Nic z tego nie będzie, jeśli on nie robi tej jednej rzeczy. Widocznie mu nie zależy

Czy on na pewno chce z Tobą być?
Nic z tego nie będzie, jeśli on nie robi tej jednej rzeczy. Widocznie mu nie zależy
fot. Unsplash
23.10.2020

Życie uczuciowe jest naprawdę skomplikowane. Fakt, że partner wydaje się zainteresowany, miło spędzacie czas i macie o czym rozmawiać, tak naprawdę jeszcze o niczym nie świadczy. Co najwyżej o chwilowej sympatii, która w każdym momencie może przemienić się w obojętność. On musi pokazać, że naprawdę chce czegoś więcej.

Zobacz również: 12 niezręcznych zachowań, po których poznasz, że on stracił dla Ciebie głowę

W jaki sposób? Odpowiedzi na to pytanie udzielił nie dość, że ekspert do spraw związków, to na dodatek mężczyzna. W tym przypadku to dość istotne, bo sam powinien najlepiej wiedzieć, w jaki sposób panowie okazują głębokie uczucie. Szczegóły zdradził w poradniku opublikowanym na łamach yourtango.com.

„Oto najważniejsza rzecz, która świadczy o tym, że on naprawdę chce z tobą być” - zapowiada autor.

pisanie sms-a

Rzadko się spotykamy

Swój tekst zaczyna od ogólnej oceny sytuacji, a ta prezentuje się następująco: za pomocą aplikacji randkowych szybko wchodzimy w relacje, które jeszcze szybciej się rozpadają. Zainteresowanie okazujemy przede wszystkim na odległość, bo wysłanie wiadomości jest łatwiejsze, niż poświęcenie sobie czasu i rozmowa twarzą w twarz.

Łatwo stracić czujność, a w efekcie przypisać partnerowi cechy czy zamiary, które nie mają zupełnie nic wspólnego z rzeczywistością. Brniemy w to, nie wiedząc do końca, czego on tak naprawdę chce.

Może pisać co rano życząc ci dobrego dnia, wysyłać kwiaty albo godzinami rozmawiać przez telefon. Prawda jest jednak taka, że to wszystko nie ma znaczenia, jeśli nie włoży wysiłku w coś więcej

- tłumaczy ekspert.

Zobacz również: 12 sygnałów, że on traktuje Cię przedmiotowo

pisanie sms-a

Chłopak nie ma dla mnie czasu

Co ma na myśli?

Facet, który naprawdę chce być z tobą, niezależnie od zapracowania czy planu dnia, zawsze znajdzie czas na osobiste spotkanie. Bez wymówek, kłamstw i złamanych obietnic

- dodaje.

Kontakt na odległość powinien być uzupełnieniem, a nie podstawą relacji. Zakochany mężczyzna jest w stanie rzucić wszystko, żeby się spotkać. Chociaż na chwilę, kiedy koliduje to z jego innymi zobowiązaniami. Jeśli ciągle ma ważniejsze sprawy na głowie, to nie wróży dobrze. Miłość oznacza inwestowanie. Nie pieniędzy, ale emocji i czasu.

Nawet najbardziej romantyczna wiadomość na dobranoc tego nie zmieni.

Zobacz również: Nigdy nie ufaj facetowi, który okazuje miłość w ten sposób. To pułapka

Polecane wideo

Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie
Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie