Strategia 6 kroków. Dzięki niej zdobędziesz chłopaka, o którym marzysz

Właśnie tego oczekuje od nas płeć przeciwna.
Strategia 6 kroków. Dzięki niej zdobędziesz chłopaka, o którym marzysz
Fot. Unsplash
23.06.2020

Można odnieść wrażenie, że kiedyś związki tworzyły się w bardziej naturalny sposób. Dziś próbujemy opanować do perfekcji sztukę uwodzenia, a spontaniczność ustępuje miejsca chłodnej kalkulacji. Starając się o czyjeś względy rozpisujemy strategię, a zdobycie „dobrej partii” przypomina walkę o etat w wymarzonej firmie.

Zobacz również: 9 pytań, których żaden facet nie chce usłyszeć na początku związku

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, a wymagania względem płci przeciwnej także nie maleją. Co możemy zrobić, aby zwiększyć swoje szanse? Wprowadzić w życie strategię sześciu kroków - zachęca „Your Tango”. Według portalu faceci wcale nie są aż tak skomplikowani, jak nam się wydaje.

Wystarczy poznać ich oczekiwania i spróbować im sprostać. To nie takie trudne.

splecione dłonie

Jak poderwać chłopaka?

#1 Bądź nieuchwytna

„Nie chodzi o to, by złowić króliczka, ale by gonić go” - śpiewają Skaldowie i jest w tym sporo racji. Faceci lubią wyzwania, a zdobycie niedostępnej dziewczyny pozwala im się wykazać. Najbardziej skuteczna strategia zakłada, że raz z nim flirtujesz, a po chwili się oddalasz. Dajesz mu nadzieję, by później zasiać wątpliwość. Takie przeciąganie liny ma sprawić, że będzie mu jeszcze bardziej zależało. Nawet jeśli wcześniej wcale cię nie dostrzegał.

#2 Zachowaj formę

Wiele badań potwierdza, że panowie bywają wzrokowcami (dokładnie tak jak my). Ich gusta czasami skrajnie się różnią, ale bardzo ważne jest zdrowie partnerki oraz jej zgrabna figura. To nie oznacza, że musisz nosić rozmiar 0, bo w tym przypadku żadne skrajności nie są dobre. Eksponuj swoje zalety, postaw na racjonalne odżywianie, uprawiaj sport, zadbaj o cerę i włosy - zachęca portal.

#3 Nie przejmuj się modą

Prawdopodobnie 99 procent mężczyzn nie za bardzo interesuje się aktualnymi trendami. Wielu z nich nie ma pojęcia, jakie fasony i kolory są modne w aktualnym sezonie. Co nie oznacza, że jest im wszystko jedno, jak się ubierasz. Strój ma być jednak przede wszystkim atrakcyjny, a nie na czasie. Jeśli założysz na siebie obcisłą sukienkę z poprzedniego sezonu - on nie będzie o tym wiedział. Doceni jednak efekt wizualny.

Zobacz również: 30 rzeczy, które powinniście zrobić razem, aby oczyścić atmosferę w związku

zakochana para

#4 Skup się na pozytywach

To nie oznacza, że masz chodzić z przyklejonym do twarzy sztucznym uśmiechem i maskować gorsze samopoczucie. Bardzo ważne jest jednak pozytywne nastawienie. Faceci uwielbiają, gdy z nadzieją patrzysz w przyszłość i nie zakładasz z góry, że będzie tylko gorzej. Panowie bardzo często są realistami, którzy nie cieszą się z byle powodu. Szukają partnerki, która ich do tego zachęci.

#5 Miej własne życie

To jeden z największych błędów, jakie możemy popełnić na początku znajomości. Całkowite oddanie się partnerowi może zadziałać, ale tylko na chwilę. W dłuższej perspektywie mężczyzna szuka kobiety, która ma także swoje sprawy - znajomych, pracę, hobby, opinie i nie podporządkowuje mu się w każdej dziedzinie życia. Od czasu do czasu warto pokazać rogi i własny charakter.

#6 Zaskocz go

Nie byle gdzie, bo w sypialni. Udane życie intymne to podstawa trwałego związku, dlatego warto je pielęgnować. W jaki sposób? Wykazując jakąkolwiek inicjatywę. Pokaż mu, że masz fantazję i nie zawahasz się jej wykorzystać. Bądź aktywna, spontaniczna i wyrozumiała, gdy trzeba. Porozumienie dusz jest oczywiście najważniejsze, ale w łóżku też nie powinno być nudno.

Zobacz również: 15 dowodów na to, że on przestał się starać. Jest mu wszystko jedno

Polecane wideo

Najbardziej pożądany singiel świata wrócił na Tindera. Kobiety odetchnęły z ulgą
Najbardziej pożądany singiel świata wrócił na Tindera. Kobiety odetchnęły z ulgą - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
Anna (Ocena: 1) 23.06.2020 16:43
Czemu na zdjęciu niema zaznaczonego autora?? I skąd to zdjęcie , czasem nie z Facebook ???
odpowiedz

Polecane dla Ciebie