9 niepokojących sygnałów, że on właśnie się w Tobie odkochuje

To ostatni moment, żeby ratować związek.
9 niepokojących sygnałów, że on właśnie się w Tobie odkochuje
Fot. Unsplash
01.06.2020

Kryzysy zdarzają się w każdym, nawet najlepszym związku. Grunt, to w porę zauważyć ewentualny problem i starać się go wyeliminować. W przeciwnym razie byle drobnostka może urosnąć do rangi potężnego kryzysu, a w efekcie doprowadzić do rozstania. Miłość nie musi być wieczna, a niepielęgnowane uczucie wreszcie słabnie.

Zobacz również: 7 zakazanych tekstów. Mężczyzna nie ma prawa mówić ich kobiecie

Oddalanie się od siebie to zazwyczaj długi proces, który łatwo przeoczyć. Kiedy jednak granica zostaje przekroczona, wtedy może być już za późno, by uratować relację. Na wszelki wypadek miej oczy dookoła głowy - sugeruje portal „Your Tango”. I wylicza sygnały świadczące o tym, że partner być może właśnie się w Tobie odkochuje.

Jeszcze możesz zatrzymać ten proces.

objęta para

Jak zachowuje się facet, który chce odejść?

#1 Potrzebuje coraz więcej przestrzeni

Wcześniej nie narzekał na to, że go ograniczasz. Teraz nagle czuje się osaczony i chce spędzać jak najwięcej czasu bez ciebie. Każdemu należy się odrobina wolności i chwila wytchnienia, ale nagła zmiana nastawienia to nie przypadek.

#2 Nie zależy mu na twoim uznaniu

Przestał robić cokolwiek z myślą o tobie, bo najwyraźniej stracił motywację. Dziś już nie szuka okazji, by zapunktować w twoich oczach. A to może oznaczać poważny kryzys.

#3 O związku mówi wyłącznie negatywnie

Kiedy próbujecie rozmawiać o waszej relacji, wtedy daje upust swoim negatywnym emocjom. Potrafi jedynie wytykać błędy i zauważać dzielące was różnice. Dawniej szukał wspólnego mianownika.

Zobacz również: 10 sygnałów, że nie powinnaś przyjmować jego oświadczyn

mężczyzna

#4 Zaczyna unikać twojego dotyku

Nie tylko w łóżku, ale w każdych okolicznościach. Już nie chce chodzić za rękę, ani zasypiać w objęciach, bo nagle stało się to dla niego niewygodne. Drobny gest, od którego tak naprawdę wszystko się zaczyna.

#5 Nie wyciąga ręki na zgodę

Potrafi długo milczeć i w akcie desperacji to znowu ty musisz się z nim godzić. Nawet jeśli nieporozumienie jest wyłącznie jego winą. Być może kolejne ciche dni są mu po prostu na rękę.

#6 Ignoruje twoje zaczepki

Nie podejmuje rozmowy, którą rozpoczynasz. Nie zauważa mrugnięcia okiem. Nie odpowiada na uśmiech, ani przypadkowy dotyk. Krótko mówiąc - traktuje cię jak powietrze, a to powinno dać do myślenia.

kryzys w związku

#7 Ciągle obawiasz się jego reakcji

W ostatnim czasie zrobił się strasznie nerwowy i wybucha praktycznie bez powodu. Wszystko, co mówisz okazuje się dla niego bez sensu i większego znaczenia. Wolisz milczeć, niż znowu wysłuchiwać jego pretensji.

#8 Tylko ty wykazujesz inicjatywę

Nigdyś miał tysiąc pomysłów na minutę i każdy z nich chciał realizować wyłącznie z tobą. Teraz popada w marazm i trzeba go do wszystkiego zmuszać. Tak nie zachowuje się szaleńczo zakochany facet.

#9 Nie rozstaje się z telefonem

Według niektórych to pierwszy sygnał niewierności, ale nie zakładaj z góry najgorszego. Być może wpatruje się w ekran, bo wierzy, że wtedy dasz mu spokój. Co też nie jest specjalnie miłe.

Zobacz również: Imiona trudnych mężów. W małżeństwie myślą przede wszystkim o sobie

Polecane wideo

Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek?
Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.07.2020 11:28
Punkt 8 tak zachowuje się również zmęczony pracą i wieloma innymi rzeczami człowiek to że w związek wkradła się rutyna nie znaczy że nas już nie kocha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie