej zainteresowanych, czyli mężczyzn. Jeden z nich zdradził, o czym i w jaki sposób rozmawiać, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie drugiej połowy. Autor bloga „Barking Up the Wrong Tree” na podstawie badań i własnych doświadczeń wskazał 5 najważniejszych punktów.

To od nich ma zależeć, czy staniesz się atrakcyjna w męskich oczach.

para

Co chłopak chce usłyszeć od dziewczyny?

#1 Wybierasz odpowiedni temat rozmowy

O pogodzie lepiej nie wspominaj, bo na dłuższą metę to naprawdę mało interesujące. Może ulubione filmy? Zdecydowanie lepiej, choć efekty bywają różne. Jeśli nasze gusta bardzo się różnią, wtedy kolejne spotkanie staje pod znakiem zapytania. Zdecydowanie najbezpieczniejszym wątkiem są podróże. Opowiedz, gdzie byłaś i o jakim kierunku marzysz. Zaprezentujesz się jako osoba aktywna i ciekawa świata.

#2 Potrafisz zachować równowagę

Nie tylko wewnętrzną, choć i to jest mile widziane. Także sama rozmowa powinna być zbalansowana. Co to oznacza? Nie powinnaś mówić za dużo i nie dopuszczać partnera do głosu. Ani tym bardziej siedzieć cicho i tylko słuchać. Sztuka konwersacji polega na wymianie myśli oraz opinii. Kiedy facet jest nieśmiały - zadawaj mu pytania. Gdy ciągle mówi o sobie - spróbuj się przez to przebić.

#3 Nie boisz się rozmawiać o emocjach

Randka nie może zakończyć się na ogólnikach, bo przecież nie o to chodzi. W krótkim czasie chcemy się jak najlepiej poznać, aby nabrać pewności - coś z tego będzie albo szkoda czasu. Nie musisz mówić o najbardziej intymnych kwestiach, ale warto wtrącić coś osobistego. Praca, rodzina, zainteresowania, poglądy - to sporo o nas mówi. A także pokazuje, że traktujesz rozmówcę poważnie.

Zobacz również: 9 niepozornych rzeczy, którymi podświadomie działasz na facetów

dziewczyna na ławce

#4 Zapytaj o coś kontrowersyjnego

Na początku znajomości często unikamy tematów tabu, bo nie chcemy zrazić do siebie przyszłego partnera. Nie mówimy o polityce, religii czy innych sprawach społecznych. Według autora poradnika nie ma sensu zwlekać. To może być zalążek fascynującej dyskusji i wymiany opinii. Jeśli różnice w poglądach są nie do pogodzenia, wtedy i tak szkoda czasu. Przynajmniej pokażesz, że jesteś odważna.

#5 Sprawdź, czy ma ochotę na coś więcej

W jaki sposób? Bloger przytacza wyniki badania zrealizowanego przez popularną aplikację randkową. „Czy lubisz smak piwa?” - okazuje się, że to pytanie otwiera wiele drzwi. Smakosze chmielowego trunku są o wiele bardziej otwarci w relacjach damsko-męskich. Jeśli ty też gustujesz w charakterystycznej goryczce - od razu zapunktujesz w oczach faceta.

Brzmi ciekawie, prawda? Na pewno lepiej, niż kolejna oderwana od rzeczywistości lekcja uwodzenia. Zamiast skomplikowanych sztuczek - szczera rozmowa, której przedstawiciele płci przeciwnej są naprawdę spragnieni.

Zobacz również: Czy masz tzw. „twarz flirciary”?

Polecane wideo

Zdjęcie tej pary zadziwiło wszystkich. Okazuje się, że nie są jedyni
Zdjęcie tej pary zadziwiło wszystkich. Okazuje się, że nie są jedyni - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.11.2020 06:44
loda.......
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.11.2020 22:49
Czyli to tzw kokieteria, bajera, umiejetność flirtowania, gadane itp. Osobiście nie posiadam
odpowiedz

Polecane dla Ciebie