15 romantycznych umiejętności, którym nie oprze się żaden facet

Sprawdź, czy posiadasz więcej niż 3 z nich!
15 romantycznych umiejętności, którym nie oprze się żaden facet
fot. Pinterest (pl.pinterest.com/pin/698269117210163770, pl.pinterest.com/pin/622481979738854198)
30.08.2020

Utalentowana kobieta budzi u mężczyzn podziw, zainteresowanie i sprawia, że po prostu chce się na nią patrzeć. Naturalne zdolności mogą nie tylko pomóc uwieść potencjalnego partnera, ale i zaimponować obecnemu i tym samym skutecznie podnieść temperaturę w związku. Niektóre romantyczne umiejętności są z nami od urodzenia, jako część naszej osobowości. Ale spokojnie. Są też takie, których możesz się nauczyć! Wystarczy odrobina cierpliwości i chęci. Bo dla facetów nie ma lepszego widoku, niż dziewczyna z pasją... 

Zobacz również: 7 piosenek, którymi poderwiesz chłopaka

Najbardziej romantyczne umiejętności

#1 Masaż

Magiczny dotyk roztopi każde męskie serce. Wystarczy nauczyć się kilku kluczowych ruchów, pomóc rozluźnić napięte po całym dniu mięśnie, a gwarantujemy, że on będzie Twój.

#2 Taniec

Wróć myślami do szkolnych dyskotek i tego uczucia, gdy zgrabnym tańcem chciałaś zaimponować kolegom pod ścianą. Znajdź w sobie tę zmysłową część, która lubi się wyrazić i wczuj się w rytm muzyki. Seksowne kołysanie biodrami działa na każdego mężczyznę. Styl nie jest ważny: to może być hip-hop, jazz czy latino. Możecie też udać się wspólnie na kurs! Nic nie zbliża tak, jak wspólny taniec.

#3 Wybieranie prezentów

Umiejętne dobieranie prezentów nie tylko świadczy o Twoim wyczuciu i kreatywności, ale pokazuje też, jak bardzo Ci zależy. Mężczyźni to widzą! I bardzo doceniają, bo sami nie mają do tego głowy...

#4 Granie na instrumentach 

Nie musisz znać wyłącznie romantycznych piosenek na fortepianie czy klasycznej gitarze, ale wystarczy, że zagrasz kilka dźwięków, a jego twarz natychmiast zmieni wyraz na rozanielony. To dlatego muzyczne gwiazdy są takie pociągające! Dowiedz się, jaki tytuł ma ballada jego ulubionego zespołu. A kiedy napiszesz utwór specjalnie dla niego, będzie w siódmym niebie. To naprawdę wyjątkowe. Co więcej - każdy może się tego nauczyć, nawet na ukulele.

#5 Śpiewanie

Nawet jeśli nie masz talentu jak Adele, wystarczy, że nauczysz się tekstu waszej ulubionej piosenki. Twój głos ukoi go niczym słodka kołysanka. 

#6 Komplementy

Zwracanie uwagi na wyjątkowe szczegóły totalnie go zaskoczy. Co, jeśli nikt wcześniej mu tego nie powiedział?

#7 Gotowanie 

Jeśli choć raz przygotujesz mężczyźnie przepyszne danie, zapamięta to na długo. W końcu, nie bez powodu mówi się, że przez żołądek do serca...

#8 Słuchanie

Romantyczne umiejętności nie zawsze muszą oznaczać błyszczenia na pierwszym planie. Warto czasami po prostu z uwagą posłuchać, co partner ma do powiedzenia. To też jest sexy!

#9 Całowanie

Jeden, namiętny pocałunek może zawrócić mu w głowie już na zawsze. Całuśne dziewczyny mają trochę łatwiej, ale możesz po prostu zapytać o to, co lubi Twój ukochany. 

#10 Pisanie

Pamiętnik, notatki, opowiadania, piosenki... dziewczyna z notesem i długopisem ma w sobie coś przyciągającego, a dodatkowo temat do rozmowy jest podany na talerzu. Facet ma nadzieję, że kiedyś napiszesz też coś specjalnie dla niego. Może jakiś list?

#11 Wiedza

Wiedzę ogólną powinien posiadać każdy z nas, ale jeśli zaskoczysz go czymś z zakresu swojej pasji czy specjalizacji sprawisz, że rozmowa będzie rozwijająca. 

#12 Kolekcjonowanie wspomnień

Zdjęcia z aparatu analogowego, bilety, ważne cytaty... tak wygląda Twój pokój? To znaczy, że to miejsce z duszą, a Ty szanujesz wspomnienia i chwile są dla Ciebie ważne.

#13 Patrzenie w gwiazdy

Jesteś typem osoby, która mówi: "Spójrz, jaki piękny księżyc!"? Doskonale, ponieważ faceci uwielbiają wrażliwe dziewczyny, które lubią otaczać się pięknem i mają w sobie coś z dziecięcej ciekawości.

#14 Znajomość języków obcych 

Zaimponujesz nimi nie tylko podczas zamawiania dania w restauracji, ale na zagranicznym wyjeździe czy nawet oglądając film bez napisów. Dziewczyna mówiąca swobodnie w obcym języku naprawdę robi na nich wrażenie. Francuski i włoski to języki miłości!

#15 Radość z życia

Nie ma chyba nic gorszego niż piękna, ale wiecznie niezadowolona dziewczyna. Zamiast marudy mężczyźni zawsze wybiorą kobietę, która docenia to, co ma i po prostu potrafi cieszyć się z życia! I to jest chyba najważniejsza umiejętność z całej listy.

Zobacz również: Słowa, które każda kobieta chce usłyszeć od partnera. Możemy słuchać ich bez końca!

Źródło: allwomenstalk.com

Polecane wideo

Te 4 znaki zodiaku mają największe szanse na trwałe związki
Te 4 znaki zodiaku mają największe szanse na trwałe związki - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Elsa (Ocena: 5) 30.08.2020 11:51
ok mam większość wymienionych tutaj umiejętności a co Panowie dadzą od siebie w zamian? Czym nas urzekną?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie