10 dyskretnych sygnałów, że wpadłaś mu w oko. Łatwo je przeoczyć

Faceci okazują fascynację na bardzo różne sposoby.
10 dyskretnych sygnałów, że wpadłaś mu w oko. Łatwo je przeoczyć
Fot. Unsplash
06.05.2020

Czasami sprawa jest ewidentna. Wyraźnie mamy się ku sobie, a facet nie jest w stanie tego ukryć. Nawet jeśli nie mówi wprost o swoich uczuciach, to okazuje je w inny sposób - spojrzeniem, gestami, uśmiechem. Bywa jednak, że pozostaje niewzruszony, ale to wcale nie musi oznaczać braku zainteresowania.

Zobacz również: 21 pytań, które możesz zadać chłopakowi, kiedy zapada niezręczna cisza

Niektórzy panowie nie są zbyt wylewni i tak naprawdę trudno określić, jaki mają do nas stosunek. Zaangażowanie okazują na swój, często trudno zauważalny sposób - alarmuje „Your Tango”. Portal wymienia kilka sygnałów, których zazwyczaj nie zauważamy, choć powinny dać nam jasno do zrozumienia: on chciałby czegoś więcej.

Przyjrzyj się uważnie swojemu „koledze” i wyciągnij wnioski.

facet

Jak rozpoznać, że on się zakochał?

#1 Wykorzystuje każdą okazję, żeby być blisko

Doskonale wie, gdzie może cię znaleźć i niby przypadkiem ciagle na siebie trafiacie. Przeznaczenie? Raczej przemyślana strategia. Przy nikim innym nie czuje się tak dobrze.

#2 Spogląda na ciebie ukradkiem

W tym przypadku oczy rzeczywiście są zwierciadłem duszy. Jeśli regularnie spotykasz jego spojrzenie, a on w popłochu odwraca wzrok - raczej nie patrzył na ciebie, jak na jedną z wielu koleżanek.

#3 W twojej obecności traci pewność siebie

Na co dzień jest duszą towarzystwa, a przy tobie wydaje się nieśmiałym chłopcem? Widocznie bardzo zależy mu na tym, jak go ocenisz, a strach bywa paraliżujący.

Zobacz również: 10 sygnałów, które świadczą o tym, że spotkałaś ideał. Nie pozwól mu odejść

zakochana para

#4 Nieświadomie naśladuje twoje gesty

To udowodnione naukowo, że osoby mające się ku sobie w mimowolny sposób zachowują się bardzo podobnie. Zwróć uwagę, czy nie dotyka swoich włosów, kiedy ty też to robisz albo gestykuluje w identyczny sposób.

#5 Milknie, kiedy pojawiasz się na horyzoncie

Można to pomylić z niechęcią, ale często wynika z ogromnego zdenerwowania. Faceci zapominają języka w gębie, kiedy bardzo zależy im na akceptacji.

#6 Szuka sposobu, by nawiązać fizyczny kontakt

Chodzi o drobne gesty - poprawienie kołnierzyka czy odgarnięcie rzęsy, która opadła na twój policzek. To wyraz troski, ale także fascynacji.

#7 Robi wszystko, żeby zapunktować w twoich oczach

Jest na każde zawołanie, oferuje pomoc, rozpieszcza drobnymi upominkami. To bardzo miłe, ale zazwyczaj ma też drugie dno. Ewidentnie chce przenieść waszą przyjaźń na zupełnie nowy poziom.

romantyk

#8 W czasie rozmowy język zaczyna mu się plątać

Jąka się i zacina, gubi słowa, traci wątek…. A wszystko to z jednego powodu - za bardzo skupia się na tym, aby zapunktować w twoich oczach. Chce być dobrze zrozumiany, a zjada go stres.

#9 Jest zazdrosny o innych facetów

Niechętnie słucha, kiedy opowiadasz o swoich kolegach i traci resztki pewności siebie, gdy przyłapie cię na rozmowie z innym. W każdym faceci widzi swojego konkurenta.

#10 Próbuje nawiązać wirtualny kontakt

Zwróć uwagę, jak często komentuje i lajkuje udostępnione przez ciebie treści. Jeśli reaguje szybko i za każdym razem - widocznie ma cię na oku. I zdecydowanie chciałby czegoś więcej.

Zobacz również: 10 gestów, którymi rozczulisz faceta. Czuje się wniebowzięty, kiedy to robisz

Polecane wideo

Pokazała narzeczonego, a faceci odetchnęli z ulgą. Dla nich to pocieszający widok
Pokazała narzeczonego, a faceci odetchnęli z ulgą. Dla nich to pocieszający widok - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie