5 sygnałów, po których poznasz, że on jest gotowy na poważny związek

Jeżeli zachowuje się w ten sposób, to na pewno myśli o Tobie na serio.
5 sygnałów, po których poznasz, że on jest gotowy na poważny związek
fot. iStock
24.09.2020

Spotykacie się już od jakiegoś czasu, a Ty nadal nie masz pewności, czy on traktuje Cię poważnie? Na szczęście mężczyźni wysyłają subtelne sygnały, że są już gotowi na stały związek, ale nie zawsze używają do tego wyłącznie słów. Czasami partner wprowadza Cię do swojego świata małymi krokami, ale tak naprawdę wyobraża sobie, że zostajesz w nim już na zawsze! Po czym poznać, że on myśli o was na serio? Sprawdź, czy zachowuje się w następujący sposób i sama wyciągnij wnioski.

Zobacz również: 25 pytań, które zbliżą was do siebie bardziej niż miłosny akt

Czy on jest gotowy na poważny związek?

#1 Często wyznaje miłość

Zakochany facet będzie chętnie przypominał Ci o tym, co czuje. Choć mówi się, że te słowa łatwiej przychodzą kobietom. Jeśli do tej pory nie zwracałaś szczególnej uwagi na tę częstotliwość, teraz masz szansę to sprawdzić. Dla wielu osób to jednak działanie jest większym dowodem miłości niż słowa, ale jeśli dla ukochanego każda okazja jest dobra, aby powiedzieć Ci "kocham", to na pewno jesteś dla niego bardzo ważna. Uwaga! Drobne gesty czy prezenty też mogą znaczyć to samo.

#2 Nie wstydzi się czułości

Niektórzy faceci uważają, że czułe gesty typu trzymanie się za ręce czy głaskanie po włosach są niemęskie. Jednak prawdziwie zakochany mężczyzna nigdy tak nie pomyśli, tylko będzie chciał sprawić Ci jak największą przyjemność i wyrazić to, co do Ciebie czuje w każdy możliwy sposób. 

#3 Fantazjuje o przyszłości z Tobą

Jeśli on naprawdę Cię kocha, to nie boi się mówić o planach na przyszłość na głos ani uwzględniać Cię w nich. Podróże, spotkania z przyjaciółmi, zakupy, mieszkanie, wspólne spędzanie czasu... a może nawet założenie rodziny? To niby tylko fantazje, ale w środku naprawdę wyobraża sobie Ciebie obok. 

#4 Potrafi iść na kompromis

Ugasić męskie ego i znaleźć wspólne rozwiązanie to nie lada sztuka i test, który oblewa wiele par. Jednak jeśli myśli się o poważnym związku, trzeba w końcu opanować tę umiejętność. Pojawi się jeszcze wiele problemów i spraw, w których będziecie mieli odmienne zdanie. Jeśli Twój mężczyzna potrafi zrezygnować z własnej racji na Twoją korzyść, albo zgodzić się na Twój plan, to znaczy, że myśli o waszej relacji przyszłościowo i nie jest egoistą. To bardzo dojrzałe!

#5 Przedstawił Cię rodzinie

Jeśli on przedstawia Cię swoim kolegom z pracy, przyjaciołom, a nawet rodzinie, to z pewnością jesteś bardzo ważną osobą w jego życiu. Nie podejmowałby tego kroku, gdyby nie myślał o was poważnie. Po co później tłumaczyć się bliskim z przelotnej znajomości? Przy okazji sprawdza, jak dogadujesz się z jego rodzicami czy rodzeństwem... i już wyobraża was sobie przy wspólnym, świątecznym stole.

Zobacz również: Wynik tego prostego testu zdradzi, czy powinnaś z nim być. Wystarczy jedno słowo

Polecane wideo

Internautki zachwycają się Maciejem z „Rolnik szuka żony”: „Najfajniejszy chłopak, 10/10”
Internautki zachwycają się Maciejem z „Rolnik szuka żony”: „Najfajniejszy chłopak, 10/10” - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.09.2020 08:27
https://pompejanska.rosemaria.pl/category/swiadectwa-nowenna-pompejanska/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie