10 sygnałów, że nie powinnaś przyjmować jego oświadczyn

Wszystko wskazuje na to, że i tak się rozwiedziecie.
10 sygnałów, że nie powinnaś przyjmować jego oświadczyn
Fot. Unsplash
10.05.2020

Czasami nawet nie musimy się nad tym zastanawiać. Po prostu wiemy, że jesteśmy dla siebie stworzeni i powinniśmy być razem. Wspólną przyszłość postrzegamy wyłącznie jako szansę, a nie ryzyko i nikt nam nie wmówi, że jest inaczej. Pytanie tylko, czy faktycznie tak jest. A może to jedynie chwilowe zaślepienie, którego wkrótce pożałujemy?

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, którym ślub nie jest pisany. Męczą się w małżeństwie

Zdarza się, że miłość odbiera rozum i musimy być tego świadomi. Czasem warto spojrzeć na idealną relację z dystansu, bo może się okazać, że tworzymy jednak nie do końca zdrowy układ. Jeśli zauważysz u swojego partnera któryś z tych objawów, lepiej miej się na baczności - ostrzega „Your Tango”. To po prostu nie może się udać.

Portal sugeruje, by nigdy nie angażować się w relację z facetem, który…

związek

Jaki facet nie nadaje się na męża?

#1 Nie rokuje

Już teraz masz mnóstwo powodów, żeby na niego narzekać i sytuacja wcale nie zmienia się na lepsze. Wręcz przeciwnie - rozczarowuje coraz bardziej i nic nie wskazuje na to, że po ślubie nagle się zmieni. To tak nie działa.

#2 Jest w stanie zdradzić

A przynajmniej takie masz o nim zdanie. Utrzymuje kontakt z byłymi partnerkami, jest typowym flirciarzem, często znika bez słowa. To jeszcze żaden dowód, ale podejrzenia nie biorą się przecież znikąd.

#3 Daleko mu do ideału

Tak jak każdemu, ale nie w tym rzecz. Partner powinien być nie tylko atrakcyjny, ale także spełniać nasze oczekiwania. Jeśli częściej skupiasz się na jego wadach, których ma całe mnóstwo, to nie wróży dobrze.

#4 Podkreśla swój status finansowy

Widocznie nie czuje się na siłach, by zaimponować czymkolwiek innym. Daje wyraźnie do zrozumienia, że przy nim niczego ci nie zabraknie, a to jest przecież najważniejsze. Pytanie tylko, czy dla ciebie też.

#5 Nie jest lubiany przez twoich znajomych

Jedna niepochlebna opinia może wynikać z czysto ludzkiej złośliwości. Kiedy wszyscy wokół ostrzegają cię przed partnerem, to prawdopodobnie mają ku temu jakieś podstawy. Zastanów się, czy nie mają racji.

Zobacz również: 7 zakazanych tekstów. Mężczyzna nie ma prawa mówić ich kobiecie

pierścionek zaręczynowy

#6 Wywiera presję

W najróżniejszy sposób - chce przyspieszyć termin ślubu, usilnie namawia cię na dziecko i zawsze wie, co jest dla ciebie najlepsze. Być może robi to z troski, ale powinien jednak liczyć się z twoim zdaniem.

#7 Jest z tobą, bo akurat się trafił

Poznałaś go w momencie, kiedy byłaś już zmęczona samotnością. Teraz też nie wyobrażasz sobie, by zaczynać wszystko od nowa przy boku kogoś zupełnie innego. To wygodne rozwiązanie, ale czy na pewno słuszne?

#8 Nie panuje nad agresją

Na co dzień może być czułym, kochającym i delikatnym facetem, ale jeśli czasami wywołuje w tobie uczucie strachu - coś tu ewidentnie nie gra. Agresja słowna, a tym bardziej fizyczna to wyraźne ostrzeżenie.

#9 Ogranicza

Masz poczucie, że cokolwiek zrobisz, to według niego i tak będzie źle. Chce mieć nad tobą kontrolę i decydować o wszystkim. Zastanów się, czy na pewno traktuje cię jak partnerkę, a nie jak dziecko.

#10 Nie jest ci potrzebny do szczęścia

Potrafisz sobie wyobrazić sytuację, że bez niego mogłabyś poczuć się lepiej. To ewidentny sygnał, że tym razem chyba nie mamy do czynienia z wielką miłością.

Zobacz również: Najlepsze żony rodzą się na przełomie tych dwóch miesięcy. Niczego im nie brakuje

Polecane wideo

Faceci spod tych znaków zodiaku to najgorsi mężowie. Nie nadają się do małżeństwa
Faceci spod tych znaków zodiaku to najgorsi mężowie. Nie nadają się do małżeństwa - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.05.2020 20:41
Szkoda że nie było tego artykułu 5lat wcześniej. Może nie tkwiła bym teraz w beznadziejnym małżeństwie z mamisynkiem...
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 10.05.2020 13:50
Dobry artykuł. Krótko, zwięźle i konkretnie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie