Słowa, które każda kobieta chce usłyszeć od partnera. Możemy słuchać ich bez końca!

Jeśli to mówi, z pewnością jest w tobie zakochany po uszy.
Słowa, które każda kobieta chce usłyszeć od partnera. Możemy słuchać ich bez końca!
fot. iStock (jacoblund)
20.07.2020
Zuzanna Niedzielska

Każda z nas marzy o partnerze, który będzie traktował ją wyjątkowo i nie będzie zapominał o codziennych komplementach. Choć mówi się, że to czyny, a nie słowa świadczą o prawdziwym uczuciu, to jednak są takie zwroty, które sprawiają, że po prostu miękną nam nogi i czujemy się u boku mężczyzny bezpiecznie. Co takiego kobiety pragną słyszeć z ust swoich ukochanych?

Zobacz również: 10 zachowań, które prowadzą do rozpadu związku

Słowa, które każda z nas chce usłyszeć od partnera

zakochana para przy stole

Przepięknie dziś wyglądasz

Niby takie proste, a jak poprawia humor. Od razu czujemy się pewniejsze siebie, atrakcyjne i docenione. Niektórzy myślą, że jeśli już są z kimś w związku, to oczywiste, że przecież im się podoba. Jednak komplementy to niezwykle ważna część relacji. Panowie, pamiętajcie o tym!

Jesteś wyjątkowa

Oj, ale lubimy o tym słuchać. Każda kobieta chce być dla ukochanego tą jedyną, która wyróżnia się na tle innych. Marzą, aby poznać faceta, który zobaczy w nich właśnie to "coś" szczególnego.

Akceptuję Cię w pełni

Bezpieczny związek to taki, w którym czujemy się akceptowani. Nawet jeśli zachowanie partnera na to wskazuje i czujemy się przy nim swobodnie, to czasem przyjemnie jest to usłyszeć z jego ust.

Możesz powiedzieć mi o wszystkim

Komunikacja w związku to podstawa. Gdy dodamy do tego zaufanie i otwartość, można powiedzieć, że to układ wręcz idealny. Kiedy słyszymy od mężczyzny, że możemy powiedzieć mu o każdym problemie i największym sekrecie, więź pogłębia się i czujemy się dla niego naprawdę ważne.

Szanuję twoje zdanie

Fajnie, jeśli mężczyzna czasem przejmuje inicjatywę i decyduje o waszej wspólnej kolacji czy wycieczce, ale ważne, aby umiał też powiedzieć, że szanuje twoje zdanie. Zaborczym egoistom zdecydowanie dziękujemy.

Nie pozwolę cię skrzywdzić

Po tym zdaniu mamy ochotę jedynie wtulić się w ramiona ukochanego i schować przed całym światem, a w brzuchu pojawia się przyjemne uczucie bezpieczeństwa. Czujemy się malutkie i kochane.

Kocham Cię

Na koniec ważna oczywistość, o której najczęściej zapominają panowie. No bo jak to, skoro raz to powiedzieli, to przecież niczego nie odwoływali! A kobiety uwielbiają, kiedy partnerzy stale im przypominają, jak bardzo je kochają.

zakochana para

Zobacz również: 30 rzeczy, które powinniście zrobić razem, aby oczyścić atmosferę w związku

Źródło: styl.pl

Polecane wideo

„Jest cudowny”. Internautki zachwycają się aktorem z filmu „Zakochany bogacz”
„Jest cudowny”. Internautki zachwycają się aktorem z filmu „Zakochany bogacz” - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gosciu1 (Ocena: 5) 20.07.2020 21:41
"dostałem podwyżke"
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 20.07.2020 08:54
Masz ciasną cip.kę
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie