W ten sposób sprawdzisz, czy on widzi w Tobie materiał na dziewczynę

A może szuka tylko koleżanki?
W ten sposób sprawdzisz, czy on widzi w Tobie materiał na dziewczynę
Fot. Unsplash (Ann Danilina)
13.08.2020

Szczera rozmowa jest w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości. Nie zawsze mamy jednak odwagę, by zapytać wprost. Wtedy pojawiają się domysły, które dręczą nas od środka. Brzmi znajomo? W relacjach międzyludzkich niedopowiedzenia są czymś bardzo powszechnym. Zwłaszcza, jeśli nie jesteśmy pewni uczuć drugiej osoby.

Zobacz również: 15 wiadomości, które możesz wysłać, gdy on Cię odrzuci

Do tanga trzeba dwojga, a związek wymaga deklaracji z obu stron. Czasami jednak tkwimy w dziwnej relacji, której nie jesteśmy w stanie nazwać. Czy to miłość? Albo chociaż zalążek związku? A może tylko niezobowiązująca znajomość? Czas rozwiać wątpliwości - sugeruje „Elite Daily”.

Portal wymienia 5 sygnałów wysyłanych przez płeć przeciwną, które można zinterpretować tylko w jeden sposób: on szuka koleżanki, a nie dziewczyny.

znajomi

Kolega czy coś więcej?

#1 Unika kontaktu fizycznego

Nie mamy na myśli od razu wspólnej nocy. Fascynację drugą osobą wyraża się także w bardziej delikatny sposób. Gdyby dostrzegał w tobie materiał na partnerkę, wtedy szukałby pretekstu, żeby się zbliżyć. Niewinne przytulenie, pogładzenie po dłoni, dotknięcie ramienia, włosów, otwarta postawa ciała - jeśli tego unika, to najprawdopodobniej zależy mu na innym charakterze znajomości.

#2 Nie umie przyjmować komplementów

Nie potrafi także komplementować ciebie. Od razu się peszy, bo nie chce zostać źle zrozumiany. Tego typu miłe słówka kojarzą mu się z flirtem, a koleżanki przecież nie będzie podrywał. Zakochany facet, który jest zainteresowany bliższą relacją, zazwyczaj okazuje się bardziej wylewny.

#3 Zawsze otacza się znajomymi

Nigdy albo prawie wcale nie spotykacie się tylko we dwoje. Zazwyczaj jest to większe grono, a ty jesteś przez niego traktowana jako członek ekipy. Być może potrzebuje towarzystwa przyzwoitek, aby nie dawać ci złudnych nadziei. Jeśli nadal masz wątpliwości - zawsze możesz zapytać jego najbliższych przyjaciół. Gdyby chciał czegoś więcej, to pewnie już dawno im się pochwalił.

Zobacz również: 5 ewidentnych sygnałów, że on widzi w Tobie materiał na żonę

para

#4 Wykazuje zainteresowanie kimś innym

W twojej obecności zachwyca się urodą lub osobowością innej dziewczyny. Wprost sugeruje, że ma dosyć samotności i chciałby zacząć się z kimś spotykać. Jeśli nie wysyłał wcześniej żadnych sygnałów - niemal na pewno nie ma na myśli relacji z tobą. Traktuje cię jako zaufaną kumpelę, która doradzi, oceni, doda otuchy.

#5 Wasze spotkania nie przypominają randki

Nadal masz wątpliwości, co on tak naprawdę do ciebie czuje? Przeanalizuj jego zachowanie, kiedy jesteście tylko we dwoje. Czas spędzony z przyjaciółką wygląda zupełnie inaczej, niż z partnerką lub kandydatką do tej roli. Nadal unika kontaktu fizycznego i poważnych tematów rozmów, a zamiast tego wygłupia się i opowiada o innych dziewczynach? Nigdy nie byliście razem w restauracji albo kinie? Sprawa wydaje się ewidentna.

Pamiętaj, że nikogo nie można zmusić do uczuć. Jeśli on ich nie odwzajemnia, wtedy trzeba zdecydować. Albo chcesz mieć fajnego kumpla, albo czas ograniczyć kontakt, żeby dodatkowo nie cierpieć.

Zobacz również: Faceci nie zauważają kobiet, które mają tyle lat. To najgorszy moment na bycie singielką

Polecane wideo

Statystycznie najprzystojniejszy facet na świecie. To zasługa proporcji
Statystycznie najprzystojniejszy facet na świecie. To zasługa proporcji - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.08.2020 16:50
Moj znajomy widzi we mnie material na zaslony... boje sie o swoje bezpieczenstwo
odpowiedz
Trzydziestoletni singiel (Ocena: 5) 13.08.2020 13:32
Z komplementami sprawa wygląda trochę inaczej. Po prostu jeżeli przez całe życie było się wyśmiewanym, a dobre słowo słyszało się tylko wówczas, gdy ktoś czegoś od ciebie chciał, to niezależnie od typu osobowości można mieć wewnętrzne poczucie bycia nie dość dobrym. W takiej sytuacji na długo pozostaje blokada przed przyjmowaniem pochwał czy komplementów bez doszukiwania się drugiego dna czy ukrytych intencji. Jest to raczej kwestia dojścia do równowagi pod względem samooceny i poczucia własnej wartości. To dotyczy zarówno miłych słów od członków rodziny lub "sympatii", czy równie dobrze od kumpla lub zupełnie obcej osoby. Poza tym zgoda.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie