10 psychosztuczek, które powinnaś wypróbować, jeśli chcesz go w sobie rozkochać

Twoje szanse od razu wzrosną.
10 psychosztuczek, które powinnaś wypróbować, jeśli chcesz go w sobie rozkochać
Fot. Pexels(Diego Rezende)
27.10.2020

W uczuciach zazwyczaj idziemy na żywioł. Zachowujemy się jak najbardziej spontanicznie, bo tak silnymi emocjami jak miłość naprawdę trudno sterować. Ale to nie oznacza, że każda strategia jest z góry skazana na porażkę. Czasami warto przemyśleć sposób działania, aby uzyskać pożądany efekt.

Zobacz również: Nic z tego nie będzie, jeśli on nie robi tej jednej rzeczy. Widocznie mu nie zależy

Zwłaszcza wtedy, gdy nie widzisz poza nim świata, a on nie wydaje się do końca przekonany - zachęca yourtango.com. Przy okazji zdradzając kilka psychologicznych sztuczek, którymi podobno jesteśmy w stanie rozkochać w sobie niemal każdego mężczyznę. A przynajmniej sprawić, że spojrzy na nas łaskawszym okiem.

Jak to zrobić?

flirt

Jak go rozkochać?

#1 Upewnij się, że do siebie pasujecie

Najlepiej byłoby zapytać wprost, ale to nie zawsze możliwe. Dlatego zwróć uwagę na jego zainteresowania, porozmawiaj ze znajomymi, przyjrzyj się eks, jeśli tylko ją znasz. Spróbuj ocenić, czy masz u niego jakiekolwiek szanse i dopiero wtedy działaj.

#2 Wypełnij pustkę w jego sercu

Brzmi bardzo poetycko, ale chodzi o coś bardzo przyziemnego. Zastanów się, czy posiadasz cechy charakteru, którego mogą uzupełnić jego ewentualne braki. Czuje się samotny? Wykaż zainteresowanie. Jest nieśmiały? Spróbuj go rozruszać itd.

#3 Bądź tajemnicza

Kiedy wyłożysz kawę na ławę, wtedy mężczyzna szybko straci zainteresowanie. Musisz być dla niego intrygująca. On powinien być ciekawy, jaka jesteś naprawdę i co jeszcze możesz ukrywać. Nawet jeśli jesteś do bólu przewidywalna i to tylko taka gra.

#4 Nie staraj się za bardzo

Narzucanie się wcale nie sprawi, że facet doceni twoje zaangażowanie i od razu odwzajemni uczucia. Zazwyczaj jest wręcz na odwrót. Wysyłaj drobne sygnały, ale sprawiając wrażenie niedostępnej. On chce czuć, że zdobywa cię krok po kroku, zamiast przyjść na gotowe.

#5 Poznaj jego przyjaciół

Chyba nic nie zbliża ludzi tak bardzo, jak wspólni znajomi. Spróbuj zakręcić się w jego środowisku, bo w ten sposób zbudujesz swoją wiarygodność. Nie wspominając o tym, że kiedy przyjaciele się do ciebie przekonają, wtedy staną się ważnymi sojusznikami W końcu z ich zdanie bardzo się liczy.

Zobacz również: 10 słodkich zdań, którymi skradniesz jego serce

zakochani

#6 Okaż swoją czułość

Nie od razu w stosunku do niego, bo to może go przestraszyć. W rozmowie poruszaj takie tematy jak dzieci, zwierzęta czy potrzebujący. On musi wiedzieć, że jesteś czuła, wrażliwa i pomocna. Właśnie tych cech oczekuje od kandydatki na żonę i matkę swojego potomstwa.

#7 Naśladuj jego ruchy

Dosłownie i w przenośni, bo tzw. metoda lustra odnosi się właśnie do naśladownictwa. Udowodniono naukowo, że kiedy rozmówca wykonuje podobne gesty i powtarza nasze słowa, wtedy spoglądamy na niego łaskawszym okiem.

#8 Zaproś go na kawę

Według naukowców to na początku znajomości zdecydowanie lepszy wybór, niż np. zimne piwo czy drinki. Przeprowadzony przez nich eksperyment udowodnił, że pijąc coś gorącego od razu postrzegamy rozmówcę jako osobę o cieplejszym usposobieniu.

#9 Ubieraj się na czerwono

Stary i sprawdzony sposób, który potwierdzają kolejne badania. Czerwień naprawdę kojarzy się z silnym temperamentem i atrakcyjnością. Wystarczy chociaż drobny element garderoby, aby mężczyźnie serce zaczęło bić szybciej.

#10 Zadawaj pytania

Czy statystyczny facet lubi o sobie mówić? To zależy od osobowości i ego. Zazwyczaj jednak to my mamy więcej do powiedzenia. Obiektu westchnień nie można jednak zagadywać. Pytając o sprawy prywatne i słuchając uważnie odpowiedzi dasz mu do zrozumienia, że jest fascynującą postacią. A kto nie chciałby się tak poczuć?

Zobacz również: Czy masz tzw. „twarz flirciary”?

Polecane wideo

Najbardziej pożądany singiel świata wrócił na Tindera. Kobiety odetchnęły z ulgą
Najbardziej pożądany singiel świata wrócił na Tindera. Kobiety odetchnęły z ulgą - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie