12 sygnałów, że eks wcale się z Ciebie nie wyleczył. Będzie chciał wrócić

Nie cofnie się przed niczym.
12 sygnałów, że eks wcale się z Ciebie nie wyleczył. Będzie chciał wrócić
Fot. Unsplash (Huseyin Topcu & Logan Weaver)
11.10.2020

Rozstania bywają różne. Spokojne, burzliwe, wrogie, a nawet w przyjaznych stosunkach. Kończąc związek powinniśmy jednak definitywnie zamknąć poprzedni rozdział i ruszyć przed siebie. Kręcący się wokół nas eks na pewno tego nie ułatwia. Zwłaszcza jeśli wciąż ma nadzieję, że do niego wrócisz.

Zobacz również: Miłosny test 4 pytań. Dla niektórych wynik okaże się bardzo bolesny

Czasami robi to ostentacyjnie, ale niekiedy działa bardzo podstępnie. Wychodzi z założenia, że kropla drąży skałę i nawet jeśli dziś jesteś niewzruszona, to wreszcie mu ulegniesz. Oficjalnie udaje zadowolonego singla, a w rzeczywistości śni o tobie po nocach i planuje wielki powrót - tłumaczy yourtango.com.

Co go zdradza?

chłopak z telefonem

Czy były za mną tęskni?

#1 Szuka kontaktu, choć wcale nie musi

Zdarzają się sytuacje, kiedy jest to konieczne. On jednak znajdzie byle pretekst, żeby tylko napisać, zadzwonić, spotkać się. Nie chce dać o sobie zapomnieć.

#2 Zależy mu na przyjaźni

Twierdzi, że sporo razem przeżyliście i szkoda tego marnować. Być może faktycznie chce być tylko kolegą, ale bardziej prawdopodobne jest to, że coś knuje.

#3 Próbuje tłumaczyć wasze rozstanie

Wciąż powtarza, że nie musiało tak być i jeszcze można wszystko odkręcić. Wcale nie zrobił niczego złego - tylko ty źle go zrozumiałaś.

#4 Chce ci zaimponować

Zmienia styl, zaczyna ćwiczyć, kupuje samochód - cokolwiek. Ma nadzieję, że dzięki temu spojrzysz na niego łaskawszym okiem i pożałujesz decyzji o rozstaniu.

#5 Wysyła swoich przyjaciół

Dziwnym trafem wciąż na nich trafiasz i zawsze mimochodem wspominają o twoim byłym? Możesz być pewna, że to nie przypadek, ale strategia.

#6 Nie idzie do przodu

Od zerwania minęło już sporo czasu, a on nadal przypomina wrak człowieka. Nie myśli o kolejnym związku, bo nadal ma nadzieję, że jeszcze nic straconego.

Zobacz również: W ilu związkach będziesz, zanim spotkasz tego jedynego? To trochę potrwa

sms do byłego

#7 Albo wręcz przeciwnie - robi to aż za bardzo

Jego życie towarzyskie nagle nabrało rozpędu. Wciąż imprezuje i co chwilę można go zobaczyć z inną dziewczyną. Zazwyczaj to tylko dobra mina do złej gry.

#8 Śledzi cię w internecie

Nawet jeśli usunęłaś go ze znajomych na Facebooku czy obserwatorów na Instagramie. Zawsze znajdzie sposób, żeby być na bieżąco z twoim życiem.

#9 Utrzymuje kontakt z twoimi znajomymi

Czasami to jego jedyna szansa. Doskonale zdaje sobie sprawę, że są dla ciebie ważni i mają ogromny wpływ na twoje wybory. Jednym z nich ma być on.

#10 Dzwoni w stanie nietrzeźwości

Alkohol rozwiązuje języki, o czym pewnie wielokrotnie się przekonasz. Odzywa się głównie w weekendy, bo dopiero po kilku głębszych nabiera odwagi.

#11 Chce wzbudzić zazdrość

Rozpuszcza plotki o swoim udanym życiu miłosnym, nawet jeśli jest sam jak palec. Chce udowodnić swoją męskość i wzbudzić twoją zazdrość.

#12 Pozbywa się konkurencji

Czasami w bardzo nieetyczny sposób - oczerniając cię za plecami i rozpowiadając wszystkim, że znowu jesteście razem. Potencjalnych adoratorów może to skutecznie odstraszyć.

Zobacz również: Nigdy nie ufaj facetowi, który okazuje miłość w ten sposób. To pułapka

Polecane wideo

Pokazała, jak zmieniła się po rozstaniu. To zemsta na byłym chłopaku
Pokazała, jak zmieniła się po rozstaniu. To zemsta na byłym chłopaku - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie