Po tych słowach rozpoznasz, że nie jesteś dla niego tylko koleżanką

Zwykły kolega nie mówiłby takich rzeczy.
Po tych słowach rozpoznasz, że nie jesteś dla niego tylko koleżanką
fot. iStock
23.08.2020

W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem byłaby szczera rozmowa, ale nie wszyscy potrafimy otwarcie mówić o emocjach. Nawet dorośli ludzie mają z tym problem, na co najlepszym dowodem są niedomówienia między nami. Czasami określenie tego, co nas łączy, jest naprawdę trudne.

Zobacz również: Twój chłopak ma tyle lat? To może być ten jedyny

Niby jesteśmy razem, ale jednak nie do końca, bo on wysyła sygnały, które mogą zostać zrozumiałe na opak. Na szczęście istnieje sposób pozwalający rozwiać wszelkie wątpliwości, a zdradza go „Your Tango”. Publicystka portalu sugeruje, że wystarczy uważnie wsłuchać się w słowa mężczyzny.

Między słowami znajdziesz wszystko. W tym odpowiedź na najważniejsze pytanie: czy on na pewno chce ze mną być?

para

Czy on chce być ze mną?

#1 „Skojarzyło mi się z tobą”

Tak naprawdę nie ma znaczenia o jakiej konkretnej sytuacji czy rzeczy mówi. To ewidentny sygnał, że cały czas jesteś obecna w jego myślach. Nie potrafi wyrzucić się ze swojej głowy, bo zwyczajnie tego nie chce.

#2 „Pomogę ci z tym”

To zdecydowanie nie jest pusty frazes. Wsparcie wymaga konkretnych działań, ale on chętnie poświęci swój czas, uwagę i zaangażowanie, by zapunktować w twoich oczach. Naprawdę możesz na niego liczyć.

#3 „Rozmawiałem z moją mamą”

Sam fakt, że o tym wspomina, to najlepszy dowód na kiełkujące uczucie. Matka jest dla faceta kimś naprawdę wyjątkowym i nie każdego wtajemnicza w tę niezwykłą relację. Widocznie bardzo ci ufa.

#4 „Kotku”

Nie wszystkie lubimy tego typu zwierzęce określenia, ale czasami warto zacisnąć zęby. Mężczyzna, który zwraca się w ten sposób do kobiety próbuje okazać swoją czułość. Niczego złego nie ma na myśli - wręcz przeciwnie.

#5 „Jestem w kiepskiej formie”

Stereotypowy macho nigdy nie przyznaje się do swoich słabości. Robi dobrą minę do złej gry i ukrywa wszelkie bolączki. Chyba, że traktuje cię jako kogoś więcej, niż tylko kolejną znajomą i liczy na pocieszenie.

Zobacz również: 10 pytań, dzięki którym nabierzesz pewności, że on kiedyś się oświadczy

para

#6 „Gdzie się podziewałaś?”

Może się wydawać, że to niezdrowa ciekawość i próba kontroli. Zazwyczaj jednak tego typu pytania należy potraktować jako wyraz tęsknoty. On chciałby wiedzieć o tobie jak najwięcej, a najlepiej nigdy się nie rozstawać.

#7 „Zauważyłem, że…”

Zakończenie tego typu zdania ma tak naprawdę drugorzędne znaczenie. Najważniejsze jest to, że postanowił podzielić się swoją opinią. Faceci raczej niechętnie mówią o swoich odczuciach i spostrzeżeniach.

#8 „Tęskniłem”

Nie doszukuj się drugiego dna. Najwyraźniej on już nie potrafi się skupić i przebiera nogami, kiedy tylko nie ma cię obok niego. Tęsknota dla wielu z nich to wyraz słabości, ale przed tobą nie musi się wstydzić.

#9 „Będę czekał”

W ten sposób daje do zrozumienia, że jest i będzie. Możesz zwrócić się do niego o każdej porze dnia i nocy, a on nie będzie szukał wymówek. Liczy nawet na krótką wiadomość i zawsze chętnie się spotka.

#10 „Co o tym myślisz?”

Zrobiło się naprawdę poważnie. Niektórzy panowie słyną ze swojego zdecydowania i tak naprawdę liczą się ze zdaniem tylko kilku osób na świecie. Najwyraźniej ty właśnie dołączyłaś do tego wąskiego grona.

Zobacz również: 10 rzeczy, które powinniście zrobić po 3 miesiącach związku

Polecane wideo

10 zalotnych cieni do powiek. Faceci uwielbiają, kiedy masz taki makijaż!
10 zalotnych cieni do powiek. Faceci uwielbiają, kiedy masz taki makijaż! - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 3.4 / 5
Żenada (Ocena: 1) 24.08.2020 15:54
Każdy mógłby to powiedzieć oczywiście bez podtekstów.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 24.08.2020 14:14
czyli 3/4 mojego działu (12 facetów) jest we mnie zakochanych? hahha dobre
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.08.2020 13:33
Moj obecny partner byl najpierw moim kolega. Kolezenstwo powoli zamienialo sie w cos wiecej. kiedys, gdy mialam sukienke na sobie, to rzucil cos w stylu "o teraz to nie bede mogl sie skoncentrowac na niczym", wtedy chyba wlasnie sie zorientowalam ze czuje do mnie 'miete'. No i mialam racje, kilka miesiecy pozniej zdobyl sie na pierwszy krok i zaproponowal randke.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie