12 sygnałów, że eks nie potrafi o Tobie zapomnieć. Na 100% chce wrócić

Prędko się od niego nie uwolnisz.
12 sygnałów, że eks nie potrafi o Tobie zapomnieć. Na 100% chce wrócić
Fot. Unsplash
04.05.2020

Rozstanie zazwyczaj oznacza koniec. Przynajmniej teoretycznie, bo w praktyce różnie z tym bywa. Niektórzy rozchodzą wielokrotnie, ale prędzej czy później i tak do siebie wracają. Inni zdają sobie sprawę, że nie powinni być razem, a mimo to nie potrafią o sobie zapomnieć. Relacje z eks potrafią być bardzo skomplikowane.

Zobacz również: 10 sygnałów, które świadczą o tym, że spotkałaś ideał. Nie pozwól mu odejść

A jak to wygląda w waszym przypadku? Jeśli nadal utrzymujesz kontakt z byłym chłopakiem, warto przyjrzeć się jego prawdziwym intencjom. Być może wcale nie pogodził się z sytuacją, wciąż coś do ciebie czuje i przy pierwszej lepszej okazji chciałby jednak spróbować od nowa.

Zwłaszcza jeśli zachowuje się w taki sposób - czytamy na „Your Tango”. Portal wymienia sygnały, które świadczą o jednym: szybko się od niego nie uwolnisz.

smutny mężczyzna

#1 Stara się utrzymać kontakt

Wciąż wymyśla nowe powody, dlaczego musi się do ciebie odezwać. Brzmią mało przekonująco, bo to tylko pretekst i wynika z tęsknoty.

#2 Zależy mu na waszej przyjaźni

Niektórzy byli partnerzy po rozstaniu zachowują się jak dobrzy znajomi. To możliwe, ale wyłącznie pod warunkiem, że nie mamy żadnych ukrytych intencji.

#3 Wciąż próbuje zrozumieć, dlaczego się rozstaliście

Zamiast zapomnieć i iść przed siebie - cały czas roztrząsa sytuacje z przeszłości. Widocznie chciałby naprawić dawne błędy i zacząć od nowa.

#4 Ciągle powtarza, jak dobrze mu się żyje

Przechwala się kolejnymi wyjazdami, imprezami, awansem w pracy, bujnym życiem towarzyskim. Całkiem możliwe, że chce cię odzyskać wzbudzając zazdrość.

Zobacz również: 5 sposobów, by facet nigdy nie chciał odejść. Będziesz najlepszą dziewczyną w jego życiu

mężczyzna korzystający ze smartfona

#5 Nasyła na ciebie swoich przyjaciół

Sam boi się odezwać, więc wysługuje się innymi. To od nich usłyszysz, jak bardzo za tobą tęskni, ale tylko od ciebie zależy, co z tym zrobisz.

#6 Nie potrafi znaleźć nowej partnerki

Oficjalnie twierdzi, że zamknął poprzedni rozdział, ale dziwnym trafem wciąż jest sam. Nie dlatego, że nie ma innego wyjścia - cały czas czeka na ciebie.

#7 Skacze z kwiatka na kwiatek

Sytuacja może wyglądać też zupełnie odwrotnie. Zbyt bujne życie towarzyskie to sygnał: zobacz, co straciłaś. Liczy na to, że postanowisz rozpędzić grono jego adoratorek.

#8 Podgląda cię w mediach społecznościowych

Lajkuje kolejne zdjęcia, komentuje, pisze wiadomości, przesyła linki do rzeczy, które koniecznie powinnaś zobaczyć. Tak nie zachowuje się zraniony eks, który nie chce cię znać.

mężczyzna na tle zachodzącego słońca

#9 Utrzymuje kontakt z twoimi znajomymi

Spotkania z nimi rzadko są dziełem przypadku. Najwyraźniej chce im powierzyć misję rozeznania sytuacji i poprawienia waszych stosunków.

#10 Odzywa się w najmniej oczekiwanych momentach

Najczęściej w stanie upojenia alkoholowego, gdy puszczają wszelkie hamulce. Dopiero wtedy nabiera odwagi i nagle robi się bardzo rozmowny.

#11 We wszystkim chce ci pomagać

Nawet jeśli wcale nie oczekujesz wsparcia. W ten sposób chce ci pokazać, że nie dasz sobie sama rady i zawsze możesz na niego liczyć.

#12 Nie tworzy nowych wspomnień

Zamknął się w sobie i żyje przeszłością. Potrafi jedynie wspominać, jak kiedyś było mu dobrze. Na każdym kroku podkreśla, że to powinno wrócić.

Zobacz również: 13 oznak, że Wasz związek już się skończył. Nie ma czego ratować

Polecane wideo

Pokazała narzeczonego, a faceci odetchnęli z ulgą. Dla nich to pocieszający widok
Pokazała narzeczonego, a faceci odetchnęli z ulgą. Dla nich to pocieszający widok - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie