15 sygnałów, że naprawdę mu się podobasz. Inaczej by tego nie robił

Tylko zakochany facet zachowuje się w ten sposób.
15 sygnałów, że naprawdę mu się podobasz. Inaczej by tego nie robił
Fot. Unsplash
13.05.2020

Szczera rozmowa o uczuciach to fundament każdego udanego związku. Nie zawsze jednak umiemy otwarcie mówić o tych sprawach i właśnie wtedy pojawiają się wątpliwości. Czasami długo nie wiemy, na czym tak naprawdę stoimy, bo żadna ze stron nie potrafi ubrać tego w słowa. Teoretycznie jesteśmy już dorośli, a w sprawach sercowych zachowujemy się wciąż jak dzieci.

Zobacz również: 21 pytań, które możesz zadać chłopakowi, kiedy zapada niezręczna cisza

Co wtedy? Jeśli chcesz poznać jego zamiary, ale przy okazji go nie spłoszyć - zacznij zwracać uwagę na szczegóły. Według portalu yourtango.com mężczyzna nie musi o nich głośno mówić - prędzej czy później i tak zdradzi go konkretne zachowanie. Zakochanego faceta można rozpoznać po słowach i gestach, choć te nie zawsze są takie oczywiste.

Sprawdź, czy rzeczywiście macie się ku sobie.

chłopak i dziewczyna

Po czym poznać, że on cię kocha?

#1 Stosuje podteksty

Nie muszą być sprośne, ale próbuje flirtować z tobą w nieoczywisty sposób. Chce wytworzyć intymne napięcie, które może was do siebie zbliżyć. Każde jego słowo to puszczenie oka w twoim kierunku.

#2 Próbuje być zabawny

Z różnym skutkiem, bo czasami może starać się aż za bardzo. Pamiętaj jednak, że nawet kiedy staje się irytujący i zwyczajnie żenujący - wcale nie musi taki być. Nie popełnia błędów tylko ten, kto nie próbuje.

#3 Udaje niewzruszonego

Strategia dobrze znana każdemu, kto kiedykolwiek uganiał się za obiektem westchnień. Ignorancja z jego strony może być tylko pozorna, dlatego nie trać nadziei. Wreszcie zmieni nastawienie i przestanie udawać, że jesteś mu obojętna.

#4 Mówi o sprawach intymnych

Niby przypadkiem, niezobowiązująco i dla żartu, ale ten temat nigdy nie bierze się znikąd. Ewidentnie go pociągasz, a w ten sposób chce sprawdzić twoje granice. Kiedy wejdziesz w tę konwencję, on nabierze pewności.

Zobacz również: 10 sygnałów, które świadczą o tym, że spotkałaś ideał. Nie pozwól mu odejść

flirt w pracy

#5 Zmienia się jego głos

Przysłuchaj się uważnie, gdy komunikuje się z innymi ludźmi i porównaj tembr jego głosu, który znasz z rozmów w cztery oczy. Jest różnica? To nie przypadek. Przy tobie chce być najlepszą i najbardziej męską wersją siebie.

#6 Żartuje na temat związku

Czy kiedykolwiek zastanawiał się, co by było, gdybyście zostali parą? Czy wspomniał o tym, że znajomi wmawiają mu związek z tobą? No cóż, wszystko wskazuje na to, że chciałby, aby to była prawda.

#7 Jest uprzejmy

W większości przypadków prawdziwe życie i savoir vivre to dwie zupełnie różne sprawy. Na co dzień nie trzymamy się konwenansów, a spontaniczność bywa nieokrzesana. Jeśli jednak on uważa na wszystko, co robi i mówi w twoim towarzystwie - coś jest na rzeczy.

#8 Nawiązuje kontakt wzrokowy

Nie mylmy tego z przypadkowym spojrzeniem, bo to jeszcze nic nie oznacza. Chodzi o intensywne wpatrywanie się w twoje oczy. Zupełnie tak, jak gdyby chciał z nich coś wyczytać i przejrzeć cię na wylot.

romantyczna scena

#9 Mówi dziwne rzeczy

Chodzi o drobne śmiesznostki, którymi nie dzieli się z byle kim. Opowiada zabawne, ale też kompromitujące historie ze swojego życia, bo chce, byś dostrzegła w nim normalnego człowieka. A przy okazji się uśmiechnęła.

#10 Uśmiech nie schodzi mu z ust

Bez względu na to co powiesz czy zrobisz - kąciki jego ust wędrują wysoko do góry. Być może faktycznie go rozbawiasz, a może chce być po prostu miły. W obu przypadkach chodzi jednak o to samo: podobasz mu się.

#11 Wspomina o twojej samotności

Czy kiedykolwiek zapytał, dlaczego taka dziewczyna jak ty jest sama? Prawdopodobnie nie wynika to tylko z ciekawości czy zwykłej troski. To jasna propozycja: razem możemy to zmienić.

#12 Macie wspólnych wrogów

To nic przyjemnego, ale przecież się zdarza. Zauważ, co mówi, gdy ty wspomnisz o nielubianej przez siebie osobie. Jeśli stwierdzi, że jego też denerwuje, mimo że są dobrymi znajomymi, to ewidentnie jest po twojej stronie.

Zobacz również: 10 gestów, którymi rozczulisz faceta. Czuje się wniebowzięty, kiedy to robisz

Polecane wideo

„Idealne rysy”. Ta dziewczyna słynie z wyjątkowo symetrycznej twarzy
„Idealne rysy”. Ta dziewczyna słynie z wyjątkowo symetrycznej twarzy - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie