10 oznak, że on naprawdę bardzo Cię lubi. I nic więcej

Wielkiej miłości z tego nie będzie.
10 oznak, że on naprawdę bardzo Cię lubi. I nic więcej
Fot. Unsplash (David Fanuel)
15.07.2020

Czasami sprawa jest ewidentna. Obiekt westchnień obdarza nas swoją sympatią i jesteśmy na dobrej drodze, by stworzyć udaną relację. Wbrew pozorom, nie jest to jedyny możliwy scenariusz. Bywa i tak, że ktoś bardzo nas lubi, ale nie interesuje go nic poza przyjaźnią. Szuka tylko dobrej koleżanki, a nie partnerki.

Zobacz również: 9 niepokojących sygnałów, że on właśnie się w Tobie odkochuje

To klasyczny „friendzone”, czyli relacja, w której jedna ze stron kocha, a druga co najwyżej lubi. Nie zawsze jest to widoczne, a czasami zauroczenie przesłania nam ewidentne sygnały - czytamy na „Your Tango”. Aby sytuacja stała się wreszcie jasna, portal wylicza podstawowe cechy takiego specyficznego układu.

Twój wybranek też to robi? Nie mamy dobrych wieści.

friendzone

Co to jest friendzone?

#1 Nigdy nie odzywa się pierwszy

Jest na każde zawołanie i nie musisz długo czekać na odpowiedź, ale sam raczej nie wykazuje inicjatywy. To dobry kolega, któremu zawsze możesz się wyżalić i prawdopodobnie nic więcej.

#2 Dziwnie cię nazywa

Czy kiedykolwiek nazwał cię swoim „brachem”? To najlepszy dowód, że traktuje cię wyłącznie jako kumpla, tyle że w spódnicy. „Kochanie” czy „słoneczko” zarezerwował chyba dla innej.

#3 Unika publicznego flirtu

Z jednego prostego powodu - nie chce, aby postronne osoby coś sobie pomyślały. Uwielbia się z tobą droczyć, jednak wyłącznie na osobności. Jak to kolega.

#4 Mówi o innych kobietach

Bez skrępowania komplementuje ich urodę albo mówi wprost, że ma kogoś na oku. Nie potrzebujesz już chyba innych dowodów na waszą kumpelską relację.

#5 Przychodzi bez zapowiedzi

Jednak wcale nie po to, by zrobić ci przyjemność. Zawsze ma w tym jakiś interes - ma gorszy dzień i chce pogadać albo coś pożyczyć. Gdyby traktował cię poważniej, na pewno by się zapowiedział.

Zobacz również: 15 dowodów na to, że on przestał się starać. Jest mu wszystko jedno

friendzone

#6 Nie rozstaje się z telefonem

Czuje się swobodnie i nie ma zamiaru udawać, że nie widzi poza tobą świata. Nie można także wykluczyć bliższych relacji z inną dziewczyną, która uparcie do niego wypisuje.

#7 Unika spotkań we dwoje

Przypomnij sobie, kiedy ostatnio spędziliście romantyczny wieczór. A może jednak zawsze są wokół was jego kumple lub wspólni znajomi? To zasadnicza różnica.

#8 Niczego nie planuje

A tym bardziej nie bierze cię pod uwagę w swoich planach. Wasza relacja opiera się na spontaniczności i całkowitym braku zobowiązań. Raczej nie będzie płakał, jeśli jutro cię nie zobaczy.

#9 Widujecie się tylko za dnia

Wieczory zarezerwowane są na spotkania innego typu, więc niech cię to nie zdziwi. Widocznie nocą ma ciekawsze towarzystwo albo nie chce dawać ci nadziei.

#10 Zachęca cię do randkowania

Z innymi. Czy trzeba coś jeszcze dodawać?

Zobacz również: Imiona najlepszych mężów. Ich właścicielom warto powiedzieć „tak”

Polecane wideo

Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek?
Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie