Po takim czasie możesz być pewna, że to ten jedyny. Jesteście gotowi na kolejny etap

Obserwuj go uważnie.
Po takim czasie możesz być pewna, że to ten jedyny. Jesteście gotowi na kolejny etap
Fot. Unsplash (Almos Bechtold)
14.10.2020

Czasami dochodzimy do smutnego wniosku, że nawet po wielu latach wspólnego życia nie do końca znamy swoją drugą połowę. Partner zawsze może okazać się kimś zupełnie innym i wcale nie mamy na myśli pozytywnego zaskoczenia. Niektóre rzeczy naprawdę trudno przewidzieć.

Zobacz również: W ilu związkach będziesz, zanim spotkasz tego jedynego? To trochę potrwa

To jednak nie oznacza, że mamy ulegać chwilowemu zauroczeniu i ignorować ewentualne sygnały alarmowe - przekonuje „Women’s Health”. Magazyn zasięgnął opinii doświadczonej terapeutki, która zdradziła, jak szybko rozpoznać tego jedynego.

Podobno wystarczą zaledwie 2 dni i odrobina spostrzegawczości. Miłość twojego życia powinna wysyłać konkretne sygnały.

zakochana para

Czy on chce związku?

#1 Nigdzie się nie spieszy

Nie ma ciśnienia i unika wywierania presji. Pozwala, aby relacja rozwijała się w naturalnym dla ciebie tempie. Bez szybkich deklaracji i konsumowania znajomości. To wyraz szacunki i dowód na to, że interesuje go dojrzały związek, a nie tylko przygoda na jedną noc. W przeciwnym razie już po pierwszej randce liczyłby na coś więcej.

#2 Nie musisz długo czekać na odpowiedź

To nie oznacza, że jest non stop pod telefonem i odpisuje automatycznie po kilku minutach. Czas oczekiwania wynosi jednak maksymalnie kilka godzin, a nie dni. Wiadomości od niego nie są zdawkowe. Odpowiada na zadane pytania i sam chce się na twój temat jak najwięcej dowiedzieć. Bez żadnych sprośnych aluzji.

#3 Rozmawiacie na ważne tematy

Pogaduszki o muzyce czy serialach to sposób na przełamanie lodów, ale jemu jest ciągle mało. Chce wyciągnąć od ciebie jak najwięcej osobistych (ale nie zbyt intymnych) informacji. Rozmawiacie o rodzinie, dzieciństwie, zainteresowaniach, planach na przyszłość i poglądach. czujesz, że jest z tobą szczery i nie stara się niczego ukrywać.

Zobacz również: 12 niezręcznych zachowań, po których poznasz, że on stracił dla Ciebie głowę

chłopak

#4 Milczy na temat eks

Wspominanie o byłej partnerce jest bardzo ryzykowne, bo może świadczyć o tym, że wciąż nie zamknął tego rozdziału. Najwyraźniej nie potrafi o niej zapomnieć albo jest na tyle niedojrzały, że przerasta go rozstanie z klasą. Jeśli mówi o niej w samych superlatywach - to wyraz tęsknoty. Gdy miesza ją z błotem - mentalnie jest jeszcze małym chłopcem. Milczenie to dobry znak.

#5 Utrzymuje stały kontakt z rodziną

Wspomina o tym, że musi odwiedzić rodziców albo odbiera w twojej obecności telefon od rodzeństwa. Maminsynek? Absolutnie nie. Według psychologów mężczyzna przywiązany do najbliższych ma o wiele większe szanse stworzyć dojrzały związek. To romantyk, który ma poukładane w głowie, a nie tylko wieczny łowca kolekcjonujący kochanki.

Coś ci to przypomina? Gratulujemy! Jesteście naprawdę na dobrej drodze.

Zobacz również: Nigdy nie ufaj facetowi, który okazuje miłość w ten sposób. To pułapka

Polecane wideo

Horoskop miłosny na październik
Horoskop miłosny na październik - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie