15 dowodów na to, że on przestał się starać. Jest mu wszystko jedno

Sprawdź, czy utknęłaś w toksycznej relacji.
15 dowodów na to, że on przestał się starać. Jest mu wszystko jedno
fot. Unsplash
18.06.2020

O związkach myślimy zazwyczaj w bardzo romantyczny sposób. Wystarczy, że się kochamy i to na pewno pozwoli nam zbudować trwałą relację. Cała reszta to tylko mało znaczące szczegóły, bo prawdziwa miłość zawsze się obroni. Brzmi obiecująco, ale na dłuższą metę potrzebujemy jednak czegoś więcej.

Zobacz również: 13 niedyskretnych pytań, które każda kobieta powinna zadać swojemu partnerowi

Czego? Nie tylko mówienia o uczuciach, ale przede wszystkich okazywania ich. Pewności, że jesteśmy dla partnera najważniejsi i jego zaangażowania. Z tym jednak różnie bywa, na co najlepszym dowodem jest publikacja portalu „Your Tango”.

Serwis wymienia kilkanaście sygnałów ostrzegawczych, które mogą świadczyć o tym, że druga połowa spoczęła na laurach. Im dłużej zachowuje się w ten sposób, tym mniejsze szanse na udany związek.

związek

Związek bez przyszłości

#1 Nie zadaje żadnych pytań

Musisz ciągnąć go za język, żeby w ogóle się odezwał, ale on i tak mówi wyłącznie o sobie. Nie próbuje się nawet dowiedzieć, co u ciebie słychać.

#2 Nigdy nie wyznaje miłości jako pierwszy

Ciągle słyszysz tylko „ja ciebie też” i to tylko dlatego, że wypada mu odpowiedzieć. Sam nie garnie się do podobnych wyznań.

#3 Przestał ci imponować

Kiedyś potrafił stanąć na głowie, żeby zapunktować w twoich oczach. Teraz jest mu już wszystko jedno, bo ma poczucie, że nie musi się starać.

#4 Z trudem znajduje czas dla ciebie

Zawsze ma mnóstwo spraw do załatwienia, ale dziwnym trafem w jego planach nie ma miejsca dla ciebie. Musisz się o to prosić.

#5 Tylko ty wykazujesz inicjatywę

Aranżujesz wszystkie randki i planujesz w jaki sposób spędzicie razem czas. On jest tuż obok, ale nadal wydaje się nieobecny.

Zobacz również: 30 rzeczy, które powinniście zrobić razem, aby oczyścić atmosferę w związku

miłość

#6 Nie jesteś częścią jego życia

Kiedy i czy w ogóle spotkałaś jego przyjaciół lub najbliższą rodzinę? Najwyraźniej nie traktuje sprawy poważnie, skoro wciąż cię przed nimi ukrywa.

#7 Jest samolubny w łóżku

Nie stroni od bliskości fizycznej, ale ta nastawiona jest wyłącznie na jego przyjemność. Po wszystkim odwraca się plecami i zasypia, nie pytając nawet, czy czujesz się spełniona.

#8 Przestał o siebie dbać

Na początku znajomości zwracał uwagę na swój strój, zawsze ładnie pachniał i miał czyste paznokcie. Dziś jest mu wszystko jedno.

#9 Nie akceptuje twoich znajomych

Unika kontaktu z nimi, a kiedy do tego dojdzie - jest dla nich opryskliwy i potrafi ich tylko krytykować. Zupełnie tak, jak gdyby chciał zrobić ci na złość.

#10 Zapomina o ważnych datach

Rocznica znajomości, twoje urodziny, imieniny - dla niego to dzień jak co dzień. Już nie liczysz na dobre słowo, a tym bardziej okolicznościowy upominek.

związek

#11 Próbuje na tobie oszczędzać

Nagle stał się zwolennikiem równouprawnienia i oczekuje, że zaczniesz płacić za siebie. Za niego najlepiej też.

#12 Nie inicjuje kontaktu

Kiedy ostatnio napisał do ciebie SMS-a sam od siebie, a nie w odpowiedzi na twoją wiadomość? No właśnie.

#13 Zrzuca na ciebie obowiązki

Zawsze ma wytłumaczenie, dlaczego nie umył naczyń, z kosza wysypują się śmieci, a lodówka świeci pustkami: kochanie, ty robisz to najlepiej.

#14 Nigdy się nie zwierza

Tak naprawdę nie wiesz, co mu chodzi po głowie. Jeśli rozmawiacie, to o głupotach i śmiesznostkach. Trudno nazwać to porozumieniem dusz.

#15 Nie rozmawia o przyszłości

Pewnie dlatego, że w ogóle o niej nie myśli. Albo nie ma w niej miejsca dla ciebie.

Zobacz również: 10 sygnałów, które świadczą o tym, że spotkałaś ideał. Nie pozwól mu odejść

Polecane wideo

Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek?
Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 18.06.2020 13:12
Dlaczego facet ma imponować kobiecie, stawać na głowie, zaplusować? Chyba jakieś żarty to są. Facet to nie małpa w cyrku.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 3) 18.06.2020 02:11
Niestety jednak faceci wciąż mają nad wieloma kobietami w tym kraju władze. Mogą się zachowywać jak powyżej opisane, a nawet gorzej, ale wystarczy że w odpowiednim momencie wyciągną pierścionek zaręczynowe i już wszystko wybaczone, wielkie szczęście itp.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie