5 zachowań szczerze ZAKOCHANEGO faceta

Jeśli facet kocha swoją dziewczynę, okazuje to na różne sposoby. Czasem robi to wprost, czasem… nie.
5 zachowań szczerze ZAKOCHANEGO faceta
Fot. Unsplash
07.06.2020

Mężczyźni są zdecydowanie mniej wylewni od kobiet. To nasza płeć uchodzi za tę, która jest bardziej emocjonalna. Nie oznacza to jednak, ze panowie nie potrafią okazywać uczuć. Czasem robią to w sposób romantyczny, czasem… w praktyczny, ale zawsze są szczerzy z kobietą, na której naprawdę im zależy.

Poniżej przedstawimy kilka typowych zachowań zakochanych facetów. Zobacz, czy twój mężczyzna przejawia któreś z nich. Jeśli tak, bądź spokojna – on naprawdę cię kocha!

Polecamy także: 5 najlepszych sposobów, by okazać miłość swojemu mężczyźnie

Jak zachowuje się zakochany facet?

1. Okazuje ci swoją troskę na każdym kroku, sprawia przy tym częste, małe przyjemności. Np. wysyłasz mu SMS, że masz zły dzień, a po powrocie z pracy zastajesz w domu romantycznie przygotowaną kąpiel ze świecami i kieliszkiem wina w tle...

2. Zbiera w swoim kawalerskim mieszkaniu rzeczy szczególnie dla ciebie ważne. Zaopatrzył kuchnię w smakołyki, które uwielbiasz. A wszystko po to, abyś czuła się jak u siebie.

3. Zawsze możesz na niego liczyć, w dodatku jest słowny. Jak mówi, że zadzwoni, to dzwoni. Gdy prosisz go o drobną przysługę, wyręcza cię, jadąc przez pół miasta. A wszystko dlatego, że pragnie twojego uznania i zaufania w prozaicznych życiowych kwestiach.

4. Pomaga w rozwiązywaniu problemów, których tak w życiu wiele... Wykonuje drobne prace w twoim mieszkaniu, jak wymiana uszczelki, podłączenie sprzętu RTV. Pragnie dla ciebie wszystkiego, co najlepsze, więc chce, abyś nie była obarczona nadmiarem trosk.

5. Kupuje ci ubrania, a to dla faceta prawdziwe wyzwanie. Konsultuje z twoimi przyjaciółkami rozmiar twoich kreacji i specjalne upodobania co do marki i kroju. To już prawdziwe wyznanie uczucia!

Zobacz także: 9 niepokojących sygnałów, że on właśnie się w Tobie odkochuje

Polecane wideo

11 dziewczyn, które według facetów mają idealne brwi
11 dziewczyn, które według facetów mają idealne brwi - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie