5 sygnałów, które zdradzają, że on wciąż kocha swoją eks

Teraz Ty powinnaś być dla niego priorytetem.
5 sygnałów, które zdradzają, że on wciąż kocha swoją eks
fot. Unsplash (Zohre Nemati, Hello Revival)
17.10.2020

W pewnym wieku każdy z nas będzie miał już za sobą choć jeden poważny, romantyczny związek. Ludzie podejmują decyzje o rozstaniu z różnych powodów i to wcale nie znaczy, że tamta osoba przestaje być dla nich ważna. To dobrze świadczy o mężczyźnie, jeśli nie wypowiada się negatywnie o swojej byłej, ale jeśli zauważyłaś, że wspomina o niej zbyt często, a jego zachowanie budzi Twoją zazdrość, to coś ewidentnie jest nie tak. Teraz to Ty powinnaś być dla niego priorytetem.

Zobacz również: 4 pytania o jego byłą, których nigdy nie powinnaś zadawać. Oraz 3, które koniecznie musisz zadać

Aby rozwiać swoje wątpliwości, zwróć uwagę na poniższe zachowania. Czy któreś z nich brzmi dla Ciebie znajomo? Być może czas odbyć z partnerem ważną rozmowę i podzielić się swoimi obawami.

Czy on nadal kocha swoją byłą?

#1 Są w stałym kontakcie

Piszą ze sobą, czasami do siebie dzwonią, a nawet zdarzają się im spotkania? Pod przykrywką zwykłej przyjaźni to może być jednak coś więcej, zwłaszcza, jeżeli ona nadal jest singielką. On zdecydowanie powinien stawiać Ciebie na pierwszym miejscu i nie dopuszczać do tego, abyś była zazdrosna. Zaufanie jest ważne, ale masz prawo nie zgadzać się na tak częsty kontakt. Może zaproponuj, że któregoś dnia spotkacie się we trójkę? Sprawdź, co wtedy odpowie.

#2 Ukrywa to przed Tobą

Gorzej, jeśli on ukrywa przed Tobą wiadomości i spotkania, a Ty upokarzasz się do tego stopnia, że masz ochotę przejrzeć jego telefon. Gdy dowiedziałaś się o ich kontakcie przez przypadek, to coś jest tutaj nie tak. Chyba jako para nie powinniście mieć przed sobą żadnych tajemnic. Zapytaj go o to wprost.

#3 Często o niej wspomina

Niby to tylko niewinne anegdoty i ciekawostki, ale jednak ciągle o niej myśli. Im bardziej intymne są szczegóły, tym bardziej facet Cię nie szanuje. Chyba nie jesteś odpowiednią osobą do tego, aby tego wysłuchiwać. Czy on przypadkiem nie testuje, jak daleko może się posunąć? W ten sposób sprawdzi, czy może swobodnie działać na dwa fronty. To strasznie nie fair. Zwłaszcza, jeśli dziewczyna o was nie wie. Powinna.

#4 Śledzi jej aktywność w social mediach

To normalne, że mają siebie w znajomych, ale obsesyjne oglądanie jej zdjęć, częste komentowanie, a nawet zazdrość o nowe życie byłej dziewczyny bez niego to już niepokojące objawy. Jeśli nawet jego lub Twoi znajomi zauważyli coś takiego, nie ignoruj swojej intuicji. Kiedy chłopak notorycznie przegląda profil swojej eks, najwyraźniej jeszcze nie wyleczył się z poprzedniej miłości

#5 Nie angażuje się w związek

Wasza znajomość rozpoczęła się tuż po zakończeniu ich związku? Może jesteś jedynie klinem na złamane serce, a on wciąż myśli o byłej? Każdy z nas potrzebuje trochę czasu, aby emocje opadły. Wtedy można dopiero spojrzeć na sprawy sercowe z nowej perspektywy. Póki co masz wrażenie, że trzyma Cię na dystans i zapewne nie są to żadne urojenia. Potrzeba chwili wytchnienia, aby móc znowu w pełni zaangażować się uczuciowo. Być może on nie jest jeszcze na to gotowy.

Zobacz również: Co robić, gdy on traci zainteresowanie?

Polecane wideo

Brenna Huckaby: Najpiękniejsza paraolimpijka świata, która powinna być inspiracją dla nas wszystkich
Brenna Huckaby: Najpiękniejsza paraolimpijka świata, która powinna być inspiracją dla nas wszystkich - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie