Drugą połowę poznasz po kolorze oczu. To najlepsze i najgorsze kombinacje

Czy na pewno do siebie pasujecie?
Drugą połowę poznasz po kolorze oczu. To najlepsze i najgorsze kombinacje
fot. Unsplash
26.10.2020

To jedna z tych rzeczy, na które nie mamy żadnego wpływu. Rodzimy się z nią i raczej nie zwracamy na to większej uwagi. Oczy są piękne bez względu na kolor tęczówki. Ale mogą wpływać na całe nasze życie - twierdzą znawcy tematu.

Zobacz również: Najrzadziej spotykanie połączenie koloru oczu i włosów. To zaledwie 0,17%

Okazuje się, że spojrzenie może rzutować na naszą osobowość, relacje międzyludzkie, a nawet szanse w miłości. Niektóre odcienie idealnie do siebie pasują, a inne połączenia podobno zwiastują kłopoty w związku.

Spójrz w oczy ukochanego i przekonaj się, jaki los jest wam pisany.

kolor oczu

Kolor oczu w związku

Brązowe i brązowe

Do pełni szczęścia potrzebujecie wspólnego celu. W przeciwnym razie będziecie stanowić dla siebie konkurencję i zaczniecie się zwalczać.

Brązowe i zielone

Skrajnie różne osobowości, które wzajemnie napędzają się do działania. W tym związku nie ma miejsca na kłótnie i różnice zdań.

Brązowe i niebieskie

Oboje uwielbiacie rozmawiać, dzięki czemu potraficie wypracować konsensus. Nawet jeśli na początku coś zgrzyta, prędzej czy później dojdziecie do porozumienia.

Brązowe i szare

W tej relacji nie ma strony dominującej, bo oboje cenicie układ partnerski. Wzajemnie się uzupełniacie, co jest świetnym fundamentem dla wieloletniego związku.

Zielone i zielone

Zazdrość to wasza wspólna cecha. Czasami przybiera chorobliwą formę, dlatego wciąż się o coś oskarżacie. Perspektywy nie są najlepsze.

Zobacz również: Najrzadszy kolor włosów na świecie. Ma go zaledwie 1 na 100 osób

zakochana para

Zielone i niebieskie

Mówi się, że prawdziwa miłość powinna opierać się na przyjaźni. Między wami nigdy jej nie będzie, bo za bardzo różnicie się w podstawowych kwestiach.

Zielone i szare

Wszystko będzie dobrze, ale pod jednym warunkiem. Stery w tej relacji powinna przejąć osoba o szarych oczach. Ma zadatki na lidera i nie da się podporządkować.

Niebieskie i niebieskie

Charakterologicznie wszystko się zgadza, ale zgubić może was rutyna. Nie przywiązujecie się za bardzo, dlatego już pierwszy kryzys może doprowadzić do rozstania.

Niebieskie i szare

W niczym siebie nie przypominacie, ale tajemnicą sukcesu może okazać się ciekawość. Oboje lubicie być zaskakiwani, a w tym układzie to codzienność.

Szare i szare

Brakuje wam romantyzmu, ale bez świec, kwiatów i czułych słówek także można stworzyć udany związek. Zwłaszcza taki oparty bardziej na rozumie niż sercu.

Zobacz również: Najrzadszy kolor oczu na świecie. Ma go niecały 1 procent ludzi

Polecane wideo

Ranking najbardziej pożądanych kolorów oczu. Kolejność nie jest przypadkowa
Ranking najbardziej pożądanych kolorów oczu. Kolejność nie jest przypadkowa - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Filmyvod (Ocena: 5) 27.10.2020 00:03
Świetna wiadomość dla koneserów kina, Film roku 25 lat niewinności .Sprawa Tomka Komendy można już zobaczyć Online wygodnie w domu. Cały film możecie zobaczyć na stronie: ➡️ http://filmycda.online/25latniewinnosci
odpowiedz
szaraki zrobily azjatow (Ocena: 5) 26.10.2020 08:44
obojetnie byle sie nie mieszac z barbazynskim szpetnym brazem i nie mieszac grup krwi
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie