Bardzo dziwne powody, dlaczego za chwilę możesz zostać jego eks

Te historie to najlepszy dowód, że wystarczy byle pretekst.
Bardzo dziwne powody, dlaczego za chwilę możesz zostać jego eks
Fot. Unsplash
15.05.2020

Ludzie się rozstają i nie ma w tym niczego specjalnie zaskakującego. Czasami po prostu do siebie nie pasujemy, a trwanie w nieudanym związku mija się z celem. To wszystko prawda, ale bywa i tak, że nasze drogi rozchodzą się z zupełnie innego powodu. Nie chodzi o różnice charakterologiczne i żadne racjonalne przesłanki.

Zobacz również: 5 sygnałów, że Wasz związek wisi na włosku. On szuka tylko pretekstu, żeby odejść

Najlepszym dowodem na to są wyznania internautów opublikowane na łamach aplikacji Whisper. Dzięki niej każdy może się anonimowo podzielić nawet najbardziej skrywanymi sekretami. Z tej okazji skorzystało już wielu singli, którzy jeszcze do niedawna wcale nie byli sami. Dlaczego tak naprawdę porzucili swoich eks?

Możesz się bardzo zdziwić. A także przerazić, bo być może ten sam problem dotyczy Twojej relacji.

dziewczyna

#1

Wszystko musiałam konsultować z jego siostrą bliźniaczką. Nigdy nie podejmował bez niej żadnych decyzji i zawsze brał jej stronę. Na dłuższą metę to było nie do wytrzymania.

#2

Chyba nigdy nie spojrzał mi prosto w oczy. Na dodatek czułam się przez niego wykorzystywana. Na randkach to ja zawsze za wszystko płaciłam, a on nawet tego nie proponował.

#3

Mój były najbardziej podpadł mi tym, że zaledwie po 3 tygodniach znajomości wyznał mi miłość. Mówił absolutnie poważnie i to mnie po prostu przeraziło. Mógł sobie dać na wstrzymanie.

#4

W ogóle nie umiała się przytulać, a ja nie potrafię bez tego żyć. Zawsze było mi niewygodnie i jeszcze musiałem się o to prosić. Okazywanie uczuć to absolutna podstawa.

#5

Codziennie rano i wieczorem dzwonił mu telefon. Okazało się, że to przypomnienie, bo inaczej pewnie nie umyłby zębów. Nie dość, że obrzydliwe, to jeszcze niepoważne.

Zobacz również: 12 sygnałów, że eks nie potrafi o Tobie zapomnieć. Na 100% chce wrócić

zerwanie

#6

Rzuciłem ją przez SMS-a, bo właśnie przez wiadomości mi podpadła. Ja pisałem długie elaboraty, a ona zawsze odpowiadała tylko „:)”. Od pokrewnej duszy oczekiwałbym jednak czegoś więcej.

#7

Nie mogłam znieść jego nadmiernej potliwości. Tu nie chodzi o delikatnie mokre pachy czy śmierdzące skarpetki. On dosłownie się w tym topił. Po każdym dotyku musiałam umyć ręce.

#8

Rozstaliśmy się z zazdrości. Ja wziąłem się za siebie i bardzo dużo schudłem, a ona nie miała takiego zamiaru. Oboje stwierdziliśmy, że już do siebie nie pasujemy.

#9

Za bardzo przejmował się innymi ludźmi. Ważył każde słowo, bał się kompromitacji i chodził znerwicowany. Nie potrafił być spontaniczny nawet wtedy, gdy byliśmy sami.

#10

Charakterologicznie wszystko było z nią w porządku, ale dopiero co założyła aparat na zęby i to miało potrwać jeszcze kilka lat. Pocałunek z kimś takim to męczarnia i niebezpieczeństwo.

chłopak przed komputerem

#11

Zdecydowanie za długo zwlekała z odpowiedzią na moje wiadomości. Ja odpisywałem jej po maksymalnie 2-3 minutach, a ona potrafiła odezwać się po kilku godzinach. Gubiłem się w domysłach.

#12

Dowiedziałam się, że nasze matki się znają. Dla mnie to bardzo niekomfortowa sytuacja, bo w takim układzie trudno o prywatność. Pewnie razem analizowały każdy nasz krok.

#13

Została weganką i dosłownie zwariowała. Jak dla mnie, to mogła sobie jeść nawet trociny, ale ona próbowała wymusić na mnie to samo. Bałem się przy niej jeść.

#14

Mój pies go nie lubił. Ogólnie to bardzo przyjazne stworzenie, ale eks działał mu na nerwy. Od razu warczał i chciał się na niego rzucić. Potraktowałam to jako ostrzeżenie.

#15

Pewnego dnia poprosiła mnie o hasło do mojego telefonu. Od razu wylogowałem ją ze swojego życia.

Zobacz również: Nie ma się co oszukiwać. 5 ewidentnych sygnałów, że kochasz go bez wzajemności

Polecane wideo

Pokazała, jak zmieniła się po rozstaniu. To zemsta na byłym chłopaku
Pokazała, jak zmieniła się po rozstaniu. To zemsta na byłym chłopaku - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie