„Związek zaczął mnie nudzić. Przestałem czuć do mojej dziewczyny to, co kiedyś...”

Facet zachowuje się w taki sposób? Uważaj - on nie jest już zainteresowany byciem w związku.
„Związek zaczął mnie nudzić. Przestałem czuć do mojej dziewczyny to, co kiedyś...”
Fot. Unsplash
01.09.2020

Chociaż na początku związku większości zakochanych par wydaje się to niemożliwe, brutalna prawda pokazuje, że z czasem nawet największe emocje opadają, a we wspólne życie zaczyna wkradać się podstępna rutyna. Po pewnym czasie już nie musimy spędzać ze sobą każdej wolnej minuty ani nieustannie rozmawiać przez telefon czy wymieniać wiadomości. Pojawiają się pierwsze nieporozumienia, zauważamy nieco denerwujące zachowania partnera i czasami zdarza się, że zwyczajnie nudzimy się w swoim towarzystwie. 

Zobacz również: Każdy związek przechodzi przez 4 fazy, ale większość par rozstaje się już po trzeciej

To problemy, z którymi musi poradzić sobie każda para w długim związku. Uda się je rozwiązać jeśli oboje partnerzy będą wykazywać zaangażowanie oraz chęć do pracy i zmian. Niestety jeśli jedna ze stron w związku odczuwa już tylko nudę, relacja może być spisana na straty. Jak rozpoznać, czy twój partner jest znudzony tobą i waszym związkiem? Zwróć uwagę na zachowania, które o tym świadczą. Brian Zapertine, autor związany z portalem bolde.com wymienia 7 z nich i rozkłada je na czynniki pierwsze. 

7 oznak, że facet znudził się tobą i związkiem

Fot. Unsplash.com

7 oznak, że facet znudził się tobą i związkiem  

Rozmawiacie ze sobą coraz mniej 

Na początku związku rozmawialiście ze sobą non stop – czy to gdy widywaliście się twarzą w twarz, czy przez telefon albo wiadomości. Często zarywaliście noce, bo nie byliście w stanie się pożegnać i zakończyć rozmowy. Z czasem to się zmienia, co w pewnym sensie jest naturalną koleją rzeczy – chyba że zaczyna panować między wami niezręczna cisza. Jeśli to twój partner jest stroną, która wykazuje wyjątkowo mało inicjatywy, aby ją przełamać, prawdopodobnie zupełnie mu na tym nie zależy. 

Nie zadaje ci żadnych pytań 

Zdaniem Briana Zapertine’a taka sytuacja ma miejsce wtedy, gdy twój facet owszem, podtrzymuje kontakt, ale w rzeczywistości między wami nie ma prawdziwej rozmowy. Dzieje się tak na przykład wtedy, gdy on zupełnie przestaje zadawać ci jakiekolwiek pytania, chociażby o to, jak ci minął dzień. To znak, że jest znudzony i nie jest zainteresowany tym, co mogłabyś mieć mu do powiedzenia. 

Spędza coraz więcej czasu z kumplami 

Jeżeli ostatnio ty i twój facet spędzaliście większość czasu razem, męskie wyjście nie jest powodem do niepokoju – on chce po prostu nadrobić zaległości towarzyskie. Inaczej jest w sytuacji, kiedy twój partner zaczyna za każdym razem wybierać kumpli ponad ciebie. To jasny znak, że w ich towarzystwie czuje się o wiele lepiej, a wasz związek przestał być dla niego satysfakcjonujący, a stał się po prostu nudny. 

Ciągle siedzi na telefonie 

Wprawdzie Brian Zapertine zwraca uwagę, że takie zachowanie można już uważać za znak naszych czasów, ale wszystko ma swoje granice. Każdemu z nas zdarza się sięgnąć po telefon, nawet na romantycznej randce. Jednak gdy partner w twoim towarzystwie notorycznie siedzi z głową w telefonie i zupełnie nie zwraca na ciebie uwagi trudno o bardziej oczywisty sygnał, że to, co tam ogląda jest dla niego o wiele ciekawsze niż wasz związek i spędzanie czasu razem. 

7 oznak, że facet znudził się tobą i związkiem

Fot. Unsplash.com

Przestał prawić ci komplementy 

Zdaniem Briana Zapertine’a to niekoniecznie musi być oznaka nudy w związku. Być może twój partner po prostu zaczął czuć się w waszej relacji bardzo, by nie powiedzieć zbyt komfortowo i uznał, że już nie musi się starać i okazywać ci uczuć. Jednak zdaniem autora gdy mężczyźni przestają komplementować swoje partnerki najczęściej świadczy to właśnie o tym, że są nimi już znudzeni.  

Ogląda się za innymi dziewczynami 

Kiedy mężczyzna jest znudzony w związku zaczyna - podświadomie czy też nie - rozglądać się na bok w poszukiwaniu nowych, ekscytujących możliwości. Nie zawsze oznacza to, że planują zerwanie. Być może po prostu zależy im na tym, aby doświadczyć czegoś nowego i emocjonującego, czego w ostatnim czasie nie dostawali w związku - przekonuje Brian Zapertine.  

Unika kłótni 

Pary w zdrowym związku zdecydowanie nie kłócą się codziennie, ale to nie oznacza, że nie kłócą się w ogóle. To zdarza się każdemu. Tak jak codziennie awantury, tak całkowity brak kłótni jest uzasadnionym powodem do niepokoju. Jeśli ty i twój facet nie zgadzacie się w czymś, a on zupełnie unika konfrontacji to znak, że przestało mu zależeć na waszym związku. Jest mu zupełnie obojętne, czy postawisz na swoim czy nie, bo wasza relacja już nie wywołuje w nim żadnych uczuć. 

Zobacz również: 3 powody, dlaczego faceci odchodzą od kobiet, które nadal kochają

Polecane wideo

11 dziewczyn, które po wizycie u makijażysty zapomniały o problemach z cerą
11 dziewczyn, które po wizycie u makijażysty zapomniały o problemach z cerą - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 02.09.2020 00:23
Jak na razie to zawsze ja się zaczynałam nudzić związkami...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.09.2020 09:32
To o mnie, ja jestem tą znudzoną i faktycznie tak sie zachowuje
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie