10 wiadomości od chłopaka, które zazwyczaj mają ukryte znaczenie

Złam męski szyfr.
10 wiadomości od chłopaka, które zazwyczaj mają ukryte znaczenie
Fot. pexels (Marlene Leppanen)
07.10.2020

Szukanie dziury w całym rzadko przynosi pozytywne skutki. Ze wszystkich stron słyszymy, że należy być prostolinijnym i tak też podchodzić do całego świata. Liczą się fakty, a nie nasze wyobrażenia na ich temat. Jeśli ktoś coś mówi, to nie powinniśmy z góry zakładać, że w rzeczywistości ma na myśli coś zupełnie innego.

Zobacz również: Po tych słowach rozpoznasz, że nie jesteś dla niego tylko koleżanką

Chyba, że jest naszym chłopakiem - sugeruje „Your Tango”. Redakcja przyjrzała się wiadomościom, które faceci wysyłają do swoich partnerek i doszła do zaskakujących wniosków. Niektórzy z nich uwielbiają kokietować, dlatego rzadko komunikują się wprost. Prawdziwy sens wypowiedzi ukrywają między skrupulatnie dobranymi słowami.

O co tak właściwie im chodzi?

sms od chłopaka

Co on ma na myśli?

#1 OK

Nie mogę w tej chwili pisać albo zwyczajnie nie mam na to ochoty. Przyjąłem do wiadomości i bez odbioru. Odezwę się, kiedy znajdę chwilę lub motywację.

#2 Niech ci będzie.

Teoretycznie się zgadzam, ale wyłącznie dla świętego spokoju. Tak naprawdę chciałbym postąpić inaczej, a niezadowolenie wyrażam słynną „kropką nienawiści”.

#3 Pewnie jesteś zajęta

Każdy ma swoje życie, ale dla mnie zawsze powinnaś znaleźć czas. Oderwij się od tego, co robisz, bo jestem bardzo spragniony twojej uwagi.

#4 Nie dramatyzuj

Tak naprawdę w ogóle się z tobą nie zgadzam, ale dla świętego spokoju odpuszczam. Zachowujesz się irracjonalnie i znowu tworzysz problemy, które nie istnieją.

#5 Zamyślone emoji

Charakterystyczna ikona z dłonią przy twarzy to zazwyczaj wyraz zniecierpliwienia. Już tak długo czekam na odpowiedź, że powinnaś mi wreszcie odpisać.

Zobacz również: „Za co mnie kochasz?”. 25 odpowiedzi, którymi rozczulisz chłopaka

sms do dziewczyny

#6 Baw się dobrze

Znowu zostawiasz mnie samego i muszę konkurować o twoją uwagę z koleżankami / rodziną. Wolałbym spędzić ten czas razem, ale widocznie masz inne potrzeby.

#7 Tylko żartowałem

Właśnie zdałem sobie sprawę, że przesadziłem ze swoją złośliwością i prawdopodobnie obrazisz się z tego powodu. Mam ostatnią szansę, aby wyprostować sytuację, ale nie musieć przepraszać.

#8 Doceń moją szczerość

Prawda zawsze się obroni, nawet jeśli nie jest dla ciebie zbyt miła. Wreszcie mogłem napisać to, co naprawdę myślę, a ty nie masz prawa się o to gniewać.

#9 Nie mogę

A tak naprawdę - po prostu nie chcę i nie potrafię znaleźć innej wymówki. Wychodzę z kumplami albo  zamierzam spędzić cały dzień w łóżku.

#10 Jesteś?

Już dawno temu powinnaś się odezwać. Jestem rozczarowany, że muszę upominać się o twoją uwagę i znowu pisać jako pierwszy.

Udało Ci się złamać jeszcze jakiś męski szyfr?

Zobacz również: Nigdy nie ufaj facetowi, który okazuje miłość w ten sposób. To pułapka

Polecane wideo

Najbardziej pożądany singiel świata wrócił na Tindera. Kobiety odetchnęły z ulgą
Najbardziej pożądany singiel świata wrócił na Tindera. Kobiety odetchnęły z ulgą - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 07.10.2020 10:35
Faceci to nie baby. Tekst znaczy tyle, ile jest napisane i ani krzty więcej. Niczego nie trzeba się domyślać. Ale wiadomo- baba co innego pisze, co innego robi i jeszcze co innego myśli (nie każda, ale zdecydowana większość) i ocenia chłopa babskimi kryteriami. To niepotrzebne. ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie