5 prezentów, które podarowałyśmy swoim eks, a teraz bardzo tego żałujemy

Co nam strzeliło wtedy do głowy?
5 prezentów, które podarowałyśmy swoim eks, a teraz bardzo tego żałujemy
fot. unsplash.com (Rostislav Artov, pawel szvmanski)
17.05.2020

To prawda, że miłość bywa ślepa. Ogarnięte romantycznym uniesieniem potrafimy robić naprawdę głupie rzeczy. Jak na przykład to, że pod wpływem impulsu podarowałyśmy chłopakowi coś cennego. Co więcej, to jest już były chłopak. I prawdopodobnie już nigdy tego nie odzyskamy.

Pozostały jedynie słodkie wspomnienia, zarówno ze związku jak i z czasów, kiedy ten skarb był jeszcze w naszym posiadaniu. Co było tak cenne, że teraz jedynie wkurzamy się na siebie, że oddałyśmy to JEMU, chociaż z perspektywy czasu wcale na to nie zasługiwał? Uniwersalna lista poniżej.

Zobacz również: 12 sygnałów, że eks nie potrafi o Tobie zapomnieć. Na 100% chce wrócić

5 cennych rzeczy, które dałyśmy swojemu eks

Ulubiony t-shirt

Pamiętasz jeszcze ten ukochany t-shirt swojego ulubionego zespołu, który kupiłaś na koncercie? Tak, ten oversizowy i bezcenny element garderoby, w którym ON uwielbiał smażyć rano jajecznicę, gdy zapomniał zabrać swoich ciuchów na zmianę, a to była jedyna rzecz z Twojej szafy, w którą się zmieścił. Sam nie był wielkim fanem bandu, ale jakoś wyjątkowo polubił Twoją koszulkę. Kilka razy zabrał ją niechcący do domu, obiecywał, że odda, ale po waszym rozstaniu już więcej jej nie widziałaś.

Naga fotka

C'mon, każda z nas to robi. A potem żałuje. Ile razy wysłałaś mu swoje ponętne zdjęcie w bieliźnie (lub bez) z dopiskiem, że czekasz na niego w domu? Chciałaś pochwalić się figurą i trochę podgrzać atmosferę, a teraz jedyne, co Ci pozostało to świadomość, że nawet ze sobą nie rozmawiacie, a on nadal ma na telefonie zdjęcie Ciebie zupełnie NAGIEJ i może zrobić z nim co tylko zechce. Ups.

Zwierzak

Byliście zakochani, ale nie planowaliście rodziny, dlatego zdecydowaliście się na... domowego pupila. Królik, kot, pies czy nawet rybka, małe zwierzątko zamieszkało razem z Wami. A po rozstaniu, jak to po rozwodzie, wasz "maluch" musiał zamieszkać z którymś z jego rodziców. Czasami tęsknisz za tym słodkim szkrabem i sprawdzasz, co u niego słychać na Instagramie (pod warunkiem, że jeszcze Cię nie zablokował). Jedyny plus sytuacji jest taki, że nie musisz płacić alimentów ani kupować karmy. Hm.

Wiersz

Chciałaś być tak romantyczna, że własnoręcznie przelałaś swoje uczucia na papier. Połączyłaś miłosne zdania w rymy, które miały zrobić na nim wrażenie, ale z perspektywy czasu wydaje Ci się, że chyba tego nie docenił. Teraz kartka z wyznaniem zgubiła się pewnie gdzieś w jego zabałaganionym pokoju, albo nadal trzyma tamtego maila na swojej skrzynce. Trochę zawstydza Cię to, że nie możesz już tego usunąć. Zwłaszcza, że wcale na to nie zasługiwał. 

Czas

Tak naprawdę najcenniejszy z tej całej listy jest nasz stracony czas z kimś, kto nie był wobec nas fair. Ale po co przejmować się rzeczami materialnymi, jeżeli nareszcie udało nam się wyjść z toksycznej relacji lub wcześnie odkryć prawdziwą twarz nieodpowiedniego dla nas partnera? To smutne, że x lat naszej młodości spędziłyśmy z kimś niewłaściwym, oślepione jego urokiem lub zdesperowane własną samotnością. Ale każde doświadczenie czegoś nas uczy. Warto mieć tę świadomość i nie popełniać więcej tych samych błędów. I co najważniejsze: nie oddawać facetom ulubionych pamiątek! Raz, że może nie zachwycić się nimi tak, jak my, a po drugie, jak sama widzisz, życie pisze różne scenariusze.

Zobacz również: Przyjaciele do łóżka. Dlaczego taki układ odbiera nam szansę na szczęście?

Polecane wideo

10 filmów, w których sceny łóżkowe były PRAWDZIWE
10 filmów, w których sceny łóżkowe były PRAWDZIWE - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 2.6 / 5
gość (Ocena: 1) 17.05.2020 18:48
,,Naga fotka" nie, nie każda trak robi, tylko tępa istota bez myślenia o własnej przyszłości. Takie zdjęcie moze trafić w niepowołane ręce i to w cale może nie wynikać z chamstwa byłego. Jak robisz takie zdjęcie licz się z tym, że mogą wypłynąć. Nie chcesz tego? Nie rób, nie wysyłaj, proste.
zobacz odpowiedzi (1)
Trzeba wiedzieć, z kim się zadawać (Ocena: 1) 17.05.2020 14:31
Nic o seksie po tygodniu "znajomości"? Pff...
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie