12 niezręcznych zachowań, po których poznasz, że on stracił dla Ciebie głowę

Nie wszyscy faceci są mistrzami flirtu.
12 niezręcznych zachowań, po których poznasz, że on stracił dla Ciebie głowę
Fot. Unsplash (Joanna Nix)
17.09.2020

Kto się czubi, ten się lubi. Zwłaszcza, jeśli nie potrafi otwarcie mówić o swoich uczuciach i obawia się odrzucenia. Niektóre słowa nie przechodzą nam przez usta, a niepewność potrafi sparaliżować. Efekt? Zachowujemy się dziwnie, by tylko zwrócić na siebie uwagę obiektu naszych westchnień.

Zobacz również: 15 romantycznych umiejętności, którym nie oprze się żaden facet

Nie tylko romantyczne gesty, głębokie spojrzenia i miłosne wyznania świadczą o tym, że mamy się ku sobie - tłumaczy portal „Your Tango”. Czasami dosłownie tracimy dla drugiej osoby głowę, co może wyglądać głupio i desperacko. Z co najgorsze - zostać źle odczytane.

Facetom zdarza się okazywać zainteresowanie w wyjątkowo dziwny sposób. Grunt, to w porę zdać sobie sprawę, co naprawdę ma na myśli.

smutek

Jak on okazuje zainteresowanie?

#1 Milczy jak grób

Wcale nie dlatego, że mu nie zależy. Niektórzy w ten sposób odreagowują stres. Jest tak bardzo zainteresowany, że obawia się powiedzieć coś głupiego. Z czasem powinien się rozkręcić.

#2 Ma słowotok

Zupełne przeciwieństwo milczenia, bo adorator wyrzuca z siebie mnóstwo słów, które najprawdopodobniej nie będą tworzyć logicznych zdań. Próbuje przegadać swój strach.

#3 Mówi tylko o sobie

Nie zawsze dlatego, że jest przewrażliwionym na swoim punkcie narcyzem. W ten sposób próbuje się zareklamować, bo wie, że jego czas jest ograniczony.

#4 Zachowuje się jak stereotypowy macho

Spluwa na ziemię, napina mięśnie, czasami nawet bluzga. Zdarza się to nawet najlepiej wychowanym i najbardziej wrażliwym facetom. To tylko poza.

#5 Przechwala się byłymi

Najprawdopodobniej wynika to z zakompleksienia, a jego opowieści należy podzielić przynajmniej przez dwa. W ten sposób chce się pokazać jako twardziel, któremu nie wypada odmówić.

#6 Udaje niezainteresowanego

Unika patrzenia w oczy, ignoruje i zbywa obiekt swoich westchnień. Po co? Ma nadzieję, że przejmiesz inicjatywę, bo sam nie do końca potrafi zdobywać.

Zobacz również: 12 uroczych rzeczy, które możesz zrobić z chłopakiem, nie wychodząc z domu

chłopak

#7 Nie znosi sprzeciwu

Denerwuje się, kiedy masz inne zdanie albo zupełnie ignoruje twoje „nie”. Prawdopodobnie uwierzył, że tak powinien zachowywać się prawdziwy mężczyzna.

#8 Opowiada świństwa

Ze strachu przed odrzuceniem puszczają mu wszystkie hamulce. Próbuje być bardziej wulgarny, niż jest w rzeczywistości, by zyskać twój respekt.

#9 Udaje głupszego niż jest

Buduje wizerunek naiwnego chłopca, który niewiele wie o życiu, bo chce cię wziąć na litość. Wierzy, że w ten sposób uruchomi twój instynkt opiekunki.

#10 Próbuje dominować

Nie liczy się z niczyim zdaniem, o wszystkim sam decyduje i chce być dla ciebie przewodnikiem. Nawet jeśli wcale tego nie potrzebujesz.

#11 Mówi o sobie złe rzeczy

Jest bardzo krytyczny pod swoim adresem. Opowiada o swoich porażkach i przyznaje się do wstydliwych słabości. A wszystko w jednym celu - wzbudzić współczucie.

#12 Przechodzi załamanie nerwowe

To zdecydowanie najpoważniejszy objaw, który wymaga specjalistycznej pomocy. Kiedy przestaje nad sobą panować i zaczyna stwarzać zagrożenie dla samego siebie, wtedy konieczna jest stanowcza reakcja.

Zobacz również: 18 sygnałów, że to nie miłość, a współuzależnienie

Polecane wideo

Miłosny horoskop na wrzesień
Miłosny horoskop na wrzesień - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 2 / 5
gość (Ocena: 1) 17.09.2020 17:27
O już myślałam, że coś ze mną nie tak, że przed takimi uciekam
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 17.09.2020 13:55
To jakiś żart? Wmawiajcie dalej kobietom, że zwykły cham i prostak, to idealny partner, bo zachowuje się tak z miłości. Żenada
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 17.09.2020 11:21
Dżizas. Poziom dziennikarstwa gorszy niż w bravo. Kto wam pisze te artykuły? Trzynastolatka?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.09.2020 10:57
Załamanie nerwowe to "niezręczne zachowanie" xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie