9 niepozornych rzeczy, którymi podświadomie działasz na facetów

Wcale nie chodzi o wygląd.
9 niepozornych rzeczy, którymi podświadomie działasz na facetów
Fot. Unsplash
06.11.2020

Mówi się, że uczucie potrzebuje tego słynnego „czegoś”. Chodzi o wyjątkową więź, która pcha nas w swoje ramiona, fascynuje i pozwala stworzyć udany związek. Coś niewypowiedzianego i trudnego do wytłumaczenia. On mimo wszystko postanowił spróbować.

Zobacz również: Czy masz tzw. „twarz flirciary”?

Publicysta portalu yourtango.com, a prywatnie facet uwielbiający kobiety, wymienił 9 wyjątkowych cech. Chodzi o gesty i zachowania przedstawicielek płci pięknej, które wyjątkowo mocno działają na potencjalnych adoratorów. I nie mają nic wspólnego z wyglądem.

Dzięki nim wywołujesz nie tylko wizualny zachwyt, ale stajesz się materiałem na tę jedyną.

Uwodzicielskie zachowanie

#1 Potrafisz reagować na żarty

Okazuje się, że śmiech nie wystarczy, bo ten może być wymuszony i zupełnie nieszczery. Prawdziwe poczucie humoru facet rozpoznaje po twojej ripoście. Oczekuje konkretnej reakcji - dosadnego komentarza albo własnego dowcipu. Tak, żeby on też mógł się pośmiać.

#2 Nie zakochujesz się od razu

To wydaje się całkiem romantyczne, ale też mocno kłopotliwe. Mężczyźni lubią rozkochiwać w sobie kobiety. Jeśli cały proces przypomina bardziej sprint, niż maraton - może zrobić się niezręcznie. Narzucanie się i desperacja to droga donikąd.

#3 Zawsze masz się w co ubrać

Nie musisz codziennie wyglądać jak księżniczka lub modelka wyciągnięta żywcem z kolorowego magazynu. Najważniejsze, żebyś przestała narzekać na zawartość swojej szafy. Zawsze coś znajdziesz, a on będzie wtedy spokojniejszy.

Zobacz również: 8 sygnałów alarmowych, że utknęłaś w związku z socjopatą

#4 Żyjesz zdrowo, ale nie masz obsesji

Racjonalne odżywianie i aktywność fizyczna są w cenie, bo dzięki nim wyglądasz i czujesz się lepiej. Panowie mają jednak alergię na dziewczyny, które za wszelką cenę próbują być fit. Życie w ciągłym reżimie i odmawianie sobie wszystkiego jest męczące także dla drugiej strony.

#5 Twardo stąpasz po ziemi

Niektórym facetom kojarzymy się z oderwaniem od rzeczywistości. Postrzegają kobiety jako eteryczne istoty bujające w obłokach. Warto pokazać, że to bzdura - przynajmniej w twoim przypadku. Mężczyźni doceniają konkrety i zdecydowanie.

#6 Dajesz mu dużo przestrzeni

Nie ma nic gorszego od uczucia osaczenia. Partner musi mieć sporo swobody, aby nie zwariować. Ciągłe wypytywanie, podejrzliwość i stalkowanie w mediach społecznościowych raczej się do tego nie zaliczają.

#7 Zawsze oddzwaniasz na czas

Może się wydawać, że panowie są niewzruszeni, a tak naprawdę bardzo przeżywają każdą romantyczną relację. Zapunktujesz u partnera, jeśli będziesz z nim w stałym kontakcie. Odrzucanie połączeń i ignorowanie wiadomości to dla nieco cios.

#8 Jesteś pasjonatką, ale nie fanatyczką

Każdy powinien mieć jakieś hobby, aby zachować równowagę psychiczną. Problem pojawia się w momencie, kiedy wszystko podporządkowujesz jednej dziedzinie - także związek. Wszelkie objawy fanatyzmu i braku dystansu rujnują relację.

#9 Masz własnych przyjaciół

To miłe, jeśli akceptujesz i lubisz jego znajomych, ale nie wszystko musicie robić wspólnie. Własne grono zaufanych przyjaciół to absolutna podstawa, bo nie powinniście być ze sobą 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zobacz również: Nigdy nie ufaj facetowi, który okazuje miłość w ten sposób. To pułapka

Polecane wideo

Zdjęcie tej pary zadziwiło wszystkich. Okazuje się, że nie są jedyni
Zdjęcie tej pary zadziwiło wszystkich. Okazuje się, że nie są jedyni - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.12.2020 20:06
Polecam sprawdzic http://www.energiaduchowa.pl/rytualy-milosne/
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.11.2020 10:37
Czyli w dwuch słowach:miej życie.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie