5 najlepszych sposobów, by okazać miłość swojemu mężczyźnie

Naucz się skutecznie okazywać uczucia.
5 najlepszych sposobów, by okazać miłość swojemu mężczyźnie
Fot. Unsplash
25.05.2020

Nauka języków obcych zyskuje na popularności. Zapisujemy się na kolejne kursy, bo chcemy umieć się dogadać pod każdą szerokością geograficzną. Bycie poliglotą ułatwia relacje międzyludzkie, podróżowanie, a także robienie kariery zawodowej. Prawda jest jednak taka, że możemy znać perfekcyjnie angielski, niemiecki czy hiszpański, a i tak czasami nie potrafimy się wysłowić.

Zobacz również: 25 rzeczy, których on nigdy nie zrobi, jeśli naprawdę Cię kocha

Dotyczy to zwłaszcza miłości, którą trudno nazwać i okazywać. Jesteśmy w stanie się komunikować, ale nie zawsze idzie to w parze z pełnym zrozumieniem - alarmuje „Your Tango”. W związku musimy znaleźć własny język. W przeciwnym razie partner może nawet nie zdawać sobie sprawy, jak bardzo go kochamy.

Oto 5 najbardziej znaczących komunikatów.

imprezafot. Thinkstock

Jak okazywać miłość mężczyźnie?

#1 Afirmacja

W psychologii są to zdania, które wypowiadamy pod własnym adresem, żeby tylko poprawić sobie humor. Stajemy przed lustrem i komplementujemy swój wygląd, inteligencję czy zaradność. Na tym jednak nie może się skończyć. Pamiętaj, aby robić dokładnie to samo pod adresem partnera, który być może nie wierzy w siebie. On musi zdawać sobie sprawę, że ukochana osoba myśli o nim wyłącznie dobrze. Między innymi na tym polega miłość.

#2 Jakość

Możemy spędzać ze sobą mnóstwo czasu, który na dłuższą metę okazuje się zupełnie bezwartościowy. Oglądamy telewizję, rozmawiamy o byle czym, a i tak najlepiej czujemy się na osobności. Eksperci zalecają, by zwrócić uwagę na jakość tych chwil. Zapytaj partnera, co tak naprawdę sprawia mu przyjemność i zrób to razem z nim. Zaproponuj też coś od siebie i przekonaj go, że też powinien spróbować. Wspólne doświadczenia zbliżają jak mało co.

Zobacz również: 21 pytań, które możesz zadać chłopakowi, kiedy zapada niezręczna cisza

rozmowafot. Thinkstock

#3 Przedmiot

Oczywiście nie chodzi o przedmiotowe traktowanie partnera, bo ten w relacji zawsze musi być podmiotem. To konkretna i namacalna rzecz, którą okażesz mu miłość. Inaczej mówiąc - prezent. Uczuć nie da się kupić, ale zawsze można je w jakiś sposób udowodnić. Od czasu do czasu warto kupić lub zrobić coś wyłącznie z myślą o drugiej osobie. Sprawić jej czystą radość, która wcale nie musi świadczyć o materializmie.

#4 Usługa

W związku nie możemy jedynie brać i oczekiwać, że partner zrobi dla nas wszystko. Czasami trzeba się samemu wykazać i to bez proszenia o pomoc. Zaproponuj, że coś dla niego załatwisz - tak po prostu, nie oczekując rewanżu, ani niczego innego w zamian. Poświęcisz swój cenny czas i energię, aby ułatwić mu życie. Nie dlatego, że masz w tym interes, ale po prostu go kochasz. To komunikat, który odczyta każdy.

seksfot. Thinkstock

#5 Dotyk

Do tej pory skupialiśmy się na słowach i konkretnych czynach, ale to cały czas za mało. Miłość to również cielesność. Nikt nie uwierzy, że kochasz go nad życie, jeśli stronisz od dotyku i bliskości. Fizyczny kontakt powinien być stały i nie może ograniczać się wyłącznie do sypialni. Chwyć go za rękę, przytul, oprzyj się na jego ramieniu, połaskocz - to takie proste, a jakże skuteczne.

Spróbujesz „porozmawiać” ze swoim partnerem w ten sposób? A może już to robisz?

Zobacz również: 10 gestów, którymi rozczulisz faceta. Czuje się wniebowzięty, kiedy to robisz

Polecane wideo

Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek?
Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
analna dziewica (Ocena: 5) 25.05.2020 19:25
oral po analu, czyszczenie ustami nieumytej pały, anilingus 😂
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.05.2020 13:24
To powinno byc oczywiste
odpowiedz

Polecane dla Ciebie