13 niedyskretnych pytań, które każda kobieta powinna zadać swojemu partnerowi

Twój mężczyzna powinien znać odpowiedź na każde z nich.
13 niedyskretnych pytań, które każda kobieta powinna zadać swojemu partnerowi
Fot. Unsplash
04.06.2020

Większość z nas wychodzi z założenia, że w związku ma być miło i przyjemnie. Na początku lepiej unikać trudnych tematów, żeby nie zrazić do siebie partnera. Wszystko wyjdzie w praniu, a przesadna dociekliwość może działać odstraszająco. To wszystko prawda, jednak tylko na krótką metę. Głęboka relacja to także szczerość, otwartość i uczciwość.

Zobacz również: 7 oznak, że związałaś się z Piotrusiem Panem

Planując wspólne życie trudno nie mówić o przeszłości i ukrywać swoje poglądy na najważniejsze sprawy. Im więcej niedomówień i tematów tabu, tym mniejsze szanse na wspólny sukces - przekonuje serwis bustle.com. I zachęca, by nie bać się pytać. Także o najbardziej niewygodne kwestie, które mogą wywołać u rozmówcy dyskomfort.

Masz prawo wiedzieć. Jeśli ukochany unika odpowiedzi na tych 13 pytań, to znaczy, że być może nie dorósł jeszcze do poważnego związku.

rozmowa w związku

Trudne pytania dla par

#1 Jak zakończył się twój poprzedni związek?

To nie wścibstwo, ale zwyczajna ludzka ciekawość. Dzięki tej wiedzy będziesz wiedziała, do czego jest zdolny i na co powinnaś uważać.

#2 Czy chciałbyś ze mną zamieszkać?

Nie w tym momencie, ale kiedy przyjdzie na to odpowiedni moment. On powinien się jasno określić, a ty musisz wiedzieć, czy traktuje sprawę poważnie.

#3 Jaki jest stan twojego zdrowia?

Bardzo delikatna kwestia, która wymaga jednak szczerej rozmowy. Jeśli chcecie być razem, to nie możecie ukrywać przed sobą żadnych chorób.

#4 Czy chciałbyś wziąć ślub?

Nie konkretnie z tobą (choć byłoby miło) i w najbliższym czasie, ale tak ogólnie. Warto sprawdzić, jaki on ma stosunek do instytucji małżeństwa.

#5 Co powinnam w sobie zmienić?

W odpowiedzi najprawdopodobniej usłyszysz, że jesteś idealna, ale nie daj się zbyć. Każdy ma jakieś wady, nad którymi warto popracować.

#6 Jak definiujesz zaufanie?

Dojrzały związek musi opierać się na prawdzie, ale każdy postrzega ją trochę inaczej. Sprawdź, gdzie leżą jego granice prawdomówności.

Zobacz również: 9 niepokojących sygnałów, że on właśnie się w Tobie odkochuje

zakochana para

#7 Czego najbardziej się obawiasz?

Nawet największy macho odczuwa lęk i nie ma się czego wstydzić. Jeśli się przyzna, to znaczy, że naprawdę ci ufa.

#8 Czy utrzymujesz kontakt z eks?

To wcale nie oznacza, że on gra na dwa fronty, ale będąc z nim w związku masz prawo znać prawdę. Jeśli sobie tego nie życzysz - powiedz o tym otwarcie.

#9 Jak chcesz zarabiać na życie?

Możemy sobie wmawiać, że pieniądze nie są najważniejsze, ale miłością raczej się nie nakarmimy. Wspólne życie to wspólne wydatki. I to spore.

#10 Czy regularnie się badasz?

Choroby intymne to wstydliwy temat, ale w dojrzałej relacji musi zostać poruszony. Jeśli zaprzeczy - koniecznie wyślij go do lekarza.

#11 Czego nigdy byś nie zrobił?

Dzięki temu pytaniu nie tylko lepiej go poznasz, ale będziesz także wiedziała, czy kierujecie się podobnymi wartościami.

#12 Jak czujesz się w związku?

Czy chciałbyś mieć więcej wolności? Czy w jakiś sposób cię ograniczam? Czy spełniam wszystkie twoje oczekiwania? To szeroki, ale bardzo istotny wątek.

#13 Czy wierzysz w miłość na całe życie?

Nie zraź się, jeśli stwierdzi, że trudno mu to sobie wyobrazić. Widocznie ma trudne doświadczenia w tym temacie, nad którymi warto popracować.

Zobacz również: 15 sygnałów, że naprawdę mu się podobasz. Inaczej by tego nie robił

Polecane wideo

Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek?
Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek? - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
wiesiek (Ocena: 5) 19.06.2020 06:50
każde pytanie jest akceptowane ale zadane w odpowiednim momencie , bo zwykle i tak pada i tylko od nas zależy kiedy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.06.2020 22:55
Delikatne pytania które warto zadać partnerowi to raczej ile miałeś kobiet przede mną i czy badałeś się na obecność chorób wenerycznych
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.06.2020 16:13
Tylko nie za szybko z tymi pytaniami... Moge sobie wyobrazic, ze gdyby laska zaczela tak faceta inwigilowac na pierwszych randkach to by szybko uciekl.
odpowiedz
analna dziewica (Ocena: 5) 04.06.2020 05:03
czy lubisz anal? oral? i oral po analu? 😂
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie